FC National-Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Credeti ca vom continua seria victoriilor in al 3-lea meci cu Mantzogarul la carma?

Poll ended at 20 Oct 2006, 12:11

Victorie
57
70%
Egal
18
22%
Infrangere
6
7%
 
Total votes: 81

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 27 Oct 2006, 14:07

asta e subiect de prima pagina sa stie toti ce fel de jucatori sunt alexa si plesan
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 27 Oct 2006, 14:36

Eu cred ca Grigorie tine si acum cu Universitatea .
Imagine

JustME

Mesaj de JustME » 27 Oct 2006, 17:09

eu cred ca n-ar mai trebui sa vb despre slugi ca grigorie,alexa si plesan .. niste jeguri ordinare .. o sa le dam la :-x cand o sa vina la Craiova pt meciu direct .. "plesane, tarane sa-ti dam la M**E !!"

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 27 Oct 2006, 17:18

cos22min scrie:Eu cred ca Grigorie tine si acum cu Universitatea .
din surse sigure stiu ca Grigorie n-a vrut in prima instanta sa mearga la dinamo, dar cum la noi era incertitudine, nu se stia cine vine, a acceptat pana la urma. :o:

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 27 Oct 2006, 17:26

Pai asa a fost si cu Stoican dar....Gigel e prea puternic . Sa`i iau capu ala ... :bad:
Imagine

JustME

Mesaj de JustME » 27 Oct 2006, 17:36

cos22min scrie:Pai asa a fost si cu Stoican dar....Gigel e prea puternic . Sa`i iau capu ala ... :bad:
da sava cum a reusit mah ?! suntniste :bad: si niste tradatori .. nu stiti cat de mult atras netoiu de marius sa mearga la dinamo .. si nu numai atunci cand aluat jumate de echipa .. treaba e ca Sava desi unii il blamati .. a avut coloana vertebrala si a spus NU .. restu`? niste tradatori de ultima speta !!

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 27 Oct 2006, 17:41

Eu unu nu il blamez pe Marius Sava . Din pacate el sa blamat singur , eu in respect pentru ce a facut la Universitatea si inca nu e asa batran dar a luat`o pe unde nu trebuia ucv
Imagine

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 27 Oct 2006, 17:43

respect Marius Sava, eu zic ca nu ar strica sa incercam sa-l readucem..

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 27 Oct 2006, 17:46

Ce sa il mai readucem ca nu a mai jucat de 6 luni cred . Nu cred ca ar mai face fata la Universitatea . Astazi zic eu ca s`a vazut ca ne lipseste jucatorul Ovidiu Stanga
Imagine

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 27 Oct 2006, 17:46

Livius scrie:respect Marius Sava, eu zic ca nu ar strica sa incercam sa-l readucem..
Lasa-ma tata cu toate fosilele astea.Cu Lutu si Sava am face din nou un "dream-team" al barurilor din Craiova
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

JustME

Mesaj de JustME » 27 Oct 2006, 17:54

john100 scrie:
Livius scrie:respect Marius Sava, eu zic ca nu ar strica sa incercam sa-l readucem..
Lasa-ma tata cu toate fosilele astea.Cu Lutu si Sava am face din nou un "dream-team" al barurilor din Craiova
sava si lutu joaca si beti mai bine decat unii din actuala echipa ..+ ca au TALENT cu caru si experienta .. nu vreau sa para ca am ceva cu baietii care si azi la meciu cu pandurii au dat totul pe teren .. dar dc aveau mai multa experienta in div. A astazi castigam la pas ..

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 27 Oct 2006, 21:47

JustME scrie:
john100 scrie:
Livius scrie:respect Marius Sava, eu zic ca nu ar strica sa incercam sa-l readucem..
Lasa-ma tata cu toate fosilele astea.Cu Lutu si Sava am face din nou un "dream-team" al barurilor din Craiova
sava si lutu joaca si beti mai bine decat unii din actuala echipa ..+ ca au TALENT cu caru si experienta .. nu vreau sa para ca am ceva cu baietii care si azi la meciu cu pandurii au dat totul pe teren .. dar dc aveau mai multa experienta in div. A astazi castigam la pas ..
Nu discut de talentu si de experienta lor.Vb de faptul ca daca vin vin ca si "titulari de drept" si strica atmosfera in lot.Sincer il admir pe Miti pt drumul pe care l-a ales pt aceasta echipa cu jucatori tineri dornici de afirmare.Dar avem nevoie si de vreo 2 "batrani" .S-a vazut si azi cata nevoie am avea de asa ceva
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 27 Oct 2006, 21:58

john100 scrie:
Livius scrie:respect Marius Sava, eu zic ca nu ar strica sa incercam sa-l readucem..
Lasa-ma tata cu toate fosilele astea.Cu Lutu si Sava am face din nou un "dream-team" al barurilor din Craiova
nu vreau nici eu sa ne abatem de la actualul drum dar cred ca Sava, macar pt gestul facut ar mai merita o sansa, pe care va depinde doar de el daca o va fructifica. Nu trebuie sa vina ca titular, dar eu zic ca dupa o pregatire ca la carte cu nea Fane... sa nu uitam ca ne-a batut singur in primavara cand am retrogradat (cand el era la Arges).

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 27 Oct 2006, 23:35

Eu vreau sa vina Cursaru si Vajnikovici. Chiar daca nu se incadreaza la noi cel putin nu ne vor mai marca goluri cand jucam cu actualele lor echipe. ucv

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 28 Oct 2006, 03:11

everybody is ontopic congratullations o:
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Închis