Jiul Petrosani-Universitatea Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Jiul ?

Poll ended at 03 Noi 2006, 19:36

Victorie
58
83%
Egal
9
13%
Infrangere
3
4%
 
Total votes: 70

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 06 Noi 2006, 16:30

drejania scrie:Eu am fost la Petrosani, nu degeaba am dat 9 galeriei noastre. impecabila ucv ucv ucv ucv ucv ucv
Asa este ... A rasunat Valea Jiului ... :))

La sfarsit Bornescu a fost din nou lider de galerie ... A dat tonul la "Forza Stiinta alle ... "

anca30

Mesaj de anca30 » 06 Noi 2006, 16:31

Ce cuvinte frumoase scoase din gura unui om care stie,nu este el degeaba =revolutionar=.Ma bucur pt.tine ca ai fost pe stadion,esti un adevarat suporter al Craiovei. ucv ucv ucv ,dar de ce nu au cantat toti cu tine acest cantec??

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 06 Noi 2006, 16:34

anca30 scrie:Ce cuvinte frumoase scoase din gura unui om care stie,nu este el degeaba =revolutionar=.Ma bucur pt.tine ca ai fost pe stadion,esti un adevarat suporter al Craiovei. ucv ucv ucv ,dar de ce nu au cantat toti cu tine acest cantec??
Toata peluza a cantat cantecul asta ... Si nu doar o data ...

anca30

Mesaj de anca30 » 06 Noi 2006, 16:40

spinU scrie:
anca30 scrie:Ce cuvinte frumoase scoase din gura unui om care stie,nu este el degeaba =revolutionar=.Ma bucur pt.tine ca ai fost pe stadion,esti un adevarat suporter al Craiovei. ucv ucv ucv ,dar de ce nu au cantat toti cu tine acest cantec??
Toata peluza a cantat cantecul asta ... Si nu doar o data ...
Ma bucur foarte mult ca galeria canta cantece noi,oare sa fie adevarat?Sau sunt mici povesti pt.cei de la====,sincera sa fiu eu nu cred ca toata galeria stie sa cante un cantec nou,sti de ce;nu au dovedit acest lucru pana acum.Si acum sa-ti fac un compliment,esti singurul membru care esti dragut si bine crescut. ucv :(

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 06 Noi 2006, 16:42

anca30 scrie:
spinU scrie:
anca30 scrie:Ce cuvinte frumoase scoase din gura unui om care stie,nu este el degeaba =revolutionar=.Ma bucur pt.tine ca ai fost pe stadion,esti un adevarat suporter al Craiovei. ucv ucv ucv ,dar de ce nu au cantat toti cu tine acest cantec??
Toata peluza a cantat cantecul asta ... Si nu doar o data ...
Ma bucur foarte mult ca galeria canta cantece noi,oare sa fie adevarat?Sau sunt mici povesti pt.cei de la====,sincera sa fiu eu nu cred ca toata galeria stie sa cante un cantec nou,sti de ce;nu au dovedit acest lucru pana acum.Si acum sa-ti fac un compliment,esti singurul membru care esti dragut si bine crescut. ucv :(
tu ori esti curva ori esti homosexual?
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

anca30

Mesaj de anca30 » 06 Noi 2006, 16:50

joseph scrie:
anca30 scrie:
spinU scrie:
Toata peluza a cantat cantecul asta ... Si nu doar o data ...
Ma bucur foarte mult ca galeria canta cantece noi,oare sa fie adevarat?Sau sunt mici povesti pt.cei de la====,sincera sa fiu eu nu cred ca toata galeria stie sa cante un cantec nou,sti de ce;nu au dovedit acest lucru pana acum.Si acum sa-ti fac un compliment,esti singurul membru care esti dragut si bine crescut. ucv :(
tu ori esti curva ori esti homosexual?
Ce cuvinte frumoase scoti din gura ta,se vede ce nivel de cultura ai,sa-ti fie rusine. [r] [r] [r]

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 06 Noi 2006, 17:08

ce are cultura cu ce te-am intrebat eu? ambii termeni sunt in dex
am uitat tu nu stii ce-i ala dex
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 06 Noi 2006, 17:56

anca30 scrie:Ma bucur foarte mult ca galeria canta cantece noi,oare sa fie adevarat?Sau sunt mici povesti pt.cei de la====,sincera sa fiu eu nu cred ca toata galeria stie sa cante un cantec nou,sti de ce;nu au dovedit acest lucru pana acum.Si acum sa-ti fac un compliment,esti singurul membru care esti dragut si bine crescut. ucv :(
Tu chiar esti dereglat psihic, raseram pana acum da' devi prea stresant.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 06 Noi 2006, 18:03

spinU scrie:La meciul cu Jiul s-a auzit pentru prima data un nou cantec in galerie .

