"U" Craiova-Otelul Galati

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce vom face cu Otelul ?

Poll ended at 24 Sep 2006, 19:05

Victorie
25
28%
Egal
3
3%
Ne vom face din nou de ras
62
69%
 
Total votes: 90

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 24 Sep 2006, 05:57

Deci sa recapitulam: 0-0, 0-3, 3-1, 1-1, 0-4, 1-4, 3-3, 1-5, 0-2. Asta a facut "marea echipa" a lui Mititelu pana acum. Ce va urma...Dumnezeu cu mila! Ce ziceti domnii pupincuristi ai Patronelului? Pe unde sunteti voi cu injuraturile voastre la adresa "celor care habar n-au fotbal si care sunt pesimisti si rau intentionati" ???? Inainte de inceperea sezonului spuneam ca nu strangem mai mult de 15 puncte in turul asta. Trebuie sa recunosc insa ca m-am inselat. Cred ca nu strangem mai mult de 10-12......Cineva zicea mai devreme ca la finalul turului suntem ca si retrogradati. Eu zic ca eram retrogradati inca inainte de inceperea campionatului. Cu 0 $ investiti in transferuri si cu jucatori adusi de prin diviziile B si C sau de pe internet, numai niste PROSTI ar putea spera la mai mult. Si anume acei PROSTI care s-au uitat in gura mititelului si au crezut cu sfintenie in balivernele spuse de el prin presa sau pe la televizor. HAI CRAIOVA!!!

deviltase
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 2
Membru din: 24 Sep 2006, 07:19

Mesaj de deviltase » 24 Sep 2006, 07:26

Si dupa tot optimismul nostru iar am incasat'o, macar de data asta am luat doar 2 goluri, nu 4,sau 5...Stanga a plecat, cine mai vine? poa' sa vina si lippi daca nu schimbam patronul, in c ajungem....

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Sep 2006, 09:31

blue*striped scrie:...a fost lucrat stanga dar nu la modul inflorit in care ni se prezinta mai sus cu jucatori de la otelu, arbitrii, agentul 007 si alte d'astea :)( :-D
Cred ca nu m-ai inteles. Cineva de la clubul nostru s-a ocupat de arbitri ca sa nu ne fure ieri. Aceeasi persoana a avut grija sa avem 2-3 jucatori la Otelul care sa joace pentru noi.

Din pacate noi nu am jucat pentru noi. Adica jucatorii nostri iar au fost pe invers. Asa cum sunt de la meciul cu Dinamo incoace. Acum au scapat de Stanga. Sa vedem: ce dorinte mai au jucatorii?

Maximus

Mesaj de Maximus » 24 Sep 2006, 09:40

Bai Che, iti dai seama ce afirmatii faci aici,nu? Trebuie sa ai probe. Spune-le frate aici sa stie tot poporul!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Sep 2006, 09:55

Bine. Daca doriti probe considerati ca nu am spus nimic. Stergeti mesajele mele si lasati-ma in pace. Eu credeam ca doriti sa fiti informati....

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 24 Sep 2006, 11:23

deviltase scrie:Si dupa tot optimismul nostru iar am incasat'o, macar de data asta am luat doar 2 goluri, nu 4,sau 5...Stanga a plecat, cine mai vine? poa' sa vina si lippi daca nu schimbam patronul, in c ajungem....
iti dai seama ce zici? cum naiba sa schimbi patronul? sint banii lui, afacerea lui. care ne afecteaza si pe noi. ce trebuie sa faca patronul e sas gindeasca bine afacerea pentru a nu da faliment. si sa isi angajeze oamenii capabili sa o faca. si daca prin absurd mititelu ar zice ca se retrage, atunci chiar nu mai avem nici o sansa. cine vine?
Am zis!!

octav
senior
senior
Mesaje: 479
Membru din: 29 Iul 2006, 11:35

Mesaj de octav » 24 Sep 2006, 11:51

nu patronu trebuie schimbat, ci mentalitatea lui! sper sa aduca un antrenor cu adevarat profesionist care sa-i puna conditii sa aduca jucatori....daca vine un antrenor care crede ca poate face ceva cu lotu actual nu ne vad bine :mad:

