Ceahlaul-"U" Craiova(Cupa Romaniei)

Moderator: grup_moderatori

Închis

Credeti ca este bine sa luptam pe doua fronturi, Cupa si Liga 1?

Poll ended at 25 Oct 2006, 14:35

Da
56
79%
Nu
15
21%
 
Total votes: 71

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 25 Oct 2006, 21:55

alex_zamfira scrie:
nyk_sorin scrie:Tragerea la sorti pentru optimi este luni. Poate ni se schimba si noua norocul si cadem cu Caracal. ucv
de ce sa cadem cu aia ca sunt olteni de-ai nostri....as vrea cu national ca sunt praf.....mai ales acum ca nu au antrenor si sunt probleme :lol: :lol:
Ce ma noi , nu aveam probleme si cum a venit un antrenor nou echipa a inceput sa mearga bine?? Cine stie ce efect poate sa aiba si la National
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 25 Oct 2006, 21:56

Che Guevara scrie:Eu vreau sa cadem cu Ploi Timisopara. Mai bine jucam acum cu ei pe teren neutru decat in finala pe terenul lor. ucv
Stai linistit ca n-o sa ajunga pana acolo, chiar daca e finala la ei.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 25 Oct 2006, 21:56

200 nu, 100 pe numarate, inainte sa veniti voi eram 70 :)(
cat despre taranii aia, nu, nu aveau cum sa ne creeze probleme, dar pietrele lor da...ei mereu au atacat in stilul asta :(
Victorie meritata...
ozzy scrie:@Che: Eu recunosc ca acum ma distrez si mai tare
Si pe mine ma distreaza che...va stiti personal?

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 25 Oct 2006, 21:57

Che Guevara scrie:Eu vreau sa cadem cu Ploi Timisopara. Mai bine jucam acum cu ei pe teren neutru decat in finala pe terenul lor. ucv
pai cine a zis ca ajunge in finala....e praf poli

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 25 Oct 2006, 22:01

DarkComy scrie:
alex_zamfira scrie:
nyk_sorin scrie:Tragerea la sorti pentru optimi este luni. Poate ni se schimba si noua norocul si cadem cu Caracal. ucv
de ce sa cadem cu aia ca sunt olteni de-ai nostri....as vrea cu national ca sunt praf.....mai ales acum ca nu au antrenor si sunt probleme :lol: :lol:
Ce ma noi , nu aveam probleme si cum a venit un antrenor nou echipa a inceput sa mearga bine?? Cine stie ce efect poate sa aiba si la National
nu in fiecare zi e marti....ce crezi ca merge la orice prost :lol: :lol:

parerea mea :)( o:

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 25 Oct 2006, 22:02

FreakBoy scrie:200 nu, 100 pe numarate, inainte sa veniti voi eram 70 :)(
cat despre taranii aia, nu, nu aveau cum sa ne creeze probleme, dar pietrele lor da...ei mereu au atacat in stilul asta :(
Victorie meritata...
ozzy scrie:@Che: Eu recunosc ca acum ma distrez si mai tare
Si pe mine ma distreaza che...va stiti personal?
125 numarai eu si ma opri si mai erau destui o:

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 25 Oct 2006, 22:08

Noi o sa cadem cu una din echipele puternice. Adica una din echipele care s-a clasat anul trecut pe primele locuri din A! Asa ca sa nu ne mai facem iluzii gen Caracal, Pandurii...

Urna din care o sa ne aleaga noua echipa: dinamo, steaua, rapid, cluj, farul, poli, national, galati.

Sigur nu: Apullum, Urziceni, Pandurii, Arges, Caracal, UTA, iasi.

Off-topic: Che, Ploi Timisopara in ce divizie joaca? :lol: :lol:

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 25 Oct 2006, 22:14

alex.pripas scrie: Urna din care o sa ne aleaga noua echipa: dinamo, steaua, rapid, cluj, farul, poli, national, galati.

Sigur nu: Apullum, Urziceni, Pandurii, Arges, Caracal, UTA, iasi.
Cand am zis ca o sa picam cu sarmele, ma gandeam la Poli_Iasi. Da nu stiam ca suntem in aceeasi urna cu ei...
Da io raman la parerea ca anu asta noi o sa ne batem rau cu sarmele: deci Otelu pica la noi. Si ei tot sarme sunt.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 25 Oct 2006, 22:19

sezione scrie:
FreakBoy scrie:200 nu, 100 pe numarate, inainte sa veniti voi eram 70 :)(
cat despre taranii aia, nu, nu aveau cum sa ne creeze probleme, dar pietrele lor da...ei mereu au atacat in stilul asta :(
Victorie meritata...
ozzy scrie:@Che: Eu recunosc ca acum ma distrez si mai tare
Si pe mine ma distreaza che...va stiti personal?
125 numarai eu si ma opri si mai erau destui o:
Eu ma refeream la sectorul nostru...daca tu ai numarat in tot stadionul e alta treaba :)(
Fa un calcul: sezione, maxim 40 cu tot cu SUB, Praetoria vreo 15, Blue Lions iar vreo 15...si fac pariu ca nu mai strangi tu de ajungi la 125..."si mai erau destui" :)(

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 25 Oct 2006, 22:23

sa picam cu oricine numai sa mergem mai departe :lol:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 25 Oct 2006, 22:23

alex.pripas scrie:Off-topic: Che, Ploi Timisoara in ce divizie joaca? :lol: :lol:
Daca vorbim de echipa lui Zambon e prin C. Daca vorbim de Marian Iancu e pe acolo pe undeva...

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 25 Oct 2006, 22:28

vere nu mai este a lu zambon ca a cumparat iancu si palmaresu.
hai sa va zic o chestie tare, se certau aia de la uta cu cei din timisoara si le ziceau ca a fuzionat poli, ca nu mai are identitate. dar ei uitau ca uta e salonta, medgidia sau alta statie intermediara.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 25 Oct 2006, 22:43

eu zisei ce numarai .. probabil te pusei pe tine de 50 de ori .. o:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 25 Oct 2006, 22:52

gothico scrie:Eu nu inteleg ce e cu acel articol denigrator la adresa lui Mititelu de pe prima pagina a acestui site :-(
Omul chiar pune suflet, la rezumatele de la stirile sportive am vazut cum ii reprosa vehement la telefon arbitrajul unui personaj inalt de la FRF (poate chiar Sandu), la genul "imi pare rau ca te-am votat". Pe urma am fost arbitrati corect.
Chiar nu pricep ce aveti cu el.
Asteptam o oda pentru Mititelu de la tine si o punem pe prima pagina.
Editorialul este scris de un suporter ca si tine, asta nu insemana ca trebuie sa fii de acord cu el, gazduim toate ideile si facem nici un partizanat.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 25 Oct 2006, 23:06

nyk_sorin scrie:Tragerea la sorti pentru optimi este luni. Poate ni se schimba si noua norocul si cadem cu Caracal. ucv
de ce sa cadem cu caracalul? lasa-i sa se duca si ei in sferturi. sa jucam cu ei finala. :-)aflai si componenta urnelor. deci presimtirea mea ca o sa picam cu national sau dinamo incepe sa prinda contur.
Last edited by manex on 25 Oct 2006, 23:09, edited 2 times in total.
Am zis!!

Închis