Sunt in peluza , pentru echipa /
Pentru istorie , plina de glorie /
Pentru culori , scumpe culori /
Alb si albastru , sufletul nostru /
Craiova , Craiova , Craiova , Craiova .

Cam asa ceva ... ucv
dap f frumos cintecu....
cei de la ultras l-au cintat pt prima data dupa care incet incet l-au invatat si ceilalti

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 06 Noi 2006, 18:43

Credeam ca baietii destepti stiu sa foloseasca butonul Imagine. M-am inselat.

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 06 Noi 2006, 19:09

DoRyN scrie:Credeam ca baietii destepti stiu sa foloseasca butonul Imagine. M-am inselat.
se incarca mai greu! :-)

VLTRAS CRAIOVENSIS

Mesaj de VLTRAS CRAIOVENSIS » 06 Noi 2006, 19:11

versurile sunt astea
Sunt in peluza / Pentru echipa, / Pentru istorie, / Plina de glorie, / Pentru culori, / Mandre culori, / Alb si albastru / E sufletul nostru! / Craiova, Craiova, Craiova..

JustME

Mesaj de JustME » 06 Noi 2006, 19:12

VLTRAS CRAIOVENSIS scrie:versurile sunt astea
Sunt in peluza / Pentru echipa, / Pentru istorie, / Plina de glorie, / Pentru culori, / Mandre culori, / Alb si albastru / E sufletul nostru! / Craiova, Craiova, Craiova..
frumos aplauda aplauda

apar cantece noi .. asta nu poate decat sa ne bucure !! usteag

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 06 Noi 2006, 19:49

laurentiu91 scrie:Patronul Universitatii Craiova, Adrian Mititelu, s-a declarat multumit de rezultat si a precizat ca dupa ce Jiul a redus din diferenta in minutul 80, la numai un minut dupa ce Universitatea Craiova marcase pentru 2-0, i-a revenit in minte partida cu Pandurii Tirgu Jiu, incheiata 2-2, dupa ce gorjenii au inscris pe final. "Am venit la Petrosani sperind macar la un egal, dar pina la urma au iesit trei puncte. Asa s-au invatat jucatorii si ne-au obisnuit cu victorii care pe final sa ne tina cu sufletul la gura, aproape de infarct. Imediat mi-a venit in minte meciul cu Pandurii. Sint multumit de evolutia jucatorilor mei, chiar daca mai sint unele carente in joc", a punctat Mititelu.
Autor: Sport Total
Parca au fost 5 minute. Dar daca unii ziaristi vad meciul la tv si nici macar nu se uita numai la un meci.... probabil ca autorul articolului se mai uita la galati-rrapid sau la cluj-dinamue, si nu a vazut golurile.

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 06 Noi 2006, 20:26

alex.p scrie:
laurentiu91 scrie:Patronul Universitatii Craiova, Adrian Mititelu, s-a declarat multumit de rezultat si a precizat ca dupa ce Jiul a redus din diferenta in minutul 80, la numai un minut dupa ce Universitatea Craiova marcase pentru 2-0, i-a revenit in minte partida cu Pandurii Tirgu Jiu, incheiata 2-2, dupa ce gorjenii au inscris pe final. "Am venit la Petrosani sperind macar la un egal, dar pina la urma au iesit trei puncte. Asa s-au invatat jucatorii si ne-au obisnuit cu victorii care pe final sa ne tina cu sufletul la gura, aproape de infarct. Imediat mi-a venit in minte meciul cu Pandurii. Sint multumit de evolutia jucatorilor mei, chiar daca mai sint unele carente in joc", a punctat Mititelu.
Autor: Sport Total
Parca au fost 5 minute. Dar daca unii ziaristi vad meciul la tv si nici macar nu se uita numai la un meci.... probabil ca autorul articolului se mai uita la galati-rrapid sau la cluj-dinamue, si nu a vazut golurile.
Poate trebuia sa scrie cronica pentru mai multe meciuri....

Închis