Universitatea Craiova - Pandurii Targu JIu

Moderator: grup_moderatori

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Universitatea Craiova - Pandurii Targu JIu

Mesaj de U » 23 Oct 2006, 15:03

un meci de o importanta capitala cu "vecinii" nostri gorjeni.o partida de 6 pct!
asteptam urmatoarea victorie!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

FreakBoy

Re: Universitatea Craiova - Pandurii Targu JIu

Mesaj de FreakBoy » 23 Oct 2006, 15:14

U scrie:un meci de o importanta capitala cu "vecinii" nostri gorjeni.o partida de 6 pct!
asteptam urmatoarea victorie!
ba ce mor pe unii...asteapta sa treaca meciul de miercuri si abia apoi deschizi thread nou pe sectiunea asta...orice stire de aici apare pe prima pagina automat...
sa mute cineva asta... (ce interesant am fost)

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Re: Universitatea Craiova - Pandurii Targu JIu

Mesaj de U » 23 Oct 2006, 15:31

FreakBoy scrie:
U scrie:un meci de o importanta capitala cu "vecinii" nostri gorjeni.o partida de 6 pct!
asteptam urmatoarea victorie!
ba ce mor pe unii...asteapta sa treaca meciul de miercuri si abia apoi deschizi thread nou pe sectiunea asta...orice stire de aici apare pe prima pagina automat...
sa mute cineva asta... (ce interesant am fost)
crezi ca meciul de miercuri cu "plaiesii" e mai important decat cel de sambata cu gorjenii???
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

u2blue
fanatic
fanatic
Mesaje: 1861
Membru din: 25 Sep 2005, 15:52

Re: Universitatea Craiova - Pandurii Targu JIu

Mesaj de u2blue » 23 Oct 2006, 15:35

FreakBoy scrie:
U scrie:un meci de o importanta capitala cu "vecinii" nostri gorjeni.o partida de 6 pct!
asteptam urmatoarea victorie!
ba ce mor pe unii...asteapta sa treaca meciul de miercuri si abia apoi deschizi thread nou pe sectiunea asta...orice stire de aici apare pe prima pagina automat...
sa mute cineva asta... (ce interesant am fost)
Corect ... tocmai ce-am spus mai devreme nu trece meciul n ca noi si vrem / ne facem planuri de meciul n+2.

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 23 Oct 2006, 15:40

Pana la urma cand se joaca meciul ? Peste tot am vazut ca este trecut vineri de la 15 ... Sambata am inteles ca nu se poate juca , din cauza celor din targoviste care nu vor sa amane meciul de b cu caracal .

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 23 Oct 2006, 15:44

spinU scrie:Pana la urma cand se joaca meciul ? Peste tot am vazut ca este trecut vineri de la 15 ... Sambata am inteles ca nu se poate juca , din cauza celor din targoviste care nu vor sa amane meciul de b cu caracal .
conform lpf vineri de la ora 15. http://www.lpf.ro/etapa13.htm
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 23 Oct 2006, 15:46

sa-i batem si pe astia si gata, o batem si pe jiu si pe poli pe urma
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

FreakBoy

Re: Universitatea Craiova - Pandurii Targu JIu

Mesaj de FreakBoy » 23 Oct 2006, 16:19

U scrie:
FreakBoy scrie:
U scrie:un meci de o importanta capitala cu "vecinii" nostri gorjeni.o partida de 6 pct!
asteptam urmatoarea victorie!
ba ce mor pe unii...asteapta sa treaca meciul de miercuri si abia apoi deschizi thread nou pe sectiunea asta...orice stire de aici apare pe prima pagina automat...
sa mute cineva asta... (ce interesant am fost)
crezi ca meciul de miercuri cu "plaiesii" e mai important decat cel de sambata cu gorjenii???
Citeste regulamentul!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9785
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 23 Oct 2006, 16:20

dar nu inteleg de ce vor sa amine aia meciul cu caracalul. daca nu ploua, gazolnul va fi ok. rezista la doua meciuri.
Am zis!!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 23 Oct 2006, 16:23

Maine se decide cand vom juca...

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 23 Oct 2006, 16:38

manex scrie:dar nu inteleg de ce vor sa amine aia meciul cu caracalul. daca nu ploua, gazolnul va fi ok. rezista la doua meciuri.
Cica nu e voie sa fie doua meciuri in aceeasi zi , pe acelasi stadion , ca ar aparea probleme organizatorice ....

dragos.negru
senior
senior
Mesaje: 489
Membru din: 14 Mar 2006, 21:08

Mesaj de dragos.negru » 23 Oct 2006, 16:41

vineri nu putem juca deoarece nu sunt trecute cele 48 de ore de la finalul ultimului meci (adica miercuri dupa amiaza)
sambata nu putem juca fiindca joaca FC Caracal de la 11.
deci ramane sa jucam duminica, sau luni :)

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 23 Oct 2006, 17:02

dragos.negru scrie:vineri nu putem juca deoarece nu sunt trecute cele 48 de ore de la finalul ultimului meci (adica miercuri dupa amiaza)
sambata nu putem juca fiindca joaca FC Caracal de la 11.
deci ramane sa jucam duminica, sau luni :)
ramane sa vedem maine! preferabil pentru mine ar fi sa se joace sambata, dar parerea mea nu conteaza in luarea acestei decizii! oricum voi fi merge la Caracal indiferent de ce se stableste! ucv ucv ucv ucv
m-am uitat la prognoza meteo pentru weekend si nu e nici vorba de ploie, temperaturi ok(19 grade), si posibil, o ploaie de goluri in poarta panDURILOR.

si acum, serios vorbind, citez dintr-un post al meu depe thread-ul dedicat meciului cu FC National: "l...sper sa continuam in aceeasi nota...victorioasa...!"...se pare ca a mers faza! steagucv steagucv steagucv

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 23 Oct 2006, 17:03

dragos.negru scrie:vineri nu putem juca deoarece nu sunt trecute cele 48 de ore de la finalul ultimului meci (adica miercuri dupa amiaza)
sambata nu putem juca fiindca joaca FC Caracal de la 11.
deci ramane sa jucam duminica, sau luni :)
Problema grava e ca se ia in discutie chiar si ziua de vineri... :(

dragos.negru
senior
senior
Mesaje: 489
Membru din: 14 Mar 2006, 21:08

Mesaj de dragos.negru » 23 Oct 2006, 17:05

daca jucam vineri, trebuie sa fie dupa ora 17, deci o sa trebuiasca un stadion cu nocturna.

Închis