Steaua- Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce credeti ca vom reusi cu Steaua in urmatorul meci?

Poll ended at 04 Aug 2006, 19:33

infrangere
53
45%
egal
26
22%
VICTORIE
38
32%
 
Total votes: 117

ciombe

Mesaj de ciombe » 07 Aug 2006, 16:30

Perspico scrie:In sfirshit unu' care discuta si cu @ciombu pe messenger. Un dialog care ar merita studiat de urmashii lui Freud. :laughing:
??????????????????????? :-x :-x :-x :eek: :eek: :laughing: :laughing: :laughing: Nu vb.cu saracii si elevi de clasa 4-a..............

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 07 Aug 2006, 17:58

Dany scrie:
ady g scrie:mai in prima jumate de ora am jucat binisor!
apoi ne-am taiat dupa primul gol aurolac....oricum durerea mare e ca nu avem atacnti eficienti
sper sa ne salvam de la retrogradare
pai aici nu cred ca e vorba doar de atacanti, ca mai avem nevoie si de fundasi si de mijlocasi si de un portar care sa faca concurenta pentru Bornescu, ca ati vazut cum face o greseala la liga I se simte imediat, nu ca in divizia b.....
p-asta cu bornescu o bagasi. e clar ca a fost si vina lui, insa daca te uiti la reluare o sa vezi ca a crezut ca o respinge dananae. nu a facut-o, a incercat sa iasa, insa dananae era in fata lui. cind 2 se cearta, oprita o baga in ate.
Am zis!!

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 07 Aug 2006, 18:23

manex scrie:
Dany scrie:
ady g scrie:mai in prima jumate de ora am jucat binisor!
apoi ne-am taiat dupa primul gol aurolac....oricum durerea mare e ca nu avem atacnti eficienti
sper sa ne salvam de la retrogradare
pai aici nu cred ca e vorba doar de atacanti, ca mai avem nevoie si de fundasi si de mijlocasi si de un portar care sa faca concurenta pentru Bornescu, ca ati vazut cum face o greseala la liga I se simte imediat, nu ca in divizia b.....
p-asta cu bornescu o bagasi. e clar ca a fost si vina lui, insa daca te uiti la reluare o sa vezi ca a crezut ca o respinge dananae. nu a facut-o, a incercat sa iasa, insa dananae era in fata lui. cind 2 se cearta, oprita o baga in ate.
Daca a crezut ca respinge Dananae, trebuia sa ramina in poarta.
Oricum, a fost o nesincronizare si o lipsa de comunicare intre cei 2, asta e clar.
HAI STIINTA !!!!

vialy
suporter
suporter
Mesaje: 849
Membru din: 09 Noi 2005, 14:21

Mesaj de vialy » 07 Aug 2006, 19:00

dragosblue scrie:
manex scrie:
Dany scrie:
pai aici nu cred ca e vorba doar de atacanti, ca mai avem nevoie si de fundasi si de mijlocasi si de un portar care sa faca concurenta pentru Bornescu, ca ati vazut cum face o greseala la liga I se simte imediat, nu ca in divizia b.....
p-asta cu bornescu o bagasi. e clar ca a fost si vina lui, insa daca te uiti la reluare o sa vezi ca a crezut ca o respinge dananae. nu a facut-o, a incercat sa iasa, insa dananae era in fata lui. cind 2 se cearta, oprita o baga in ate.
Daca a crezut ca respinge Dananae, trebuia sa ramina in poarta.
Oricum, a fost o nesincronizare si o lipsa de comunicare intre cei 2, asta e clar.
Sa speram k nu o sa se mai intample o:
anti buCUResti

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 07 Aug 2006, 19:03

Ei nu!! :(
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

ciombe

Mesaj de ciombe » 07 Aug 2006, 20:14

pretorianus scrie:Ei nu!! :(
Am jucat bine dar a gresit Bornescu si apararea. o: o: o:

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 07 Aug 2006, 20:50

adica juma' de echipa...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 07 Aug 2006, 23:00

ciombe scrie:
pretorianus scrie:Ei nu!! :(
Am jucat bine dar a gresit Bornescu si apararea. o: o: o:
jura-te

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 07 Aug 2006, 23:04

De la 1 ianuarie 2007 putem sa lucram in Anglia. Asa ca am sentimentul ca o sa ne intalnim mai des cu Ciombe. :-)

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 07 Aug 2006, 23:36

Che Guevara scrie:De la 1 ianuarie 2007 putem sa lucram in Anglia. Asa ca am sentimentul ca o sa ne intalnim mai des cu Ciombe. :-)
daca am, ii dau si eu ce marunt am prin buzunare :cool:

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 07 Aug 2006, 23:40

Taceti ma ca acuma nu mai e in Anglia si`a schimbat destinatia e in Japonia=))
Asta cine stie prin ce satuc din Romania sta si minte la noi aci :))

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 08 Aug 2006, 08:44

*Coco* scrie:Taceti ma ca acuma nu mai e in Anglia si`a schimbat destinatia e in Japonia=))
Asta cine stie prin ce satuc din Romania sta si minte la noi aci :))
un satuc cu internet :up: :up: :up:
Forza STIINTA

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Mesaj de Dany » 08 Aug 2006, 10:10

manex scrie:
Dany scrie:
ady g scrie:mai in prima jumate de ora am jucat binisor!
apoi ne-am taiat dupa primul gol aurolac....oricum durerea mare e ca nu avem atacnti eficienti
sper sa ne salvam de la retrogradare
pai aici nu cred ca e vorba doar de atacanti, ca mai avem nevoie si de fundasi si de mijlocasi si de un portar care sa faca concurenta pentru Bornescu, ca ati vazut cum face o greseala la liga I se simte imediat, nu ca in divizia b.....
p-asta cu bornescu o bagasi. e clar ca a fost si vina lui, insa daca te uiti la reluare o sa vezi ca a crezut ca o respinge dananae. nu a facut-o, a incercat sa iasa, insa dananae era in fata lui. cind 2 se cearta, oprita o baga in ate.

pai daca iese pe minge e clar ca trebuie sa o respinga sau sa o prinda nu sa stea sa se uite la ce fac fundasii o resping sau nu.
Oricum acum nu mai e niomic de facut!
Sa speram ca pe viitor nu vor mai fi probleme de genul asta!
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 08 Aug 2006, 10:45

Dany scrie: pai daca iese pe minge e clar ca trebuie sa o respinga sau sa o prinda nu sa stea sa se uite la ce fac fundasii o resping sau nu.
Oricum acum nu mai e niomic de facut!
Sa speram ca pe viitor nu vor mai fi probleme de genul asta!
bai fratilor hai sa nu facem din tantar armasar ca nu a fost o greseala asa mare si pana la urma a fost singura in ultimul an
e si el om la urma urmei ce vreti acum roboti in poarta
Forza STIINTA

dragos.negru
senior
senior
Mesaje: 489
Membru din: 14 Mar 2006, 21:08

Mesaj de dragos.negru » 08 Aug 2006, 10:59

ca am gresit sau nu, momentan nu putem pretinde ca putem invinge Steaua.
nu putem decat sa speram.
chiar daca nu ne place, Steaua a jucat mult mai bine decat noi si a meritat victoria.
Bine macar ca l-am scos pe Iacob din joc si poate nu mai fac astia vreo branza in meciurile cu Standard.

Închis