"U" Craiova-Otelul Galati

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce vom face cu Otelul ?

Poll ended at 24 Sep 2006, 19:05

Victorie
25
28%
Egal
3
3%
Ne vom face din nou de ras
62
69%
 
Total votes: 90

JustME

Mesaj de JustME » 23 Sep 2006, 23:47

si miti zicea de stanga ca o sa stea cu el 25 de ani la Universitatea ..

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 23 Sep 2006, 23:48

JustME scrie:si miti zicea de stanga ca o sa stea cu el 25 de ani la Universitatea ..
mai stii...........or fi trecut sau chiar ramane pana nu il vad la stiri pe mititelu confirmand nu stiu ce sa zic.........

blue*striped

Mesaj de blue*striped » 23 Sep 2006, 23:50

JustME scrie:si miti zicea de stanga ca o sa stea cu el 25 de ani la Universitatea ..
...balivernele unui dezaxat ...tu krezi in astia scapati de la 9-ua si care poarta okelari de soare cand afara ploua !? :)( :-D

JustME

Mesaj de JustME » 23 Sep 2006, 23:51

aveti amandoi dreptate !!

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 23 Sep 2006, 23:54

blueheart scrie:Avem toate sansele sa treminam turul pe unu' din ultimele locuri, ptr ca ne asteapat un program greu de tot.
Urmeaza 4 deplasari :Urziceni si National afara, Ceahlaul si Pandurii la Caracal. Deci 4 echipe cu care ne luptam la retrogradare, dupa care vin pe Oblemenco(daca nu se mai intampla vrea grozavie) Timisoara si Farul, echipe care trag la cupa uefa.
Ultimul meci al returului la Arad , unde se scot greu puncte, apoi la Vaslui, cu o alta "favorita"la retrogradare. Si in sfarsit, cu steaua acasa si Argesu afar'.
Daca nu scoatem mimim 8 puncte, ne va fi apropape imposibil sa scapam, indiferent de jucatorii de "valoare" care deja ne sunt promisi in iarna. :o
Si mai sunt si 2 meciuri din retur, la Vaslui si cu steaua acasa. Greu.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Sep 2006, 23:58

JustME scrie:si miti zicea de stanga ca o sa stea cu el 25 de ani la Universitatea ..
Pe Stanga nu Mititelu l-a dat afara. A fost dat afara de jucatori. Sa nu va imaginiati altceva, am fost langa Adrian Mititelu atunci cand antrenorii au fost demisi.

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 24 Sep 2006, 00:01

Mda deci ii dete afara
Ce bine :)(

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 24 Sep 2006, 00:05

Che vrem si noi detalii cum a fost cu datu' afara???

blue*striped

Mesaj de blue*striped » 24 Sep 2006, 00:05

Che Guevara scrie:
JustME scrie:si miti zicea de stanga ca o sa stea cu el 25 de ani la Universitatea ..
Pe Stanga nu Mititelu l-a dat afara. A fost dat afara de jucatori. Sa nu va imaginiati altceva, am fost langa Adrian Mititelu atunci cand antrenorii au fost demisi.
exact ce ziceam si eu ...tradat de proprii elevi ...are soarta pe care o merita , a indraznit sa viseze ca este un antrenor de top si si-a frant aripile in zbor !
....lucru care mai devreme sau mai tarziu are sa se intample si cu mititelu, marele patron :-x ....

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Sep 2006, 00:18

Nu stiu ce nu le-a convenit jucatorilor la Stanga. Nimeni din club nu vorbeste nimic. Parca ar fi Omerta acolo.

Cert este ca Mititelu are bani. acum 2 zile a castigat si ultimul proces in legatura cu pamanturile respective si hotararea este definitiva si irevocabila. Nu mai exista cai de atac, asa ca toti cei care spun altceva manaca **** cu gura plina.

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 24 Sep 2006, 00:20

Che Guevara scrie:Nu stiu ce nu le-a convenit jucatorilor la Stanga. Nimeni din club nu vorbeste nimic. Parca ar fi Omerta acolo.

Cert este ca Mititelu are bani. acum 2 zile a castigat si ultimul proces in legatura cu pamanturile respective si hotararea este definitiva si irevocabila. Nu mai exista cai de atac, asa ca toti cei care spun altceva manaca **** cu gura plina.

:ruga sa bage bani acum :ruga

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 24 Sep 2006, 00:21

Interu scrie:
Che Guevara scrie:Nu stiu ce nu le-a convenit jucatorilor la Stanga. Nimeni din club nu vorbeste nimic. Parca ar fi Omerta acolo.

Cert este ca Mititelu are bani. acum 2 zile a castigat si ultimul proces in legatura cu pamanturile respective si hotararea este definitiva si irevocabila. Nu mai exista cai de atac, asa ca toti cei care spun altceva manaca **** cu gura plina.

:ruga sa bage bani acum :ruga

totul e pe drumul cel bun..trebuie doar sa`l omoram pe solomon..cel putin in bataie!

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 24 Sep 2006, 00:22

Cel mai inteligent ar fi sa nu-l mai votati :-) :-) :-)

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 24 Sep 2006, 00:23

mama, ce secrete sint pe acolo. uite, acu era bun fratele lui piko sa ne spuna si noua ce se intimpla pe acolo.
sistemul cu 3 fundasi a fost mult mai bun acum. am jucat organizat in aparare, nu am facut decit vreo 3 greseli majore. insa e o schimbare. cu ciuca in echipa altfel vom privi meciurile. andrei a jucat mai mult pe dreapta, sau mi s-a parut mie? el ar trebui pus mai in centru, acolo poate sa dea pase care sa ajute. bornescu nu mi s-a parut a avea vreo vina la goluri. a fost un sut excelent. . nu cred ca retrogradam. macar sa scoatem noi vreo 15 puncte din 7-8 meciuri si cred ca va fi ok. inca nu disper.
Am zis!!

yoze_girl
membru
membru
Mesaje: 265
Membru din: 08 Iul 2006, 17:01

Mesaj de yoze_girl » 24 Sep 2006, 00:29

manex scrie:nu cred ca retrogradam. macar sa scoatem noi vreo 15 puncte din 7-8 meciuri si cred ca va fi ok. inca nu disper
hai ca parca bine zici :D sa privim si noi o latura buna e pe urma meciului e azi:o echipa mai ambitioasa,o aparare mai apropiata de normal, ceva ocazii bunicele adica am asaltat poarta :)( :)(

Închis