Universitatea - Poli Timisoara

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca va fi rezultatul meciului cu Poli Timisoara ?

Poll ended at 12 Noi 2006, 22:56

Victorie
44
68%
Egal
10
15%
Infrangere
11
17%
 
Total votes: 65

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 15 Noi 2006, 20:47

eu cred k a auzit bine...si nici site nici che nu au fost acolo...
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 15 Noi 2006, 22:53

mah, fiecare padure are uscaturile ei, niciunde nu e totul roz. Poate a gresit Charlie, dar eu il respect pentru ca a facut multe pt galeria Craiovei si sunt cat se poate de obiectiv, pt ca nu fac parte din nicio brigada, sunt un semintar de la tribuna, asa cum ne numiti voi(desi in timpul meciurilor nu pot sa sparg nici macar o samanta :-D ). Si mi se pare ca se face mult prea mare caz, laurma urmei nu si-a luat nimeni bataie, nu? Si eu in momentele alea din final aveam niste draci pe timisoreni, ca de, noi daca am conduce la Timisoara, ei s-ar bucura pe acolo. Trebuie inteles momentul si cu asta-basta.
ps Pe timisoreni i-as respecta si mai mult daca ar inceta sa se mai creada "fruncea".

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 15 Noi 2006, 23:04

pai noi nu ne credem cei mai tari ??
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 15 Noi 2006, 23:10

BluBoy scrie:pai noi nu ne credem cei mai tari ??
mah eu unul nu ma consider cel mai tare, ca m-as fi votat si eu la emisiunea aia :)( :)( .
Acuma serios, e normal sa ai un patriotism local, dar nu trebuie exagerat, adica sa nu recunosti valorile si celorlalti.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 16 Noi 2006, 07:44

sezione scrie:1)Nu e normal...
Imi ajunge acest raspuns.
sezione scrie:2)In momentul actual mai sunt 3 lideri care au fondat brigada...
Eu nu cred in chestia asta cu mai multi lideri. Pana la urma se va ajunge ca numarul liderilor sa fie egal cu nr. membrilor brigazii. Liderul trebuie sa fie unul singur ale sprin vot democratic.
sezione scrie:4)Aici o delirezi si o interpretezi numai cum iti convine tie

Nu-mi convine deloc. Mi-ar conveni daca ati renunta la legionari si daca ati fi 100% alaturi de echipa.
sezione scrie:5)Nu asteptam sediu de la solomon...
Asta din cauza ca v-a spus ca nu va da si pentru ca s-a imapacat cu Mititelu. La vremea respectiva astptati sa va dea sediu Solomon.
sezione scrie:7)...de bistrita...
dxtr a spus ca am avut dreptate chiar daca nu am fost acolo. Deci...
sezione scrie:8)Nu sa dat nimeni ingeras .. tu vad ca te dai ceea ce nu esti.
Cum sa nu? Va pretindeti buricul pamantului si nu va poate critica nimeni numai din cauza ca stati in mijlocul galeriei. Reveniti pe calea cea buna si
nu o sa va zica nimeni nimic. Pana acum eu v-am sprijint cat de mult ma putut. Dar s-au adunat prea multe ca sa o mai pot face. Voi alegeti ce va fi in continuare. Eu am fost mereu la fel nu m-am schimbat si nu am urmarit nici un fel de interes in peluza si nici in afara ei.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 16 Noi 2006, 11:12

HALAS :!: :bad:

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 16 Noi 2006, 11:26

Che...ai luat-o din dreapta peluzei cu criticarea brigazilor.....ai inceput cu Ultras-ul, ai continuat cu Sezione....urmeaza Praetoria , nu? :-) Mai lasa-i in pace.....ca desi au si ei defecte...ca tot omu....au si multe merite. o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 16 Noi 2006, 11:55

Nu am inceput cu "Ultras". Si nu m-am apucat de criticat fara a avea motive.

Am sa ii las in pace atunci cand vor gresi mai putin sau cand voi observa ca macar incearca sa remedieze ceea ce merge prost. Din nefericire ei isi pun ambitia si vor sa demonstreze ca tot ce stiu ei fac si asta nu duce la nimic bun.

anca30

Mesaj de anca30 » 16 Noi 2006, 13:11

Che Guevara scrie:Nu am inceput cu "Ultras". Si nu m-am apucat de criticat fara a avea motive.

Am sa ii las in pace atunci cand vor gresi mai putin sau cand voi observa ca macar incearca sa remedieze ceea ce merge prost. Din nefericire ei isi pun ambitia si vor sa demonstreze ca tot ce stiu ei fac si asta nu duce la nimic bun.
Tu ce certi cu toata lumea si barfesti pe toti,ce tot ai cu ei?Daca nu faci parte din nicio grupare si nici nu faci deplasari de ce scri ce nu sti. ucv ucv

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 16 Noi 2006, 13:19

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2858
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 16 Noi 2006, 14:29

anca30 scrie:
Che Guevara scrie:Nu am inceput cu "Ultras". Si nu m-am apucat de criticat fara a avea motive.

Am sa ii las in pace atunci cand vor gresi mai putin sau cand voi observa ca macar incearca sa remedieze ceea ce merge prost. Din nefericire ei isi pun ambitia si vor sa demonstreze ca tot ce stiu ei fac si asta nu duce la nimic bun.
Tu ce certi cu toata lumea si barfesti pe toti,ce tot ai cu ei?Daca nu faci parte din nicio grupare si nici nu faci deplasari de ce scri ce nu sti. ucv ucv
Nu ma lasa inima sa-i dau ignore...cum sa ratezi asa ceva. :laughing: :laughing: :laughing:

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 16 Noi 2006, 15:00

anca30 scrie:Tu ce certi cu toata lumea si barfesti pe toti,ce tot ai cu ei?
1. Ii cert pentru ca imi pasa.
2. Nu am nimic cu nimeni.
3. As vrea sa fac parte dintr-o grupare dar nu am de unde alege. Toti sunt varza.

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 16 Noi 2006, 15:01

Che Guevara scrie:As vrea sa fac parte dintr-o grupare dar nu am de unde alege. Toti sunt varza.
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 16 Noi 2006, 15:03

Va rog sa nu mai discutati OFF TOPIC. !

Multumesc !

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 16 Noi 2006, 15:54

sezione scrie:Stiu cum fu in SANTA FE ca fusei si eu .. Charlie le explica frumos decizia grupului SEZIONE ULTRA` . Daca vor sa o inteleaga bine .. daca nu la fel .. e treaba lor.
Eu am o singura curiozitate...la anul, daca nu se mai respecta pactul de catre Sezione, dar il respecta Praetoria, ce o sa se faca?
Deja imi imaginez un scenariu cu timisoreni si baieti din praetoria stand la masa, si vine Sezione sa ii bata pe timisoreni...da vreunul din Sezione o palma? In cazul in care da, o sa primeasca inapoi de la praetoria?..
Eu mi-am imaginat si rapunsurile...e interesant de urmarit
:)(
Ma surprinde atitudinea lui che, el marele fan sezione ultra sa vorbeasca asa...rusine che, asta inseamna ca ai 2 fete... :)(
Si inca ceva: se vorbea de cenzurarea mesajelor cu care nu sunt de acord Ultras, Sezione, Praetoria...acum Ultras si Praetoria respectau timisorenii, Sezione de ce nu s-a cenzurat? Si, daca e cineva care stie, Corni ce parere a avut de ce s-a strigat?

Închis