[Amical]"U" Craiova-Tavria Simferopol

Moderator: grup_moderatori

Închis
blue*striped

Mesaj de blue*striped » 30 Ian 2007, 02:50

omaciu scrie:ma astia au batut si pe oi cu 5-1...e ceva de capu lor...
poate ca de la ei tre-ia sa cumparam noi nishte jucatori :)(

dragos03

Mesaj de dragos03 » 30 Ian 2007, 03:41

Citind in ziare despre meci, se vede destul de clar de ce am luat 4 goluri. Mitchell a jucat accidentat in prima repriza iar in a doua Stoica a jucat 3-4-3 cu Dananae, Gargalie si Curteanu fundasi centrali. In conditiile astea, rezultatul nu e o surpriza.

Apararea noastra ramane un punct sensibil. Formula de baza merge bine dar rezervele sunt slabe si orice accidentare ne lasa descoperiti. S-a renuntat poate prea usor la Tambouras si Craciunescu.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 30 Ian 2007, 09:28

dupa acest meci apar ingrijorari legate de subtirimea lotului ( numeric si valoric),doar 14 jucatori au cat de cat fata de liga lui mitica!
surprinde mentinerea in lot a 2 jucatori de divizia c,curteanu si gargalie!
ingrijoreaza accidentarile in lant ale lui ciuca si costeaI,dar si ale lui baird si mitchell
ingrijoreaza ,in continuare forma slaba a portarului bornescu ,care nu are un concurent pe post!
ingrijoreaza tratarea cu mare usurinta de catre mititelu ,a cazului andrei ionescu ( se pregatesc argintaru si gangioveanu!) -ceva scartaie!
ingrijoreaza nervozitea excesiva din cadrul lotului,dar si atitudinea conducerii si a jucatorilor fata de presa! ( avem si asa multi dusmani)
incep sa ingrijoreze rezultatele meciurile amicale!( nu faci turneu sa joci cu niste echipe cat de cat valoroase si ajungi ciuca batailor ,motivand ca nu te intereseaza rezultatul! dar ce te intereseaza ? sa vezi inca o data cum dau pe langa minge papagalii gargalie si curteanu?!)
stoica ,cere acum jucatori ,daca ai nevoie, nu pe urma sa dai vina pe faptul ca nu ii ai!

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 30 Ian 2007, 10:14

alta ingrijorare: mentinerea in echipa de baza a 4 extracomunitari!
(se mizeaza pe faptul ca frf va reveni asupra deciziei ,dar sa nu uitam ca ,contractele lui woobay si njock au fost trimise la frf DUPA hotararea luata) avem alte solutii? care sunt ele?
ne trebuie un conducator de joc! stoica? va fi jucatorul care va acoperii golurile lasate in aparare de cartonasele galbene si rosii!
in meciul cu arges,nu vor juca velcovici si stoica!
ce solutii avem? ( sau nu ne intereseaza meciul asta!)

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 30 Ian 2007, 15:16

vad ca nu sariti sa raspundeti decat cand este vorba de cearta!
v am impartasit ingrijorarile mele legate de actuala stare de fapt de la universitatea craiova!
ori sunteti toti de acord cu cele mai sus scrise ,ori aceste propozitii insirate nu au nici o importanta pentru voi!

Avatar utilizator
dxtr009
fanatic
fanatic
Mesaje: 3705
Membru din: 05 Apr 2004, 16:11

Mesaj de dxtr009 » 30 Ian 2007, 15:24

lordliv scrie:alta ingrijorare: mentinerea in echipa de baza a 4 extracomunitari!
(se mizeaza pe faptul ca frf va reveni asupra deciziei ,dar sa nu uitam ca ,contractele lui woobay si njock au fost trimise la frf DUPA hotararea luata) avem alte solutii? care sunt ele?
ne trebuie un conducator de joc! stoica? va fi jucatorul care va acoperii golurile lasate in aparare de cartonasele galbene si rosii!
in meciul cu arges,nu vor juca velcovici si stoica!
ce solutii avem? ( sau nu ne intereseaza meciul asta!)
au venit 2 jucatori noi..ei trebuie jucati in amicale,indiferent k sunt 4 extracomunitari in teren
parerile tale sunt panicate, la fel ca si reactiile pro-bornescu[cu mare potential,dar mediocru in ultimele meciuri]...ingrijorator, dar nici peste masura cum le prezinti
Imagine
CE E SUS, CAINE ?

poate..n-avem bani deoparte..si, poate, toate premiile-s date..prin spate, livrate..de cifre umflate..mizerii furate..brutal promovate..

JustME

Mesaj de JustME » 30 Ian 2007, 15:26

lordliv puteai sa spui toate chestiile alea intr`un singur mesaj !! chiar era nevoie sa faci 3 postari consecutive ?!
p.s. exista optiunea modifica :-)

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 30 Ian 2007, 15:52

JustME scrie:lordliv puteai sa spui toate chestiile alea intr`un singur mesaj !! chiar era nevoie sa faci 3 postari consecutive ?!
p.s. exista optiunea modifica :-)
prea multi profesori pe acest forum!
ps. a trecut ceva timp intre postari...

JustME

Mesaj de JustME » 30 Ian 2007, 15:56

lordliv scrie:prea multi profesori pe acest forum!
ps. a trecut ceva timp intre postari...
nu conteaza .. sunt 3 postari consecutive .. chiar nu puteai sa spui chestiile alea intr`un mesaj hai 2 ?!

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 30 Ian 2007, 16:00

JustME scrie:
lordliv scrie:prea multi profesori pe acest forum!
ps. a trecut ceva timp intre postari...
nu conteaza .. sunt 3 postari consecutive .. chiar nu puteai sa spui chestiile alea intr`un mesaj hai 2 ?!
trebuie sa fiu luat in primire de toata lumea de pe forum?
vad ca preferi forma in locul fondului!
nu am observat ,eram prea concentrat i mi a expune ideile! sry!

JustME

Mesaj de JustME » 30 Ian 2007, 16:05

lordliv scrie: trebuie sa fiu luat in primire de toata lumea de pe forum?
vad ca preferi forma in locul fondului!
nu am observat ,eram prea concentrat i mi a expune ideile! sry!
scuze dc te simti "luat in primire" nu asta a fost intentia mea .. era doar o observatie o:

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 30 Ian 2007, 16:42

eu zic sa mai asteptam si celalate amicale pt a ne edifica, nu trebuie sa ne speriem acuma, doar sa fim mai atenti. Eu cred ca Fane Stoica stie cel mai bine ce e de facut. ucv

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 30 Ian 2007, 16:45

meciul de maine cu Alki Larnaca va fi transmis live pe editie.ro

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 30 Ian 2007, 16:46

JustME scrie:
lordliv scrie: trebuie sa fiu luat in primire de toata lumea de pe forum?
vad ca preferi forma in locul fondului!
nu am observat ,eram prea concentrat i mi a expune ideile! sry!
scuze dc te simti "luat in primire" nu asta a fost intentia mea .. era doar o observatie o:
asta da expresie!!! :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
GOOOO JUST! ucv

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 30 Ian 2007, 16:49

web_star scrie: asta da expresie!!! :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
GOOOO JUST! ucv
lordliv scrie:trebuie sa fiu luat in primire de toata lumea de pe forum?
o: :laughing: :laughing: deci el a spus primul :lol: :cool:

Închis