FC National-Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Credeti ca vom continua seria victoriilor in al 3-lea meci cu Mantzogarul la carma?

Poll ended at 20 Oct 2006, 12:11

Victorie
57
70%
Egal
18
22%
Infrangere
6
7%
 
Total votes: 81

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 23 Oct 2006, 23:56

fm, femei si marijuana.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 24 Oct 2006, 00:26

Che Guevara scrie:Lasa-l mai, ca da si el un pic de culoare acolo. Cristescu este necesar pentru momentele in care mai ai nevoie de unul care sa faca "dirty jobs". Pentru ca orice s-ar spune la o echipa de fotbal mai exista si astfel de situatii.
daca am ajuns la concluzia ca e nevoie de tarani analfabeti gen cristescu care sa injure si sa bata lumea e grav. s-a dus draq civilizatia cu care te lauzi che.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Oct 2006, 08:17

Tocmai ca nu mai trag sperante de insanatosire a climatului in tara asta si de-aia trebuie sa fim pregatiti pentru orice. Lasa ca si Cristescu are locul lui in acest club.

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 24 Oct 2006, 11:38

e o mare rusine ca s-a ajuns sa ne dracuim intre noi. si la ce ton a spus-o ca eu prima data am crezut ca e in gluma. daca eram in locu maseurilor ii trageam o geanta din aia in cap de nu se vedea. popandau draq
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 24 Oct 2006, 13:21

Gata am incarcat filmul de la deplasare pe www.sezione.ro

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Oct 2006, 13:38

BluBoy scrie:e o mare rusine ca s-a ajuns sa ne dracuim intre noi. si la ce ton a spus-o ca eu prima data am crezut ca e in gluma. daca eram in locu maseurilor ii trageam o geanta din aia in cap de nu se vedea. popandau draq
Iti dau dreptate. Dar faza asta mni-a adus aminte de Iordanescu care tragea de Stefanescu pe banca tehnica la o accidentare a lui Gh. Popescu. Am senzatia ca s-a petrecut la CM USA '94 sau imediat dupa. In orice caz, atunci nu a mai facut nimeni un reportaj cu gesturile celor de pe banca.

Ce ma intriga pe mine este faptul ca nu am mai vazut reportaje cu gesturile antrenorilor decat cand l-au acuzat pe Stanga ca l-a lovit cu capul in gura pe A. ionescu si acum cand Fane Stoica are rezultate la Craiova. Cand au de gand sa ii filmeze astia pe Oli sau pe Rednic? cu Cartu de ce nu au facut unul ca il umpleau cu beep-uri?

albalbastru
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 9
Membru din: 12 Iul 2006, 18:47

Mititelu vrea cupa romaniei??!! (www.sportulromanesc.ro)

Mesaj de albalbastru » 24 Oct 2006, 13:57

Io as fi zis ca era mai bine sa ne axam pe campionat. Sa lasam naibii cupa aia in pace... Suntem la 9 puncte de Steaua. Stiu ca visez frumos, dar... ucv [/b]

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 24 Oct 2006, 20:34

sezione scrie:Gata am incarcat filmul de la deplasare pe www.sezione.ro
nu reusesc eu sau nu merge downloadat?
Forza STIINTA

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 24 Oct 2006, 20:35

Bals_Boy scrie:
sezione scrie:Gata am incarcat filmul de la deplasare pe www.sezione.ro
nu reusesc eu sau nu merge downloadat?
nici mie nu mi-a mers ... de fapt merge putin si se intrerupe .

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 24 Oct 2006, 20:43

nush de ce s-au mutat pe dailymotion ca pe youtube mergea ca uns si puteai sa si downloadezi :(
astept niste sfaturi si sper sa fie din cauza nestiintei mele
Forza STIINTA

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 24 Oct 2006, 20:55

Reusii :up: :up: :up: :up: :up:
tre sa dai direct de pe site si apoi il alegi pe primul disponibil (ala cu 910400 sau ceva de genu')
super tare filmarea bv site :)) :)) ucv
Forza STIINTA

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 24 Oct 2006, 21:12

hai ma ca se faceau filmulete. acum am vazut ca nu prea mai sunt. dar inainte nu stii ca erau reactiile lu cartu, lu andone, lu rednic si lu istericu de marin barbu.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 24 Oct 2006, 21:26

Bals_Boy scrie:nush de ce s-au mutat pe dailymotion ca pe youtube mergea ca uns si puteai sa si downloadezi :(
astept niste sfaturi si sper sa fie din cauza nestiintei mele
pt ca pe youtube accepta maxim 10 minute .. pe cand filmu asta are 20

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 24 Oct 2006, 22:06

sezione scrie:
Bals_Boy scrie:nush de ce s-au mutat pe dailymotion ca pe youtube mergea ca uns si puteai sa si downloadezi :(
astept niste sfaturi si sper sa fie din cauza nestiintei mele
pt ca pe youtube accepta maxim 10 minute .. pe cand filmu asta are 20
acum ca am reusit nu mai zic nimic ... decat felicitari
aa si apropo de sunet, ca vorbeam cu White mai devreme, mi se pare ca se aude mult mai bine cand filmezi de jos, din fata galeriei, decat din mijlocul ei
Forza STIINTA

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1983
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Mesaj de Dany » 25 Oct 2006, 09:29

Cred ca am jucat foarte bine la meciul cu National, dar am ratat destule ocayii si pe final era sa o mierlim din cauza acestor ratari.
Ar fi fost pacat pentru ca astia de la National in afara de golul ala din offside au mai ratat doar doua situatii si zic ca am jucat mai bine decat ei.
Oricum felicitari tuturor si sper sa o tina tot asa ca deja mi-am mai revenit dupa inceputul de seson nereusit.
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Închis