"U" Craiova-Steaua

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce facem cu stiaua ?!

Poll ended at 09 Dec 2006, 16:51

CASTIGAM
54
62%
egal
20
23%
pierdem
13
15%
 
Total votes: 87

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 22 Dec 2006, 23:11

Mda....o sa ma imbrac in pardesiu si haine de la Stefannell data viitoare cand ajung in peluza...ca doar ma tine pot sa rup cate un rand de tzoale scumpe la fiecare etapa pe Central,nu?Ba cine naiba esti tu ma sa tii lectii de vestimentatie unor oameni ce isi sacrifica sanatatea si banii pt echipa saptamana de saptamana....Ba tu stii ba cum suntem filmati etapa de etapa si cum suntem provocati de jandarmi pe stadioanele din tara sau pe Central??As fi vrut sa fii cu noi la Ploiesti,in Cupa cu Rapidu sa te toace jandarmii si sa iti arunce in fata "ftuva- gura de prazari!" iar tu sa nu poti face nimic...de aia e ura asta pe garda si mai refulam din cand in cand,da' ce stii tu bai Ioanitoaia de Craiovita Noua....:eek:
Iti explica Lazio frumos,iti explica Bluboy,incercai sa o dau la shto cu tine da tu chiar o arzi aiurea bai sahanache!!:eek: :eek:
Hai ca incepi sa imi devii antipatic rau :(
Last edited by Ruben Navarro on 22 Dec 2006, 23:30, edited 1 time in total.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Dec 2006, 23:21

Am zis eu ceva de pardisie?

Mi se pare normal ca atunci cand faci un lucru sa ai curaj sa recunosti ce ai facut. Nu sa te ascunzi. Daca te dernajeaza asta... ma rog.

Am spus fiecare cu ideile sale. Despre partea mea imbracati-va in ce doriti ca mie mi-e egal ce faceti.

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 22 Dec 2006, 23:25

Che se vede ca ai mult timp liber...poate prea mult....gaseste-ti un hobby ceva.:)(
daca si asta o fi subiect de discutie... :mad:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 29 Dec 2006, 21:20

Au fost adaugate cateva poze de la acest meci in album.

Imagine

Închis