[Amical] Universitatea - Minerul Lupeni

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 21 Ian 2007, 23:30

Che Guevara scrie:Vrei sa spui ca NJock este jucator de 1/2 milion $?
daca atata s-a dat pe el at inseamna ca atata valoreaza!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Ian 2007, 23:33

Sper sa nu ne incetineasca echipa si sa se schimbe el conform jocului Stiintei de pana acum. Daca se va schimba echipa in functie de jocul lui N'Jock ne paste Divizia B din nou. :(

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 21 Ian 2007, 23:47

Aici cam ai dreptate comandante...Jeremie va trebui integrat in jocul nostru pe viteza sau......sa-si ia viteza :cool: Da' cred ca-l rupe pe genunchi Fane daca nu se misca cum trebuie... :)(

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 21 Ian 2007, 23:52

sa fim seriosi cat de repede vreti sa se miste o matahala de 2m???? paluga aia e buna ca tine 2 fundasi pe el, poate crea culoare pentru ceilalti! baird sau parvu erau capabili de lucru asta? eu cred ca jeremie s-a miscat destl de bine in conditiile in care terenu era greu si baietii vin dupa o sapt extenuanta.
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Gonzo

Mesaj de Gonzo » 21 Ian 2007, 23:54

las sa miste ceilalti 9 in viteza, ca nici aia nu dau goluri cu "tavanul"... de un stalp ca njock aveam nevoie... te poate scoate dintr-o faza fixa atunci cand jocul nu merge...

e clar un castig... decat Baird sau Parvu care joaca in viteza prost si ineficient

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Ian 2007, 23:54

Pai Jeremie vine dupa o vacanta de un an. Ca la francezii aia a jucat un meci in tot campionatul. Daca asa joaca cand e odihnit imi imaginez ce va fi atunci cand va obosi.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 21 Ian 2007, 23:56

Che Guevara scrie:Pai Jeremie vine dupa o vacanta de un an. Ca la francezii aia a jucat un meci in tot campionatul. Daca asa joaca cand e odihnit imi imaginez ce va fi atunci cand va obosi.
tu mereu trebuie sa fii gica contra. ia adu tu un atacant care sa concureze cu jeremie!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 21 Ian 2007, 23:57

O fi pus la deruta vere,sa nu se prinda sedereu' de planurile noastre... :cool: :lol: :lol:

blue*striped

Mesaj de blue*striped » 22 Ian 2007, 00:13

U scrie:
Che Guevara scrie:Pai Jeremie vine dupa o vacanta de un an. Ca la francezii aia a jucat un meci in tot campionatul. Daca asa joaca cand e odihnit imi imaginez ce va fi atunci cand va obosi.
tu mereu trebuie sa fii gica contra. ia adu tu un atacant care sa concureze cu jeremie!
obafeme martins :)(

hai mai c-o fi bun si plavanul ala de non'jock la ceva altfel mai ajungea el sa joace prin belgia si franta

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 22 Ian 2007, 13:08

bai Che, tu chiar esti rusinea lumii virtuale pe acest pamant. Cum dracu' faci tu pe aici pe marele Cornel Dinu, vorbesti tu de tactica, dar habar n-ai unde stau fundasii, mijlocasii si atacantii. Eu nu inteleg de ce te asculta lumea pe aici, ar trebui sa-ti dea toti ignore. Si nu te mai obosi sa-mi raspunzi, ca rusine mai mare ca tine nu exista, oricat as cauta.

Vorbesti de Njock, dar tu in viata ta nu vezi ca asta e atacantul care-ti creaza de fiecare data superioritate in ofensiva. Si iti dau mii de exemple, esti pilaf nene. Lasa-ne dracu' in pace, ne-am saturat de excrementele tale intelectuale. Esti ca o paparuda flescaita
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Ian 2007, 13:31

@drejania: Am facut o promisiune fata de seful tau sa nu te atac in nici un post de aici. Si intentionez sa ma tin de ea.

Daca nu iti convine ceea ce scriu poti combate ideea. Daca ai ceva sa-mi reprosezi ma gasesti la telefon sau pe messenger. Credeam ca ai inteles acest aspect.

Eu il vad lent pe N'Jock si voua vi se pare super fotbalist. Fiecare cu placerea lui, numai ca vezi ca Stiinta nu este echipa de rugby si nici de fotbal american. :-)

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 22 Ian 2007, 13:40

Che Guevara scrie:@drejania: Am facut o promisiune fata de seful tau sa nu te atac in nici un post de aici. Si intentionez sa ma tin de ea.
Ce vrei sa iti fac eu daca te grabesti ca Narcis Drejan cand da si el o stire?
Imi pare rau ca trebuie sa-ti spun,dar te cam contrazici. :mad:

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 22 Ian 2007, 13:42

Che: "Vezi? Cu rabdarea poti sa treci marea. Ce vrei sa iti fac eu daca te grabesti ca Narcis Drejan cand da si el o stire?"

Uite, asta faceam eu acum. Mi-ai luat ideile Laurentiu. Pentru mine nu conteaza deloc parerea ta, dar cand te iei de mine aiurea-n tramvai, raspund cu varf si indesat. Niciodata nu ti-am contestat reusitele profesionale si nici nu m-am legat de munca ta, pe cand tu o faci. Si asta ase numeste nesimtire.
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 22 Ian 2007, 13:46

Era o comparatie metaforica. Nu trebuie sa consideri fraza de mai sus un atac. Una e sa enunti un fapt real (asa cum am procedat eu) si alta e sa jignesti ca la usa cortului (asa cum ai facut-o tu in repetate randuri).

Daca vrei iti aduc argumente. Repet: nu asta e scopul acestui forum. Scopul este sa spuna fiecare ce crede despre Universitatea Craiova si cei care fac parte din fenomen. Nu sa ne balacarim intre noi. Fii destept! :-)

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 22 Ian 2007, 13:58

Che Guevara scrie:Era o comparatie metaforica. Nu trebuie sa consideri fraza de mai sus un atac. Una e sa enunti un fapt real (asa cum am procedat eu) si alta e sa jignesti ca la usa cortului (asa cum ai facut-o tu in repetate randuri).

Daca vrei iti aduc argumente. Repet: nu asta e scopul acestui forum. Scopul este sa spuna fiecare ce crede despre Universitatea Craiova si cei care fac parte din fenomen. Nu sa ne balacarim intre noi. Fii destept! :-)
Mah...cum o dadu el la intors...si gasi o explicatie si pentru asta! Ntz ntz ntz! :lol:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Închis