Universitatea-Poli Iasi

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca va fi rezultatul meciului cu Poli Iasi ?

Poll ended at 15 Sep 2006, 19:16

Victorie
50
59%
Egal
12
14%
Infrangere
23
27%
 
Total votes: 85

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Sep 2006, 11:04

Si e clar ca o sa le dam din nou peste bot.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 18 Sep 2006, 19:07

ma aradene, sincer cand te duci la stadion esti mandru ca echipa ta din b sau c unde erati pe un loc retrogradabil, v-ati metamorfozat in divizia a. sunteti o echipa fara identitate, cu lacatus antrenor - simbol stelist ce elogiaza constant echipa din ghencea, cu mara - fost jucator la rapid si dinamo. ce mai vb de uta, pana la urma cred ca UTA nu are legatur cu istoria voastra. voi aveti tangente cu medgidia, cu salonta, sau cu bucurestiu ?
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

aradeanul
junior
junior
Mesaje: 67
Membru din: 19 Aug 2006, 00:34

Mesaj de aradeanul » 18 Sep 2006, 19:32

Vedem pe 25 Nov la Arad cu cine avem tangente. Si vedeti atunci si Mara cu cine are tangente si poate si pe alt "Betivan" Sabin Ilie cu cine are si el tangente. Va asteptam la Arad numa sa veniti cu bani ca la noi este 300 000 intrarea. (poate o sa fie reciprocitate dar nu cred)

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 18 Sep 2006, 19:47

mah, dar nu-l mai bagati mah in seama, deja ii dati prea mare importanta. Daca voua va convine sa cumparati locuri si asta intelegeti din fotbal... treaba voastra. Eventual mai cumparati cateva campionate si cupe ca sa va comparati si voi cu Craiova. Iar cu banii,stati voi linistiti, parca pe la voi moare Dukadam de foame.

Nerazull

Mesaj de Nerazull » 18 Sep 2006, 19:54

Eu cred ca aradeanul asta este un suporter foarte nou al UT-Arad sau UTA Arad sau UTA sau cum vrea el sa-i zica. De asta si intra pe alte forumuri sa mai afle cate ceva despre ce inseamna sa fii suporter si de asta si vorbeste atat de mult in necunostiinta de cauza, si face afirmatii eronate. Sincer cred ca tine cu echipa din Arad de cand au cumparat locul in A, deci de cateva luni...E oarecum de inteles atitudinea lui...

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 18 Sep 2006, 20:03

Livius scrie: Eventual mai cumparati cateva campionate si cupe ca sa va comparati si voi cu Craiova.
asa e :laughing: mai e ceva pana la valoarea craiovei
Nerazull scrie:E oarecum de inteles atitudinea lui...
trebuie sa-l intelegem..........

JustME

Mesaj de JustME » 18 Sep 2006, 20:06

aradeanul scrie:Vedem pe 25 Nov la Arad cu cine avem tangente. Si vedeti atunci si Mara cu cine are tangente si poate si pe alt "Betivan" Sabin Ilie cu cine are si el tangente. Va asteptam la Arad numa sa veniti cu bani ca la noi este 300 000 intrarea. (poate o sa fie reciprocitate dar nu cred)
pai tre` sa isi scoata si oamenii aia banii pe "promovare" :)( :)( :)(

noi ne-am chinuit prin div. B si am promovat .. deci ne permitem sa avem preturi mai mici :-) voi ati facut "inginerii" si trebuie acoperita de undeva investitia !! :)(

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 18 Sep 2006, 20:08

JustMe scrie:voi ati facut "inginerii" si trebuie acoperita de undeva investitia !! :)(
dc esti asa dur ??ii umilesti cumplit :laughing:

JustME

Mesaj de JustME » 18 Sep 2006, 20:11

yoze_girl scrie:
JustMe scrie:voi ati facut "inginerii" si trebuie acoperita de undeva investitia !! :)(
dc esti asa dur ??ii umilesti cumplit :laughing:
s-au umilit singuri cand au fuzionat :-) ma si bufneste rasu cand ma gandesc ce ii mai injurau pe timisoreni ca au fuzionat si au promovat necinstit .. si acu ce sa vazi a venit randu lor .. cre'ca e prima echipa din istoria campionatului romanesc care retrogradeaza din B in A :)( :)( :)(

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 18 Sep 2006, 20:14

JustME scrie:
yoze_girl scrie:
JustMe scrie:voi ati facut "inginerii" si trebuie acoperita de undeva investitia !! :)(
dc esti asa dur ??ii umilesti cumplit :laughing:
s-au umilit singuri cand au fuzionat :-) ma si bufneste rasu cand ma gandesc ce ii mai injurau pe timisoreni ca au fuzionat si au promovat necinstit .. si acu ce sa vazi a venit randu lor .. cre'ca e prima echipa din istoria campionatului romanesc care retrogradeaza din B in A :)( :)( :)(
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

L-am bagat destul in seama. Mai bine il ignoram ca oricum n-ai ce vorbi cu el.

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 18 Sep 2006, 20:15

JustMe scrie:care retrogradeaza din B in A :)( :)( :)(
serios k de asta n-am mai auzit :lol: macar craiova stie ca apromovat cinstit :-) e ceva

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 18 Sep 2006, 21:17

aradeanul scrie:Vedem pe 25 Nov la Arad cu cine avem tangente. Si vedeti atunci si Mara cu cine are tangente si poate si pe alt "Betivan" Sabin Ilie cu cine are si el tangente. Va asteptam la Arad numa sa veniti cu bani ca la noi este 300 000 intrarea. (poate o sa fie reciprocitate dar nu cred)
voi faceti deplasari???? :laughing: :laughing: :laughing:

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 18 Sep 2006, 21:21

nu`l mai bagati in seama pe schizofrenicul asta .. Puietul asta de ungur crede ca o sa fie mai smecher prin ardeal si mai iubit de mirkarele lui daca intra si scrie aici pe forum .. o arde in limbaje de mirkar aflat la pubertate care acum priveste orizonturile vietii .. Saracul este ca un pelican pierdut in sufragerie sau ca un urs polar la ecuator..cu deosebirea ca aia mai si gandesc din cand in cand ... el inca cauta formula magica pentru gandire ..doar doar

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 18 Sep 2006, 21:43

aradene,un lucru nu o sa il intelegi niciodata pt.ca te depaseste mental si moral:..pt.Craiova a fost de neconceput o fuzionare!!!...adica o patare a istoriei!!!..tocmai de aceea sunteti numiti sclavi ..si pe buna dreptate.............
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 19 Sep 2006, 00:49

JustME scrie:
yoze_girl scrie:
JustMe scrie:voi ati facut "inginerii" si trebuie acoperita de undeva investitia !! :)(
dc esti asa dur ??ii umilesti cumplit :laughing:
s-au umilit singuri cand au fuzionat :-) ma si bufneste rasu cand ma gandesc ce ii mai injurau pe timisoreni ca au fuzionat si au promovat necinstit .. si acu ce sa vazi a venit randu lor .. cre'ca e prima echipa din istoria campionatului romanesc care retrogradeaza din B in A :)( :)( :)(
scuza-ma dar ai gresit. din c in a o:
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

Închis