[amical]"U" Craiova-CFR Timişoara

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 23 Ian 2007, 17:37

Puneti si voi macar golurile pe site , daca puteti ... o:

dragos03

Mesaj de dragos03 » 23 Ian 2007, 17:45

Ma bucur ca jucam mult mai ofensiv dupa aducerea lui Njock si Wobay. O sa jucam si mai bine de atat in atac dupa ce revin si Parvu, Baird si Costea I.

Cum a jucat Tambouras?

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 23 Ian 2007, 17:57

Cei doi antrenori ai echipei dand declaratii dupa meci:

http://www.craiova-maxima.ro/stiri/980/ ... -inima.htm

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 23 Ian 2007, 18:15

Dresca are un fizic impresionant dar nu este peste Ciuca. Este si tanar, iar echipa la care joaca nu-l ajuta deloc. CFR-ul a fost mult sub Lupeni si cred ca ati vazut si voi.
Tambouras destul de ezitant, cu toate ca la jocul aerian este impecabil, in viteza este usor de depasit de atacanti.
Trecem la Argintaru: a inceput bine, s-a taiat rau dupa 30 de minute. E tanar, are timp sa invete.
Wobay si Njock - adevarati fotbalisti.
Am vorbit cu Julius si mi-a spus ca zvonul cu inima a fost scos de un ziar din Cipru, cei de acolo fiind suparati ca a plecat de la Salamina.
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Ian 2007, 18:38

Adrian Mititelu, patron Univ. Craiova: "Băieţii mei s-au descurcat bine, dar acest test cu CFR Timişoara nu este edificator".
Stefan Stoica a declarat dupa meci ca "sunt multumit de prima repriza in care baietii au jucat la adevarata lor valoare, insa in partea a doua cand am facut schimbarile nu s-au mai luptat ca niste adevarati olteni. Wobay s-a integrat mai repede, Njock mai are multe de oferit. Tin sa subliniez ca Wobay nu are probleme cu inima asa cum s-a spus, este perfect sanatos, daca avea ceva nu mai juca fotbal si nu il mai transferam".
Narcis Drejan: "CFR-ul a fost mult sub Lupeni si cred ca ati vazut si voi".

Exact acelaesi lucruri le-am spus si eu mai devreme. Din pacate multi dintre cei de aici m-au criticat nejustificat pentru asta.

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 23 Ian 2007, 18:45

tot ce ai scris tu aici le stie si un copil in fasa
cei care fac misto de tine fac tocmai datorita acestui fapt, ca scrii niste chestii puerile si apoi te mai dai si mare cu ele de parca cine stie ce lucru interesant ai fi spus
1. - eu zic daca ai ceva interesant, SA ZICI! si apoi sa taci
2. - nu te mai da mare ca nu te ajuta cu nimic sa ne spui noua "V-AM ZIS EU"
3. - nu iti face griji ca nu iti poarta nimeni de grija (referitor la declaratia cum ca unii nu pot dormi de grija ta) tu chiar nu iti dai seama cat de insignifiant esti pentru noi :lol:
Forza STIINTA

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Ian 2007, 18:56

1. In cazul in care sunt chiar asa de insignifiant va rog sa nu mai intrati in discutii cu mine. Din cauza unora ca voi altii care vor sa se informeze nu pot urmari forumul linistiti.
2. Daca m-ai cunoaste ai sti ca nu ma dau mare deloc si ca nu-mi place sa ma cred mai grozav sau mai breaz decat sunt.
3. Tot ce spun reprezinta parerile mele si ma bucur atunci cand exista si altii care le impartasesc.

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 23 Ian 2007, 19:07

Che Guevara scrie:1. In cazul in care sunt chiar asa de insignifiant va rog sa nu mai intrati in discutii cu mine. Din cauza unora ca voi altii care vor sa se informeze nu pot urmari forumul linistiti.
2. Daca m-ai cunoaste ai sti ca nu ma dau mare deloc si ca nu-mi place sa ma cred mai grozav sau mai breaz decat sunt.
3. Tot ce spun reprezinta parerile mele si ma bucur atunci cand exista si altii care le impartasesc.
2. - atunci de ce zici mereu "v-am spus eu " nu ii vad rostul sincer
Forza STIINTA

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 23 Ian 2007, 19:15

Dupa ce va mai trece vremea, o sa iti dai seama despre ce este vorba.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 23 Ian 2007, 19:54

Am vazut si eu un meci de fotbal american intre Patriots si Colts si nu mi s-a parut cine stie ce, desi am inteles cat de cat regulile de la prieteni. Sunt foarte multe intreruperi, jocul nu este cursiv si nu mi s-a parut interesant. O fi destula tactica si inteligenta, dar nu exista acea sclipire, acel talent, magie care le avem in fotbalul european, Ronaldinho, Maradona, Pele sau alti jucatori de legenda n-au echivalent in fotbalul american. De aia e lumea asta innebunita atat de mult dupa fotbalul european, pentru ca arata spectacol, nu neaparat inteligenta...

Cat despre meciul cu CFR ma bucur ca noile achizitii au confirmat, iar NJock incepe sa le inchida gura celor care l-au criticat pana acum! ucv

dragos03

Mesaj de dragos03 » 23 Ian 2007, 22:25

drejania scrie:Tambouras destul de ezitant, cu toate ca la jocul aerian este impecabil, in viteza este usor de depasit de atacanti.
Pacat, speram sa semene mai mult cu Mitchell decat cu Heath.

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 23 Ian 2007, 22:32

Totusi cu asemenea adversari e f greu sa`ti dai seama de valoarea lui ..

PS : Cat a crescut Dresca ala ...e aproape cat Jeremy Njock :lol: ...si nu a implinit inca 18 ani . Mare fundas o sa fie alaa .....sper sa nu`l ia dinamo cum am citit prin presa . De asemenea ...juniori buni mai sunt si Sandu , Cojocneanu si Corcoveanu de la Otopeni , dar si Iacob de la Corvinul , jucator pe care E.Sandoi l-a propus sa mearga la Barcelona intr`un stagiu alaturi de Torje si Ochirosii . Se pare ca ...cere Corvinu 200 000 $ ...pt el . steaua si sportul sunt pe fir ..poate ca am avea si noi nevoie de 1-2 juc din astia toti
Imagine

Avatar utilizator
LUTU
suporter
suporter
Mesaje: 988
Membru din: 16 Sep 2003, 18:48

Mesaj de LUTU » 23 Ian 2007, 23:51

golurile sunt pe undeva?
ROMANI PRIN NASTERE,
OLTENI PRIN GRATIE DIVINA!

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 24 Ian 2007, 11:17

Che Guevara n-am ce sa-ti zic, chiar esti sub orice critica. Stoica a spus ca Njock si Wobay au intrat mult mai repede in angrenajul echipei. Uite aici luat din gura lui Fane SToica. Principalul Universitatii a avut cuvinte de lauda la adresa achizitiilor Njock si Wobay: “Cei doi si-au facut datoria. Nu ma asteptam sa intre atât de usor în angrenajul echipei. Sunt ascultatori si vor da si mai mult în viitor”.

Gata, ignore forever.
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 24 Ian 2007, 11:21

drejania scrie:...Uite aici luat din gura lui Fane SToica. Principalul Universitatii a avut cuvinte de lauda la adresa achizitiilor Njock si Wobay: “Cei doi si-au facut datoria. Nu ma asteptam sa intre atât de usor în angrenajul echipei. Sunt ascultatori si vor da si mai mult în viitor”....
Asa. Si am contrazis eu aceasta fraza cu ceva?

Închis