Universitatea - Ceahlăul

Moderator: grup_moderatori

Închis
drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 22 Oct 2006, 11:30

Faptul ca au trecut de la bisaptamanal la o singura aparitie si au micsorat numarul de pagini, iar oamenii au inceput sa plece pune mari semne de intrebare.
Se vede ca in materie de presa esti ca si la fotbal, toata Europa merge pe tabloide. Du-te in orice tara din Europa si arata-mi cate ziare vezi in format mare

ucv ucv ucv ucv ucv
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Oct 2006, 11:34

Tu ai iesit vreodata din tara ta de ma intrebi pe mine de Europa?

Cand vei avea 4 ani in care ai trait "afara" asa cum am eu abia atunci sa vorbesti cu mine despre Europa. Pentru mine "tabloid" inseamna presa de scandal. Putin imi pasa ca e vorba de format mare, mic, sau mijlociu.

Exista si pe acolo presa de scandal dar alea sunt exceptii. Presa normala este regula. Zirele de scandar sunt niste ciudatenii pentru cei care vor si altfel de presa. Dar se pare ca nu am cui sa explic aceste lucruri.

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 22 Oct 2006, 11:35

Ce sa explici? Pai tu nu intelegi nimic din ceea ce vezi. Doar tu ai fost in afara granitelor, restul sunt prosti. Omule interneaza-te, cu siguranta ai mari probleme pe care LSM-ul nu le rezolva.
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Oct 2006, 11:40

Sunt satul de maimutoi ca voi care scriu pe ce parte are freza Andrei Ionescu si ce mai face Lutu cand vine prin Romania.

Daca vreti sa faceti p[resa adevarat scrieti, frate, informatie adevarata, dati tactici de joc, aratati niste statistici reale si comentati partidele de fotbal din punct de vedere tehnic.

Lasati-ma cu ce a zis Blondu' cand s-a sculat din betie, sau ce idee i-a mai venit lui Mititelu noaptea dar nu a spus-o nimanui si totusi a aflat-o ProSport.

Chiar nu vezi diferenta intre un gen si altul de presa? Atunci e grav... :-D

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 22 Oct 2006, 11:44

Degeaba iti explic ca esti un mare cercopitec nedezvoltat. Orice as spune tu nu vezi decat ca un magar orb.
Hai ca ma saturai de tine. Pai tu imi spui mie de tactica de joc, ca habar nu ai cati jucatori intra pe teren si cate rezerve se trec pe o foaie de joc. Nici nu distingi offside-ul de out de poarta. Pentru tine 4-4-2 sau 3-4-3 reprezinta deja trigonometrie spatiala
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Oct 2006, 11:50

drejania scrie:... habar nu ai cati jucatori intra pe teren si cate rezerve se trec pe o foaie de joc. Nici nu distingi offside-ul de out de poarta. Pentru tine 4-4-2 sau 3-4-3 reprezinta deja trigonometrie spatiala
tocmai pentru asta citesc ziare de sport. Ca sa imi raspunda la aceste intrebari. Si cand colo, ce sa vezi? Gasesc informatii despre Maybach-uri, despre ce tatuaje si-a mai facut Mutu si despre cine doarme noaptea cu Laura Andresan. Nu crezi ca publicul este asa cum este tocmai din cauza celor care le baga prostii pe gat?

PS. Tu ai vazut viata ta un cercopitec? Stii despre ce vorbesti sau scrii numai asa ca iti place cum suna termenul asta?

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 22 Oct 2006, 11:52

Amice cred ca se termina programul de vizite la LSM
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Oct 2006, 11:56

Cea mai recenta fotografie a "ziaristului" Narcis Drejan:
Imagine

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 22 Oct 2006, 14:32

drejane, nu te mai pune cu prostul ca are mintea odihnita
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Închis