[Amical] Universitatea - Minerul Lupeni

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 21 Ian 2007, 22:31

ba doar 1-0..... :( sunt cam dezamagit...mai ales ca i-am si vazut pe adversari cum aratatu....si nu inteleg cum de le-am dat numai 1-0?!?!!?
oricum...sa ii scuz zicand ca n-au vrut sa forteze....sper ca pe viitor sa bata la o diferenta de scor cat mai mare.
care ati fost la meci ?? sau care l-ati vazut pe 3tv ?? s-au miscat bine aia in atac ??? ca pe restu ii stiu
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Ian 2007, 22:32

Golul lui Velcovici nu este stralucit. A venit in urma unui corner si nu ma asteptam ca e cazul sa inregistrez faza aia. Asa ca mi-a scapat. Multumiri celor de la 3TV care nu dau reluari la faze.

Ceea ce este interesant de vazut in clip-ul pus de mine pe net este esential: cat este de impiedicat N'Jock, cat de bun pasator este Wobay si ce jucator de viitor este Argintaru.

PS. Am mai pierdut un sut superb al lui N'Jock dar de-aia e frumos internetul, ca poate fiecare sa puna orice doreste pe el. o:

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 21 Ian 2007, 22:48

Che Guevara scrie:
baggio scrie:
Che Guevara scrie:@baggio: bine ba, ca esti tu destept! Ia vezi, acum merge? Disperatule!! ucv
Da....e un videoclip superb in care predomina textul "The Video Is No Longer Available" ! Mersi inca o data.Hai ca te mai las...oi fi si tu obosit! :cool:
Calculatorul ala de pe care scrii tu acum, fa-l pachet si maine dimineata sa-l donezi la sinistrati. Dupa aia sa iei monitorul si sa-l arunci pe fereastra ca e o mare gioarsa. OK?
Si tu calculatoru ala pe care scrii 25 de ore pe zi...ia cablu de la mouse...leaga-te la un capat tu ... la un capat calculatoru....si vezi cat de adanc e Jiul.Atunci cat iti zisai eu nu mergea.....acum merge!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 21 Ian 2007, 22:48

stuparu_alexandru scrie:ba doar 1-0..... :( sunt cam dezamagit...mai ales ca i-am si vazut pe adversari cum aratatu....si nu inteleg cum de le-am dat numai 1-0?!?!!?
oricum...sa ii scuz zicand ca n-au vrut sa forteze....sper ca pe viitor sa bata la o diferenta de scor cat mai mare.
care ati fost la meci ?? sau care l-ati vazut pe 3tv ?? s-au miscat bine aia in atac ??? ca pe restu ii stiu
a fost primul meci, nu tre sa ne panicam, important e sa se acumuleze, si sa fie in forma maxima cand incepe campiontul.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 21 Ian 2007, 22:52

eu tot nu inteleg ce are che cu n'jock! daca nu iti convine treci tu in locul lui in teren sa vedem tu ce stii!!!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Ian 2007, 22:54

baggio scrie:Atunci cat iti zisai eu nu mergea.....acum merge!
Vezi? Cu rabdarea poti sa treci marea. Ce vrei sa iti fac eu daca te grabesti ca Narcis Drejan cand da si el o stire?

Ai rabdare ca toate problemele au o rezolvare. Doar traim in Romania si stii foarte bine ce conexiuni avem la net.

ON TOPIC: Nu cred ca meritam sa castigam cu mai mult de 1-0 dupa cum ne-am miscat astazi. Daca am fi facut egal ar fi fost un rezultat contrar cursului jocului. Eu zic ca daca ar fi jucat Parvu sau Baird inscriam inca din prima repriza. Asa N'Jock a fost cam izolat acolo in fata...

