"U" Craiova-Steaua

Moderator: grup_moderatori

Închis

ce facem cu stiaua ?!

Poll ended at 09 Dec 2006, 16:51

CASTIGAM
54
62%
egal
20
23%
pierdem
13
15%
 
Total votes: 87

Blue_Zone
senior
senior
Mesaje: 369
Membru din: 28 Noi 2006, 21:23

Mesaj de Blue_Zone » 22 Dec 2006, 16:01

che nu mai aveai cu ce sa intri in polemica cu noi si o dai acum pe simplu motiv ca poarta ala gluga in cap si fular la gura????

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Dec 2006, 16:09

Nu vreau sa intru in polemica deloc.

Am o parere si nu e nimeni obligat sa fie de acord cu ea. Despre partea mea puteti veni si infasurati ca niste mumii la stadion. Nu-mi pasa.

Blue_Zone
senior
senior
Mesaje: 369
Membru din: 28 Noi 2006, 21:23

Mesaj de Blue_Zone » 22 Dec 2006, 16:17

Che Guevara scrie:Nu vreau sa intru in polemica deloc.

Am o parere si nu e nimeni obligat sa fie de acord cu ea. Despre partea mea puteti veni si infasurati ca niste mumii la stadion. Nu-mi pasa.
pai daca nu ti-ar pasa nu ai mai comenta pe aici aiurea...ai trece cu vederea...dar pe tine te intereseaza...si poate ca acel om e din...sa nu zic...

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Dec 2006, 16:24

Cand am trecut eu vreun amanunt cu vederea ca sa o fac acum?

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 22 Dec 2006, 16:26

Asa comandante,arde-i pe tarani :)(

Blue_Zone
senior
senior
Mesaje: 369
Membru din: 28 Noi 2006, 21:23

Mesaj de Blue_Zone » 22 Dec 2006, 16:33

che cum ai vrea sa vina lumea la stadion???imbracata in costum???la cravata sau papion???

VLTRAS CRAIOVENSIS

Mesaj de VLTRAS CRAIOVENSIS » 22 Dec 2006, 16:54

se vine imbracat asa pt protejarea identitatii... in caz ca aprinzi o torta, un incident ceva...
che esti irecuperabil sincer, maine o sa te iei de faptul ca toate produsele din magazin sunt alb-albastre... sau nu

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 22 Dec 2006, 16:55

VLTRAS CRAIOVENSIS scrie:se vine imbracat asa pt protejarea identitatii... in caz ca aprinzi o torta, un incident ceva...
che esti irecuperabil sincer, maine o sa te iei de faptul ca toate produsele din magazin sunt alb-albastre... sau nu
Dar cum...tu nu stii ca la stadion ar trebui sa vii ca la teatru? :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 22 Dec 2006, 16:58

Crezi tu ca nu stie Che cum sta treaba??Ei ash,n-as prea crede... :)( Da-i place sa se mai apuce cu unu' cu altu' ... mai trece plictiseala :-)

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 22 Dec 2006, 17:03

Ruben Navarro scrie:Crezi tu ca nu stie Che cum sta treaba??Ei ash,n-as prea crede... :)( Da-i place sa se mai apuce cu unu' cu altu' ... mai trece plictiseala :-)
Pai da, pauza asta dintre tur si semi-retur...ar trece asa greu daca n-ar mai pipera Che forumul...

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 22 Dec 2006, 17:10

web_star scrie:
Ruben Navarro scrie:Crezi tu ca nu stie Che cum sta treaba??Ei ash,n-as prea crede... :)( Da-i place sa se mai apuce cu unu' cu altu' ... mai trece plictiseala :-)
Pai da, pauza asta dintre tur si semi-retur...ar trece asa greu daca n-ar mai pipera Che forumul...
:laughing: :laughing: :laughing:
citii eu inainte un post mai vechi :vorba aia, un copil îţi umple casa şi Che Forumul!

Blue_Zone
senior
senior
Mesaje: 369
Membru din: 28 Noi 2006, 21:23

Mesaj de Blue_Zone » 22 Dec 2006, 17:13

nyk_sorin scrie:
web_star scrie:
Ruben Navarro scrie:Crezi tu ca nu stie Che cum sta treaba??Ei ash,n-as prea crede... :)( Da-i place sa se mai apuce cu unu' cu altu' ... mai trece plictiseala :-)
Pai da, pauza asta dintre tur si semi-retur...ar trece asa greu daca n-ar mai pipera Che forumul...
:laughing: :laughing: :laughing:
citii eu inainte un post mai vechi :vorba aia, un copil îţi umple casa şi Che Forumul!
:laughing: :laughing: :laughing:

il umple...da numai cu aberatzii...hai si cu cateva informatzii utile...

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 22 Dec 2006, 17:25

De ce sinteti rai ?!?!? Sint sarbatorile !!!

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 22 Dec 2006, 20:11

Blue_Zone scrie:che cum ai vrea sa vina lumea la stadion???imbracata in costum???la cravata sau papion???
:laughing: :laughing: :laughing:
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Dec 2006, 22:38

VLTRAS CRAIOVENSIS scrie:se vine imbracat asa pt protejarea identitatii... in caz ca aprinzi o torta, un incident ceva...
che esti irecuperabil sincer, maine o sa te iei de faptul ca toate produsele din magazin sunt alb-albastre... sau nu
1. Nu mi se pare corect sa te ascunzi. Daca faci un gest mi se pare normal sa iti asumi raspunderea pentru el. Altfel nu te mai apuca.
2. Sunt convins ca exista nenumarate combinatii de imbracaminte pe care le poti folosi, insa toti preferati sa fiti la fel... ceea ce mie nu-mi suna OK.

Aveti dreptate este un amanunt lipsit de importanta asta. Sa trecem peste el si sa ne vedem de viata noastra. La urma urmei doar nu o sa renuntati la "uniforme" numai din cauza ca v-am zis eu aici... :)(

Închis