[amical]"U" Craiova-CFR Timişoara

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 24 Ian 2007, 12:02

eu aic asa la fiecare gol dat de jeremy che sa dea cate o bere la fiecare :laughing: :laughing: iar noi sa-i dam cate o naveta la golurile lui parvu si baird!! :laughing: :laughing:
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Ian 2007, 12:09

Nu trebuie sa dati nimic. Deocamdata NJock are doua meciuri si un gol pentru Craiova. Procentaj destul de bun, de altfel. Insa e timp destul si sper sa revina cei 3: Baird, Parvu si Costea I cu mult mai multa ambitie decat au facut-o pana acum.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 24 Ian 2007, 12:16

U scrie:eu aic asa la fiecare gol dat de jeremy che sa dea cate o bere la fiecare :laughing: :laughing: iar noi sa-i dam cate o naveta la golurile lui parvu si baird!! :laughing: :laughing:
N-are nici un rost.Am mai facut eu pariu cu el....cand a venit Jerry Gane la echipa....si trebuia sa dea cate o bere pentru fiecare gol inscris de Gane.Bineinteles ca a dat-o si atunci la intors....ca de fapt...nu asa era pariul! :)(
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Ian 2007, 12:19

@baggio: deocamdata vad ca Baird este inca aici, iar de Jerry Gane nu auzim decat cand mai face cate o poza cu Mercedesul prin ziare. :-)

Daca ai timp astazi te astept sa iti dau 100.000 sa-ti cumperi cate beri vrei. Sau da-mi pe privat un nr de cont si-ti trimit banii acolo ca sa nu mai comentezi atat.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 24 Ian 2007, 12:26

Che Guevara scrie:@baggio: deocamdata vad ca Baird este inca aici, iar de Jerry Gane nu auzim decat cand mai face cate o poza cu Mercedesul prin ziare. :-)
Che Guevara...ce imi impui tu capu cu Baird sau mai stiu eu cine?Pariul respectiv avea legatura numai cu faptul ca Gane va inscrie sau nu pentru Universitatea dupa venirea la echipa.Si parca a dat vreo 5 goluri , nu numai 1.Ce debitezi tu pe aici despre Baird sau Mecedesul lui Gane sunt fantasme de-ale tale care n-au nici o legatura cu pariul respectiv!
Che Guevara scrie:Daca ai timp astazi te astept sa iti dau 100.000 sa-ti cumperi cate beri vrei. Sau da-mi pe privat un nr de cont si-ti trimit banii acolo ca sa nu mai comentezi atat.
Thank You Master! :ruga Accept berile de la tine...numai daca-mi promiti ca nu e pipi bun de la Grieg sau alte substante destea de mai folositi voi cand va integrati in absolut!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Ian 2007, 12:33

@baggio: 1. Nu mai stiu de ce nu s-a mai tinut pariul ala atunci si mi-e greu sa caut acum.
2. Din frazele de mai sus nu reiese ca as avea de gand sa iti dau vreo bere. In ambele variante propuse de mine era vorba de bani.

Tinand cont de punctele 1. si 2. si de mesajul tau anterior deduc faptul ca iti plac comentariile rutacioase si lipsite de logica. Cu astfel de persoane nu fac pariuri.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 24 Ian 2007, 12:37

@baggio nu merge cu che la pariuri pt ca din cate am vazut imediat a dat-o la intors. apoi alt fapt interesant dupa ce ne-a stresat cat de buni sant baird si parvu si cat de petarda e jeremy acum vad ca si-a schimbat parerea dupa cum bate vantu!!!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Ian 2007, 12:49

@U: nu ai inteles nimic.

Imi plac Baird is Parvu pentru ca au viteza. NJock nu are viteza si de-aia il consider lent. Totusi africanul compenseaza prin forta. Nu este deloc un jucator rau. Tot ce am spus era ca: Ar fi o greseala sa se construiasca jocul echipei in functie de jocul lui NJock in loc sa il facem pe el sa se adapteze jocului echipei.

De la venirea lui Fane Stoica, Craiova joaca un fotbal modern bazat pe viteza si daruire in teren. Ultima data cand NJock a jucat la noi era lent si delasator. Acum vad ca a inceput "sa puna osul". Perfect. Cu cat se daruieste mai mult in teren cu atat va fi mai apreciat de fani si va fi mai util echipei.

Asta e tot.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 24 Ian 2007, 12:54

Che Guevara scrie:@U: nu ai inteles nimic.

Imi plac Baird is Parvu pentru ca au viteza. NJock nu are viteza si de-aia il consider lent. Totusi africanul compenseaza prin forta. Nu este deloc un jucator rau. Tot ce am spus era ca: Ar fi o greseala sa se construiasca jocul echipei in functie de jocul lui NJock in loc sa il facem pe el sa se adapteze jocului echipei.

De la venirea lui Fane Stoica, Craiova joaca un fotbal modern bazat pe viteza si daruire in teren. Ultima data cand NJock a jucat la noi era lent si delasator. Acum vad ca a inceput "sa puna osul". Perfect. Cu cat se daruieste mai mult in teren cu atat va fi mai apreciat de fani si va fi mai util echipei.

Asta e tot.
ultima data cand a jucat n'jock la noi a venit dupa 2 luni la echipa si era peste toata echipa construita si pregatita la momentul respectiv de "marele" antrenor rednic!!! am castigat meciuri cu el apoi "vedeta" pleshcan sa-i faca de petrecanie si noi sa picam in B! cred ca nu ai uitat meciu cu rapid pe ceata aia cand s-a inaltat peste toti si a bagat mingea de 2 ori in ate!? dupa Craioveanu cred ca n'jock este acel varf care ne-a lipsit atatia si atatia ani!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Ian 2007, 13:01

Daca NJock ar alerga macar pe jumatate din cat alerga Gica Craioveanu ar fi mai tare decat Shevchenko acum. Asta pentru ca e plin de calitati fizice dar nu prea ia fotbalul in serios.

Inca o data spun ca nu am nimic cu Jeremie si sper ca Fane Stoica stie ce sa faca ca sa il capaciteze la maximum pe camerunez.

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 24 Ian 2007, 16:28

@che: ma gandeam atunci cand am aflat ca ai luat bataie cat de nenorociti puteau sa fie acei suporteri ai lu' CRAIOVA care au batut un alt suporter(eram nou pe forum)...dar acum cand vad cat de enervant poti sa fii uneori si cum iti place sa intri in polemici cu ceilalti crede-ma ca nu ma mai mir de bataia primita...fara suparare

JustME

Mesaj de JustME » 24 Ian 2007, 16:40

topic inchis pana va calmati !!

Închis