"U" Craiova-FC Arges

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem in meciul cu Argesul ?

Poll ended at 11 Aug 2006, 14:59

Castigam
81
70%
Egal
17
15%
pierdem
18
16%
 
Total votes: 116

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 13 Aug 2006, 10:34

:up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up: :up:
In sfirsit!
Stinga, Rose, Baird, Saceanu, Stoica, Gangioveanu!!! Ce meci!!!
Stefanescu pe banca! Geolgau presedinte!
STIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIINTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :cool: :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

P. S. pt nebunii care insinueaza de blat (????!!!!): La 3-1 si la cit s-a alergat? Nu stiti pe ce lume traiti sau n-aveti caracter. Sau ambele.
STIINTA SUNTEM NOI !

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 13 Aug 2006, 10:35

Echipa a jucat f. bine, cred ca sistemul cu 4 fundasi, chiar daca riscam mai mult da un mai mare dinamism jocului, mi-a placut ca s-a jucat mult dintr-o atingere, modern, in viteza, cu diagonale bine trasate. Totusi trebuie sa recunoastem ca am intalnit o echipa care a venit sa joace fotbal, nu a facut antijoc. Oricum, suntem pe drumul cel bun, iar cu un joc in viteza poti descuia orice aparare. Bravo Stanga, ai dovedit ca esti antrenor. Bravo Stanga, ai dovedit ca ramai acelasi jucator cerebral.
Acum cred ca a sporit si capitalul de incredere al jucatorilor. :up:

ozzy

Mesaj de ozzy » 13 Aug 2006, 11:50

Bravo bah baieti, de-acu' inainte ma imbat la toate meciurile :laughing:

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 13 Aug 2006, 12:01

ozzy scrie:Bravo bah baieti, de-acu' inainte ma imbat la toate meciurile :laughing:
:laughing: :laughing: :laughing:
Si eu am o lista intreaga cu ce trebuie facut, si ce NU trebuie facut inainte de meci...
Printre alea care trebuiesc ar fi asa: sa ma duc la pescuit si sa prind 4 pesti, sa alerg 5 km, sa beau juma de bidon de bere, sa beau 2 beri la cutie (automat ciuc)...
Nu trebuie sa intru pe net, nu trebuie sa fac dus, nu trebuie sa imi pun fularul de gat, nu trebuie...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Aug 2006, 12:02

@Ozzy: nepoateeeee! Bine te-am gasit! :lol: :lol: :lol:

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Mesaj de evo_dk » 13 Aug 2006, 12:52

ozzy scrie:Bravo bah baieti, de-acu' inainte ma imbat la toate meciurile :laughing:
la 4 am venit acasa, m-a luat si garda sa-mi ia datele...io strigam de nebun prin cartier **** steaua si navea tupeu un stelist sa vina la mine, bine ca eram mai multi, stau la 2 statii de ghencea...ce am bagat in mine numai Dumnezeu stie: Rubiniu de Medgidia, Puterea Ursului, Bere, Premiat...
am dormit imbracat si incaltat :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
suporter independent, Ex-HC...

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 13 Aug 2006, 12:56

evo_dk scrie:
ozzy scrie:Bravo bah baieti, de-acu' inainte ma imbat la toate meciurile :laughing:
la 4 am venit acasa, m-a luat si garda sa-mi ia datele...io strigam de nebun prin cartier **** steaua si navea tupeu un stelist sa vina la mine, bine ca eram mai multi, stau la 2 statii de ghencea...ce am bagat in mine numai Dumnezeu stie: Rubiniu de Medgidia, Puterea Ursului, Bere, Premiat...
am dormit imbracat si incaltat :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
sa intele g ca ai fost la meci? :laughing: :laughing: :laughing:
Forza STIINTA

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 13 Aug 2006, 13:03

mi-a mai placut un jucator, Stavaru joaca destul de bine inca de la meciul cu Vasluiul, e in crestere. Sper sa o tina tot asa.

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 13 Aug 2006, 13:30

bravo craiova!!!


suuuuperrrrr!!!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Aug 2006, 13:33

Stavaru face treaba mai buna decat Saceanu. Totusi Saceanu se cam lipeste la gol. Si de-aia zic ca e bine sa-i tinem pe amandoi in teren.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 13 Aug 2006, 13:42

Cu intarzierile de rigoare, impresiile mele de la meci :
-meci foarte bun....in care echipa practic s-a descatusat....asa cum a scris Editie! o:
-joc foarte bun Rose, bun Baird...dar si restul echipei!
-Bornescu sigur in intereventii , a dat sigurata apararii!
-ma bucura golu lui Dina, sper sa-si dea drumu la joc odata cu golu asta!
-publicul dezamgitor, dar ma asteptam la asta.Oricum, ma bucur si pentru aia 5.000 care au fost.Au fost putini, dar i-am simtit langa echipa! o:
ASTA E CRAIOVA!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 13 Aug 2006, 14:25

Cateva poze interesante de la meci pe www.sezione.ro

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 13 Aug 2006, 14:31

...o victorie care a venit la momentul oportun!!! :up: asta ne lipsea,o victorie...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
evo_dk
suporter
suporter
Mesaje: 665
Membru din: 08 Mai 2006, 13:58

Mesaj de evo_dk » 13 Aug 2006, 15:40

Bals_Boy scrie:
evo_dk scrie:
ozzy scrie:Bravo bah baieti, de-acu' inainte ma imbat la toate meciurile :laughing:
la 4 am venit acasa, m-a luat si garda sa-mi ia datele...io strigam de nebun prin cartier **** steaua si navea tupeu un stelist sa vina la mine, bine ca eram mai multi, stau la 2 statii de ghencea...ce am bagat in mine numai Dumnezeu stie: Rubiniu de Medgidia, Puterea Ursului, Bere, Premiat...
am dormit imbracat si incaltat :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
sa intele g ca ai fost la meci? :laughing: :laughing: :laughing:
nup, nu am ajuns...am vazut meciul acasa cu niste preteni si dupaia am iesit sa sarbatoresc prima victorie...
suporter independent, Ex-HC...

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 13 Aug 2006, 15:44

Bailesteanu Liviu scrie:mi-a mai placut un jucator, Stavaru joaca destul de bine inca de la meciul cu Vasluiul, e in crestere. Sper sa o tina tot asa.
...va ajunge mare,sunt convins!! o:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Închis