Rapid-"U" Craiova (Cupa Romaniei)

Moderator: grup_moderatori

Închis

Trecem mai departe in Cupa Romaniei ?

Poll ended at 08 Noi 2006, 19:04

Da
42
74%
Nu
15
26%
 
Total votes: 57

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 11 Noi 2006, 20:08

marius_vl scrie:Am mai pierdut si din moral...
chiar nu cred asta...
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 11 Noi 2006, 22:46

Declaratiile unui LUP Galben:
==========
ite care e treaba, eu chiar am fost acolo (NU pe stadion) si crede-ma k niste "olteni ai matale" chiar si-au furat-o rau de tot (iti spun asta fiindca am luat parte) , erau 4 insi care au coborat dintr-o masina de DJ , toti "inarmati" cu fulare ale universitatii . Incidente de acest gen au mai avut loc tot cu suporteri ai universitatii care au avut grija sa vina pe cont propriu la stadion, asa cum nu s-a intamplat cu majoritatea suporterilor care au fost in peluza voastra ! Stai linistit k acelasi lucru s-a intamplat si cu fanii giulesteni care nu au venit intr-un cerc organizat si inconjurati de cordoanele de politisti.
Eu unu nu am intrat la meci si din cate stiu doar cateva persoane din cei 60-70 de suporteri ai Petrolului care marsaluiau pe strazile din cartierul 9mai.
Bafta !
==========
Asta graieste ceva adevar fratilor? Stiti careva ceva? Accept chiar si private-uri. :)(

JustME

Mesaj de JustME » 12 Noi 2006, 01:25

T@V .. asa pot sa zic si eu ca am batut 100 de dinamovisti .. da` cine draq ma crede :)( :)(

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Noi 2006, 11:34

bai vere acum care si-a luat bataie o sa vina si o sa zica tot ca galeria e de vina ca nu i-au aparat. eu v-am zis de la bun inceput ca era bine sa mergeti toti impreuna. am auzit ca capillati ai lu thunder au fost chiar cu trenu plin de rapidisti. asta e putina inconstienta, adica mai bine stam toti la un loc cand vine vorba de chestii din astea nasoale care privesc sanatatea corporala
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

anca30

Mesaj de anca30 » 12 Noi 2006, 13:07

Ce dreptate ai =filozofule=,daca nu ati ascultat de el=== :-D :-D

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 12 Noi 2006, 15:18

BluBoy scrie:bai vere acum care si-a luat bataie o sa vina si o sa zica tot ca galeria e de vina ca nu i-au aparat. eu v-am zis de la bun inceput ca era bine sa mergeti toti impreuna. am auzit ca capillati ai lu thunder au fost chiar cu trenu plin de rapidisti. asta e putina inconstienta, adica mai bine stam toti la un loc cand vine vorba de chestii din astea nasoale care privesc sanatatea corporala
ai perfecta dreptate...daca nici instinctul autoconservarii nu ne mai functioneaza....!!! :-(
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

anca30

Mesaj de anca30 » 12 Noi 2006, 17:08

Tu trebuie sa te faci organizator de scandaluri,cred ca esti mai tare ca un =leu=?? ucv :-D :-D :-D

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 12 Noi 2006, 17:43

esti ciudata mai ancutzo...nu am inteles nimic!!..
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Noi 2006, 19:54

nici el, pardon ea, pardon el, in fine, n-a inteles. cine intelege sexualitatea lu anca sa imi spune si mie ce e ? hermafrodita sau asexuata ?
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

anca30

Mesaj de anca30 » 12 Noi 2006, 20:31

BluBoy scrie:nici el, pardon ea, pardon el, in fine, n-a inteles. cine intelege sexualitatea lu anca sa imi spune si mie ce e ? hermafrodita sau asexuata ?
Esti tare nesi====,de fapt ce pretenti sa am de la un=====,mersi ucv ucv

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Noi 2006, 20:32

pune-l pe sotu tau sa ma cafteasca. sau te pomenesti ca el era ala azi cu care era sa ma troznesc eu. avea obrajii rosii si o fata de soarece alcoolizat si tot injura pe timisoara
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

anca30

Mesaj de anca30 » 12 Noi 2006, 20:50

BluBoy scrie:pune-l pe sotu tau sa ma cafteasca. sau te pomenesti ca el era ala azi cu care era sa ma troznesc eu. avea obrajii rosii si o fata de soarece alcoolizat si tot injura pe timisoara
Esti un p=== si un j===,hai ca incepi sa faci sp==== la gura...,esti o mizerie si un s---- ucv ucv ucv ucv

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Noi 2006, 20:54

refuleaza-te dragoste, refuleaza-te
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

anca30

Mesaj de anca30 » 12 Noi 2006, 21:02

Cred ca trebuie inchis acest =subiect=,se scriu subiecte care nu au nicio legatura cu subiectul de sus.=BLUEBOY=,si cu acel =perspico=(taran)cauta numai scandal si cearta aici pe acest forum.

Andrei.Himself
senior
senior
Mesaje: 346
Membru din: 13 Aug 2006, 11:15

Mesaj de Andrei.Himself » 12 Noi 2006, 21:06

anca30 scrie:Cred ca trebuie inchis acest =subiect=,se scriu subiecte care nu au nicio legatura cu subiectul de sus.
LOOOOOL ! ce seamana fraza asta cu... "care [cenzurat] mea in [cenzurat] mea ati supt [cenzurat] de aici ma?" , doar ca avem parte de SUBIECT in abundentaaaa... vba lu nyk_sorin, draga =lady=, ce semnifica la tine semnul egal ?!?!?! de ce ne stresezi cu el? s-au pipilit boraceii tai pe tastatura si nu-ti mai functioneaza "cum se cade" :-D :)(
Imagine

Închis