"U" Craiova-FC Arges

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in meciul cu Argesul ?

Poll ended at 11 Aug 2006, 14:59

Castigam
81
70%
Egal
17
15%
pierdem
18
16%
 
Total votes: 116

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 13 Aug 2006, 19:37

Bals_Boy scrie:imi place poza ta ... ti se potriveste de minune coiful ala... pe cand la o bere alaturi de el? o:
e trucaj frate,doar fatza e adevarata!! o: ...oricand,mie mi-e sete mereu!! :laughing:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 13 Aug 2006, 19:39

JustME scrie::laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:


m-am spart de ras !! :)( :)( :)(

freak "ghinionistu" a fost si la meciu cu argesu si am castigat .. da mai bine nu ma bag ca vad ca e galceava mare :)( :)( :)( :)( :)(
Pai a fost si cu Vasluiul...la meciul cu Argesul fusera probabil 2 mai norocosi...
Dar eu cand ma intalnesc cu el, cat as fi eu de norocos, el e prea ghinionist si ma copleseste intelegi? :)(
Asa ca ori tre sa fiu eu mai norocos, ori sa stea el acasa! Eu ma straduiesc draq, el n-are cum, e blestemat...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Aug 2006, 22:19

<<Dobrin: „Nu a fost blat”
Cristi Marinescu - Piteşti

Consilierul personal al lui Cornel Penescu, Nicolae Dobrin, consideră că suspiciunea de blat nu există: "N-a fost nici un aranjament. Pe Cornel Penescu nu l-am văzut niciodată aşa de supărat. Apărarea a fost nesigură. Voi discuta cu Giannini să schimbăm ceva pentru meciul cu UTA".

Giannopoulos va lipsi cel puţin 10 zile
Fundaşul grec Panagiotis Giannopoulos va fi indisponibil cel puţin 10 zile, după ce a suferit o disjuncţie la umărul stîng în jocul din Bănie. Giannopoulos s-a ciocnit în propriul careu cu coechipierul său Mariko Daouda în minutul 37 şi a rămas la pămînt cîteva minute, timp în care craioveanul Săceanu a înscris pentru 2-0. Fundaşul grec, înlocuit cu Cristian Tănase, a fost transportat la spital, de unde a revenit cu braţul în ghips. (Cristi Marinescu - Piteşti) >>sursa: GSP.ro

De chestia asta ce mai ziceti?

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 13 Aug 2006, 22:44

praetorianus scrie:
Bals_Boy scrie:imi place poza ta ... ti se potriveste de minune coiful ala... pe cand la o bere alaturi de el? o:
e trucaj frate,doar fatza e adevarata!! o: ...oricand,mie mi-e sete mereu!! :laughing:
stiam fratzicule ca e modificata poza ... am zis si eu o gluma hoooo nu imi sari in cap acuma poate la meciul cu rapidul nu mai tragi chiulul ca la ala cu stoaia
Forza STIINTA

maryiuss
junior
junior
Mesaje: 56
Membru din: 30 Sep 2005, 13:50

Mesaj de maryiuss » 13 Aug 2006, 22:44

Pentru cei care vor meciul cu FC Arges ... am reusit sa-l fac undeva la 900 mb, si are o imagine bunicica ... rog pe cineva care se pricepe sa-mi spuna un program care sa mai filtreze imaginea, poate reusesc sa o fac mai buna ... PM pentru doritori si sper sa fie multumiti :)
Mereu alaturi de Universitatea !!!!


Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 14 Aug 2006, 09:16

Excelent montaj!

Vreau sa spun ceva, dar fara sa se supere cineva: Mircea iar ne-a tras un gol. M-am uitat la golul lor. A ramas saracul in picioare, nici nu a incercat s-o atinga mingea cand a fost facuta centrarea. Este adevarat ca distanta a fost prea mica, dar prea a fost lipsit de reactie. Si la meciul cu Stoia unul a fost al lui.

Ideea e ca scoate multe mingi, unele criminale, si are ezitari la altele mai usoare. Mai ales pe centrari, are probleme.
Capul sus Mircea !!! Keep up the good work !
HAI CRAIOVA !!!

