CFR Cluj - Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce credeti ca vom face la Cluj ?

Poll ended at 20 Sep 2006, 12:35

Victorie, suntem nasii lor de anul trecut
28
35%
Meci egal, ca jucam la ei
19
24%
Probabil vom pierde, Ionescu avand capul lui Stanga prea aproape
32
41%
 
Total votes: 79

JustME

Mesaj de JustME » 21 Sep 2006, 14:56

dupa 3-0, 4-0, 4-1, 5-1 .. mititelu mai bine nu ar mai vb !!! :o: :o:

icinupas
membru
membru
Mesaje: 154
Membru din: 19 Sep 2006, 15:27

Mesaj de icinupas » 21 Sep 2006, 15:29

De-acuma a trecut si meciul asta, nu cred ca mai are rost sa ne amintim. Mai bine ne concentram atentia pe urmatorul, si noi ca noi, important e sa se concentreze jucatorii, sa realizeze unde se afla si unde ar putea fi, daca ar repeta figura frumoasa facuta, de exemplu, in meciul cu Rapid. Se poate.

JustME

Mesaj de JustME » 21 Sep 2006, 15:30

cu o floare (adica cu un egal in fata rapidului) nu se face primavara .. eu mi-am pierdut total increderea in echipa .. :mad: :mad:

icinupas
membru
membru
Mesaje: 154
Membru din: 19 Sep 2006, 15:27

Mesaj de icinupas » 21 Sep 2006, 15:33

Eu nu. S-au mai vazut minuni in fotbal. N-ar fi prima data. Salvare exista, da' nu poate veni decat din interior, adica de la ei. Si daca se aduna doar nitel, fac un meci bun sambata, si le mai cresc actiunile la moral. Si un egal frumos ar ajunge, desi as merge pe mana victoriei. Daca as fi in locul lor, m-as monta, sa stiu ca bag gol si cu spatele in meciul ala, ca doar n-o sa ma tem de Otelul Galati :laughing:

JustME

Mesaj de JustME » 21 Sep 2006, 15:36

ce sa faca mah .. fara stanga in teren sunt praf .. nici macar nu stiu sa stea in ghete .. nu inteleg ce se inatampla .. cand am retrogradat aveam acelasi sentiment de confuzie acuta .. atuni am sperat pana in ultima clipa .. pana cand am fost matematic retrogradati .. acum nu mai imi permit luxul asta .. trebuie facut ceva .. dc nu riscam inca un sezon la matineu !! :o: :o: :o:

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 21 Sep 2006, 15:37

Si eu sint la pamint, ca majoritatea celor ce au scris aici.
Golurile (primele 3) le-am vazut pe net, iar concluzia mea este ca stoica ( :-x ) nu mai are ce cauta in echipa, NU JOACA ABSOLUT NIMIC !
Nici un jucator de divizia C nu s-ar fi oprit la golul doi, cind Coroian l-a ocolit si a marcat.
Este clar ca acest animal nu vrea sa joace, iar daca trebuie inceputa curatenia, el e primul care trebuie sa zboare.
Altfel, nu stiu cine ar putea redresa Stiinta...
Sa speram intr-un miracol simbata o:
HAI STIINTA !!!!

icinupas
membru
membru
Mesaje: 154
Membru din: 19 Sep 2006, 15:27

Mesaj de icinupas » 21 Sep 2006, 15:42

La capitolul speranta, puteti conta pe mine, asta e tot ce pot face.

Cat despre absenta lui Stanga, sunt de acord. Se simte prea mult si prea acut. As vrea sa fi facut apel sau ceva, sa-i reduca etapele alea nenorocite. N-ar fi prima data cand ar da o sentinta mai blanda.

JustME

Mesaj de JustME » 21 Sep 2006, 15:49

icinupas scrie:La capitolul speranta, puteti conta pe mine, asta e tot ce pot face.
cu speratu nu scapam de la retrogradare !! :o: :mad:

icinupas
membru
membru
Mesaje: 154
Membru din: 19 Sep 2006, 15:27

Mesaj de icinupas » 21 Sep 2006, 15:51

Pai stiu, da' n-am licenta de antrenor, si nici bani de investitii :)(

JustME

Mesaj de JustME » 21 Sep 2006, 15:54

icinupas scrie:Pai stiu, da' n-am licenta de antrenor, si nici bani de investitii :)(
fa bani si ia-ti licenta !! :)( :)( :)(

icinupas
membru
membru
Mesaje: 154
Membru din: 19 Sep 2006, 15:27

Mesaj de icinupas » 21 Sep 2006, 15:57

Cu banii mai discutam in cativa ani, cu licenta mai greu, ca n-am auzit pana-n ziua de azi de "doamna antrenor" :laughing: Da' las' ca ma fac manager sau ma apuc de investitii.

Nerazull

Mesaj de Nerazull » 21 Sep 2006, 16:03

Facem tot forumu cheta pt. tine daca ne iei campionatu :D

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 21 Sep 2006, 16:52

Che Guevara scrie:Eu consider ca jucatorii nu vor sa joace. D. Stoica a dat 3 pase ed gol pentru clujeni si voi credeti ca asta e valoarea lui? Aduceti-va aminte ca anul trecut nu luasem nici un gol timp de 7-8 meciuri. Acum luam cate 3-4-5 pe meci.

Se intampla ceva la echipa si noi nu aflam despre ce este vorba. Cred ca antrenorii trebuie sa isi dea toti demisia si sa vina Halagian sa puna biciul pe jucatori.
una e sa joci impotriva lui "Fane de la gaze" care activeaza la Juventus Colentina, si alta e sa joci impotriva lui gANEA, nICULESCU, si alti "vulpoi batrani". eu nu stiu de ce te miri ... :mad: :?:

dragosblue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1319
Membru din: 10 Feb 2004, 18:06

Mesaj de dragosblue » 21 Sep 2006, 18:23

Inca ceva ce ma depaseste in comportamentul si atitudinea pe teren al jucatorilor:
SA IEI 5 GOLURI SI NICI MACAR UN CARTONAS GALBEN !?!?!?
Asta demonstreaza lipsa TOTALA de AMBITIE , VOINTA SI DE DETERMINARE IN JOC!
RUSINE ! :mad: :mad: :mad:

vezi Farul - Progresul, 6 galbene si un rosu deja !
HAI STIINTA !!!!

icinupas
membru
membru
Mesaje: 154
Membru din: 19 Sep 2006, 15:27

Mesaj de icinupas » 21 Sep 2006, 19:14

Pai si ce, baietii is ca aia de la Faru', sa dea una-doua la oase sau sa tina de tricou?! Si nici cu Nationalu' nu mi-e rusine, au destule antecedente pe lista. Mai bine fara, ca suspendari in plus mai lipseau :(

Închis