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 24 Sep 2006, 12:03

@bogdan3006
Bai Bogdane, poate ar trebui sa iti explic mai pe larg, da cred io ca pierdem timpul de pomana. Asa ca o sa iti spun pe scurt: io nu m-am uitat in gura lui Mighty cum afirmi matale pe acolo, ci ma bazam numai pe jucatorii din echipa. Io in ei imi pusesem sperantele, in copiii care ne promovasera.
Se pare insa ca unii dintre ei au inceput sa tranteasca meciuri... nici mie nu imi vine sa cred, dar se pare ca asta e adevarul.
@octav: Hai noroc tizule :)(

octav
senior
senior
Mesaje: 479
Membru din: 29 Iul 2006, 11:35

Mesaj de octav » 24 Sep 2006, 12:07

T@V scrie:@bogdan3006
Bai Bogdane, poate ar trebui sa iti explic mai pe larg, da cred io ca pierdem timpul de pomana. Asa ca o sa iti spun pe scurt: io nu m-am uitat in gura lui Mighty cum afirmi matale pe acolo, ci ma bazam numai pe jucatorii din echipa. Io in ei imi pusesem sperantele, in copiii care ne promovasera.
Se pare insa ca unii dintre ei au inceput sa tranteasca meciuri... nici mie nu imi vine sa cred, dar se pare ca asta e adevarul.
@octav: Hai noroc tizule :)(
norok o:

blueheart
membru
membru
Mesaje: 288
Membru din: 09 Ian 2005, 12:35

Mesaj de blueheart » 24 Sep 2006, 12:19

Che Guevara scrie:
blue*striped scrie:...a fost lucrat stanga dar nu la modul inflorit in care ni se prezinta mai sus cu jucatori de la otelu, arbitrii, agentul 007 si alte d'astea :)( :-D
Cred ca nu m-ai inteles. Cineva de la clubul nostru s-a ocupat de arbitri ca sa nu ne fure ieri. Aceeasi persoana a avut grija sa avem 2-3 jucatori la Otelul care sa joace pentru noi.

Din pacate noi nu am jucat pentru noi. Adica jucatorii nostri iar au fost pe invers. Asa cum sunt de la meciul cu Dinamo incoace. Acum au scapat de Stanga. Sa vedem: ce dorinte mai au jucatorii?
Poate ca si cei de la Galati si-au bagat coada :-) Mai degraba, asta le e valoarea.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Sep 2006, 12:25

Aia din Galati nu aveau nevoie de punctele noastre. Stateau destul de bine in clasament si fara astea 3 puncte castigate la Craiova.

Am pierdut acest meci pentru ca asa au vrut Dorel & Comp.

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 24 Sep 2006, 12:35

Che Guevara scrie:Aia din Galati nu aveau nevoie de punctele noastre. Stateau destul de bine in clasament si fara astea 3 puncte castigate la Craiova.

Am pierdut acest meci pentru ca asa au vrut Dorel & Comp.
Dorel e clar ca n-a vrut nici aseara sa joace. In prima repriza cand l-a lasat pe atacantul alora singur cu bornescu mai avea putin si se intorcea sa ne injure pe noi .
Da' uni jucatori au jucat cu ambitie, chiar si dina a alergat mai mult decat in ultimele doua meciuri la un loc.

blueheart
membru
membru
Mesaje: 288
Membru din: 09 Ian 2005, 12:35

Mesaj de blueheart » 24 Sep 2006, 12:43

nyk_sorin scrie:
Che Guevara scrie:Aia din Galati nu aveau nevoie de punctele noastre. Stateau destul de bine in clasament si fara astea 3 puncte castigate la Craiova.

Am pierdut acest meci pentru ca asa au vrut Dorel & Comp.
Dorel e clar ca n-a vrut nici aseara sa joace. In prima repriza cand l-a lasat pe atacantul alora singur cu bornescu mai avea putin si se intorcea sa ne injure pe noi .
Da' uni jucatori au jucat cu ambitie, chiar si dina a alergat mai mult decat in ultimele doua meciuri la un loc.
Am citit in Prosport ca Dorel a fugit din cantonament inaintea meciului cu Otelul si ca a fost convins de Mititelu sa revina. La ce bun? Mai bine jucam cu un junior sau reprofilam un alt jucator, decat sa ne rugam de el sa joace. Pus pe lista de transferuri si gata. Da' ce sa-i ceri lu' Mititelu????

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 24 Sep 2006, 13:34

ce haos in stare pura in regiunea asta
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 24 Sep 2006, 14:12

BluBoy scrie:ce haos in stare pura in regiunea asta
Sincer sa fiu eu n-am prins o perioada linistita la craiova de cand ma stiu. Haosul asta defineste craiova si o individualizeaza. Daca stau sa ma gandesc bine ar fi ciudat sa fie liniste la echipa...

Închis