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1983
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Mesaj de Dany » 14 Aug 2006, 09:17

felicitari baietilor pentru victorie si pentru joc!!!!!
Sper ca de acum inainte sa ne bucuram si noi mai mult si sa avem cat mai multe victorii!
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

UCV
membru
membru
Mesaje: 259
Membru din: 26 Mar 2006, 10:17

Mesaj de UCV » 14 Aug 2006, 10:07

Che Guevara scrie:<<Dobrin: „Nu a fost blat”
Cristi Marinescu - Piteşti

Consilierul personal al lui Cornel Penescu, Nicolae Dobrin, consideră că suspiciunea de blat nu există: "N-a fost nici un aranjament. Pe Cornel Penescu nu l-am văzut niciodată aşa de supărat. Apărarea a fost nesigură. Voi discuta cu Giannini să schimbăm ceva pentru meciul cu UTA".

Giannopoulos va lipsi cel puţin 10 zile
Fundaşul grec Panagiotis Giannopoulos va fi indisponibil cel puţin 10 zile, după ce a suferit o disjuncţie la umărul stîng în jocul din Bănie. Giannopoulos s-a ciocnit în propriul careu cu coechipierul său Mariko Daouda în minutul 37 şi a rămas la pămînt cîteva minute, timp în care craioveanul Săceanu a înscris pentru 2-0. Fundaşul grec, înlocuit cu Cristian Tănase, a fost transportat la spital, de unde a revenit cu braţul în ghips. (Cristi Marinescu - Piteşti) >>sursa: GSP.ro

De chestia asta ce mai ziceti?
parca ziceai ca nu mai citesti gsp...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 14 Aug 2006, 10:23

<<Silvian Cristescu, la un pas de bataie

Dupa golul lui Saceanu, Giannini a început sa se înjure cu Silvian Cristescu (foto), primul în italiana, iar vicele Craiovei în limba româna. Cei doi au fost la un pas de bataie, dar, în clipa în care s-au apropiat, a intervenit Costica Stefanescu. “S-a pus paravan în fata lui Giannini, iar când a vazut italianul cât de mare este, s-a calmat si a luat loc pe banca de rezerve”, a spus un oficial oltean. La conferinta de presa, Giannini a refuzat sa dea mâna cu Stânga.>>sursa: Prosport.ro

@Bogdan "U": Cand castigam citesc toata presa. :-)

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 14 Aug 2006, 13:04

T@V scrie:Excelent montaj!

Vreau sa spun ceva, dar fara sa se supere cineva: Mircea iar ne-a tras un gol. M-am uitat la golul lor. A ramas saracul in picioare, nici nu a incercat s-o atinga mingea cand a fost facuta centrarea. Este adevarat ca distanta a fost prea mica, dar prea a fost lipsit de reactie. Si la meciul cu Stoia unul a fost al lui.

Ideea e ca scoate multe mingi, unele criminale, si are ezitari la altele mai usoare. Mai ales pe centrari, are probleme.
Capul sus Mircea !!! Keep up the good work !
HAI CRAIOVA !!!
e adevarat ca la portar greselile se vad imediat dar Mircea a demonstrat ca e un mare portar. Mai are ceva de lucru cu centrarile dar oricum... o: Condu-i spre Victorie Mircea.


Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 14 Aug 2006, 13:46

ba ce-am mai ras de astia de la buzau....cand au vazut toti ca bate craiova isi rupeau biletele la pariuri :laughing:


care aveti niste poze cu galeria...sa vad si eu ce-a fost la meciu asta??
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1983
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Mesaj de Dany » 14 Aug 2006, 14:35

stuparu_alexandru scrie:ba ce-am mai ras de astia de la buzau....cand au vazut toti ca bate craiova isi rupeau biletele la pariuri :laughing:


care aveti niste poze cu galeria...sa vad si eu ce-a fost la meciu asta??

asa le trebuie!

ei nu stiu ca nu e indicat sa pui la pariuri contra Craiovei?!? :laughing: :)) :laughing:
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 14 Aug 2006, 14:37

Mi-a mai placut mult Dananae, isi face f bine treaba ca fundas dreapta, chiar daca a jucat mai putin, exceptand golul s-a descurcat bine. S-a schimbat mult in bine si a devenit mult mai disciplinat.

Închis