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 21 Ian 2007, 23:01

U scrie:eu tot nu inteleg ce are che cu n'jock! daca nu iti convine treci tu in locul lui in teren sa vedem tu ce stii!!!
E suparat ca n-a participat si el la transfer!In plus....Jemerie n-a vrut sa faca poza cu el la prezentarea oficiala! :cool:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 21 Ian 2007, 23:04

baggio scrie:
U scrie:eu tot nu inteleg ce are che cu n'jock! daca nu iti convine treci tu in locul lui in teren sa vedem tu ce stii!!!
E suparat ca n-a participat si el la transfer!In plus....Jemerie n-a vrut sa faca poza cu el la prezentarea oficiala! :cool:
acelasi baiat simplu si glumet din odobleja ai ramas! poate ca che avea in plan sa transfere pe altcineva si avea de incasat un comision! :-D
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 21 Ian 2007, 23:05

U scrie:
baggio scrie:
U scrie:eu tot nu inteleg ce are che cu n'jock! daca nu iti convine treci tu in locul lui in teren sa vedem tu ce stii!!!
E suparat ca n-a participat si el la transfer!In plus....Jemerie n-a vrut sa faca poza cu el la prezentarea oficiala! :cool:
acelasi baiat simplu si glumet din odobleja ai ramas! poate ca che avea in plan sa transfere pe altcineva si avea de incasat un comision! :-D
Ne cunoastem? :D
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Ian 2007, 23:07

Voi 2 luati-va de mana si cautati-l pe Thunder pe unde o fi. Faceti-va impreuna cu el o grupare care s-a saturat si de Peluza Nord si mutati-va la tribuna a 2-a.

Credeam ca oamenii intra aici ca sa se informeze. Acum vad ca intrati, de fapt, ca sa mancati seminte pe aici.

Scuze pentru Off Topic.

ON TOPIC: Nu-mi place N'Jock ca e mare si impiedicat. Altceva nu am cu el. Cand va da goluri am sa devin cel mai mare fan al lui dar a mai fost unul Gane anul trecut care la fel cum a venit a si plecat. Sper sa nu aiba si Jeremie aceeasi soarta.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 21 Ian 2007, 23:13

Che Guevara scrie:Voi 2 luati-va de mana si cautati-l pe Thunder pe unde o fi. Faceti-va impreuna cu el o grupare care s-a saturat si de Peluza Nord si mutati-va la tribuna a 2-a.

Credeam ca oamenii intra aici ca sa se informeze. Acum vad ca intrati, de fapt, ca sa mancati seminte pe aici.
Hai ma lasa-ne.Am un dor nebun sa mi se faca dor de tine! :cool:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 21 Ian 2007, 23:16

baggio scrie:Hai ma lasa-ne.Am un dor nebun sa mi se faca dor de tine! :cool:
Baggio,m-ai omorat vere!! :lol: :lol: :lol:

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 21 Ian 2007, 23:18

baggio scrie:
Che Guevara scrie:Calculatorul ala de pe care scrii tu acum, fa-l pachet si maine dimineata sa-l donezi la sinistrati. Dupa aia sa iei monitorul si sa-l arunci pe fereastra ca e o mare gioarsa. OK?
Si tu calculatoru ala pe care scrii 25 de ore pe zi...ia cablu de la mouse...leaga-te la un capat tu ... la un capat calculatoru....si vezi cat de adanc e Jiul.Atunci cat iti zisai eu nu mergea.....acum merge!
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: bv baggio, tare de tot :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

da' probabil a trecut la wireless, e mai rapid asa, ca doar nu ajungi usor la 14 mii de mesaje.... Bai Guevara e intr-o continua perfectionare.

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 21 Ian 2007, 23:20

Ruben Navarro scrie:
baggio scrie:Hai ma lasa-ne.Am un dor nebun sa mi se faca dor de tine! :cool:
Baggio,m-ai omorat vere!! :lol: :lol: :lol:
Usor...usor...nu vreau sa pierdem un suporter de calitate! o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 21 Ian 2007, 23:27

Vrei sa spui ca NJock este jucator de 1/2 milion $?

Închis