Rapid-"U" Craiova (Cupa Romaniei)

Moderator: grup_moderatori

Închis

Trecem mai departe in Cupa Romaniei ?

Poll ended at 08 Noi 2006, 19:04

Da
42
74%
Nu
15
26%
 
Total votes: 57

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 12 Noi 2006, 21:09

anca30 scrie:Cred ca trebuie inchis acest =subiect=,se scriu subiecte care nu au nicio legatura cu subiectul de sus.=BLUEBOY=,si cu acel =perspico=(taran)cauta numai scandal si cearta aici pe acest forum.
si tu le raspunzi cu un limbaj demn de o doamna onorabila, familista cu doi copii si chiar studenta; de ex:
Esti un p=== si un j===,hai ca incepi sa faci sp==== la gura...,esti o mizerie si un s----
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 12 Noi 2006, 21:09

anca30 scrie:Cred ca trebuie inchis acest =subiect=,se scriu subiecte care nu au nicio legatura cu subiectul de sus.=BLUEBOY=,si cu acel =perspico=(taran)cauta numai scandal si cearta aici pe acest forum.
bai BLUEBOY si taranu celalalt ce va tot bagati in seama cu =fetitza= ? aaa?
:)(

anca30

Mesaj de anca30 » 12 Noi 2006, 21:10

Oare ce fac cei care se ocupa de acest site??? ucv ucv

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 12 Noi 2006, 21:11

anca30 scrie:Oare ce fac cei care se ocupa de acest site??? ucv ucv
intr-adevar, trebuia sa iei un "ban" de mult :-x
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 12 Noi 2006, 21:11

anca30 scrie:Oare ce fac cei care se ocupa de acest site??? ucv ucv

crezi ca nu au alta treaba decat sa te baneze pe tine!?

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Noi 2006, 21:12

eu o vreau asiduu, deja exista o tensiune sexuala evidenta intre mine si anca. de asta imi e si frica de sotul ei. despre perspico, nu stiu ce sa zic, ca e taran :)( din Mlastina mea Sinistrata
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

anca30

Mesaj de anca30 » 12 Noi 2006, 21:12

AdrianR scrie:
anca30 scrie:Cred ca trebuie inchis acest =subiect=,se scriu subiecte care nu au nicio legatura cu subiectul de sus.=BLUEBOY=,si cu acel =perspico=(taran)cauta numai scandal si cearta aici pe acest forum.
si tu le raspunzi cu un limbaj demn de o doamna onorabila, familista cu doi copii si chiar studenta; de ex:
Esti un p=== si un j===,hai ca incepi sa faci sp==== la gura...,esti o mizerie si un s----
Daca voi ma provocati si tu scri foarte urat,cu =fa=sa vorbesti cu mata. [r]

JustME

Mesaj de JustME » 12 Noi 2006, 21:13

topic inchis !! nush dc nu folositi "ignore"!!

Închis