[amical]Pandurii Tg-Jiu vs. U Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 19 Iul 2006, 23:55

manex scrie:frumos program, doryn. multumesc
pacat ca se termina :)( ...oricum la mai multe astfel de programe

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 20 Iul 2006, 00:01

omaciu scrie:unde pot gasi cantecu asta? Iancu Jianu?? E misto de tot!!

http://www.craiova-maxima.ro/download/i ... view&id=96

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 20 Iul 2006, 00:21

Astia de la Editie iar vazura alt film. Toti spun ca echipa nu juca nimic si ca fu un meci de tot [cenzurat]-ul , numai ei vazura combinatii si faze frumoase. Aloooooo trezirea baietii ca o sa ajungeti sa dati ziarul gratis + bonus o acadea, numai sa va citeasca lumea.

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 20 Iul 2006, 00:23

lasa-i bogdane ca astia traiesc in lumea lor...mai rau iti faci nervi cand citesti ziaru ala

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 20 Iul 2006, 00:27

ei vad valori care nu exista ei vad alte meciuri de dragul salariului.... etc
nu v-ati obisnuit?
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 20 Iul 2006, 01:13

manex scrie:
FreakBoy scrie:Io cred ca asta bau, prea tine cu noi in seara asta...
cine bau?
Bogdan, da se trezi ca iar incepu...

ciombe

Mesaj de ciombe » 20 Iul 2006, 02:24

ciombe scrie:ADMIN: ciombe mi-ar parea rau sa nu mai intri niciodata aici
Ce sa intamplat,sau cand scriu eu deranjeaza,pai ce am sa pierd Doryne,alti care nu mai scriu aici nu au mai murit.....,dar uitate si vezi ce scriu alti pe acest forum si pe urma sa te superi pe mine.Eu sunt prea finut cu lumea care ma provoaca si cu acesti copii nevinovati care sau nascut fara mancare.Doryne nu uita ca nimeni nu o sa imi ia viata sau numele ca nu mai intru pe acest site.

Avatar utilizator
WhiteBlue4Ever
fanatic
fanatic
Mesaje: 1844
Membru din: 20 Mar 2004, 18:40

Mesaj de WhiteBlue4Ever » 20 Iul 2006, 02:28

bogdan3006 scrie:Astia de la Editie iar vazura alt film. Toti spun ca echipa nu juca nimic si ca fu un meci de tot [cenzurat]-ul , numai ei vazura combinatii si faze frumoase. Aloooooo trezirea baietii ca o sa ajungeti sa dati ziarul gratis + bonus o acadea, numai sa va citeasca lumea.
si? e vreo problema? iti afecteaza tie munca la serviciu ca scriu aia de bine?
alex_zamfira scrie:lasa-i bogdane ca astia traiesc in lumea lor...mai rau iti faci nervi cand citesti ziaru ala.
da adevaru` e ca asteptau asta seara sa`si dea bogdan cu parerea sa stie daca mai baga maine ziaru` pe piata sau renunta...

bogdane, cre`ca ti`am mai zis ca`s adeptu` fiecare cu parerile lui fara cearta, da` insisti deja prea mult zau... nu exista subiect in care sa n`apari tu ca jucatoru` cutare e varza, ekipa e varza, patronu` e varza, ziaru` e varza... tu si cu aia de la gds... macar gandeste`te doar la faptu` ca gds n`are acces la informatii din cauza patronului ekipei si a ziarului concurent si tot e o treaba, poate afli niste raspunsuri apropo de articolele din gds
La Tricolorul romanesc se-nchina...Si-i face juramant prin lupta, azi...
Oltenia, provincia latina...A lui Mihai, al nostru, cel viteaz...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 20 Iul 2006, 08:02

Faster, faster, obey your master!

Incet-incet Craiova creste (de la joc la joc) urmand ca la meciurile derby sa supuna echipele galonate ale Bucurestiului. Abia astept sa inceapa campionatul sa vezi atunci show. :))

ciombe

Mesaj de ciombe » 20 Iul 2006, 09:25

FreakBoy scrie:
pretorianus scrie:Vom pierde din nou!!...
Pe o naveta de bere?
Ai facut rost de bani scolarule?????

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 20 Iul 2006, 11:08

Foarte slab Wayne Heath aseara, iar Rose izolat acolo pe stanga a aparut in ofensia la o singura faza, dupa care l-am vazut la gol. Oricum, cei doi fundasi ai Pandurilor, din centru, Naicu si Bogoi, puteau fi depasiti aseara si de niste atacanti racolati din Divizia C. Heath are cu siguranta dureri de coloana, probabil hernia lui de disc a fost mutata de Ilie Iordache. DE ce nu l-am luat pe asta nu inteleg, este impecabil ca fotbalist.
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 20 Iul 2006, 11:11

A facut Ilie Iordache ce a vrut cu Heath ieri
Orice faza trecea de el :-)

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 20 Iul 2006, 11:12

drejania scrie:Foarte slab Wayne Heath aseara, iar Rose izolat acolo pe stanga a aparut in ofensia la o singura faza, dupa care l-am vazut la gol. Oricum, cei doi fundasi ai Pandurilor, din centru, Naicu si Bogoi, puteau fi depasiti aseara si de niste atacanti racolati din Divizia C. Heath are cu siguranta dureri de coloana, probabil hernia lui de disc a fost mutata de Ilie Iordache. DE ce nu l-am luat pe asta nu inteleg, este impecabil ca fotbalist.
Lasa ca la luat Pandurii :-)
Si Scarlatache era super bun daca venea la Craiova
Da cineva pe aici pe forum zicea ca niciodata Craiova nu o sa ia jucatori de la Dinamo sau sateliti ei

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 20 Iul 2006, 12:32

*Coco* scrie:Da cineva pe aici pe forum zicea ca niciodata Craiova nu o sa ia jucatori de la Dinamo sau sateliti ei
Bine facea. o:

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 20 Iul 2006, 15:50

Am si eu o intrebare Narcis..Piko a jucat bine? Adica putem pune sperante in el?

Închis