[Amical]"U" Craiova-Tavria Simferopol

Moderator: grup_moderatori

Închis
nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 29 Ian 2007, 21:55

Dati repede pe 3tv.Vb de ionescu, ganhgioveanu

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 29 Ian 2007, 21:56

Cineva spunea pe aici ca Stoica se simte mai bine la mijloc, nu in aparare. Corect. Si asta duce la ceea ce am mai spus eu pe topicul Transferuri in iarna. NU AVEM APARARE!!! NE MAI TREBUIE JUCATORI!!!

Constatarea nu e facuta dupa acest meci (care dupa parerea mea e primul test adevarat, in care, totusi, rezultatul nu conteaza, ci doar omogenizarea echipei). Avem mari probleme in defensiva. Nu avem rezerve pentru fundasii laterali, iar in centru in afara de Ciuca si Mitchell nu mai avem fundasi centrali!! Multi au zis ca sunt solutii Gargalie si Curteanu. Parerea mea e ca daca ei erau solutii cu adevarat, jucau astazi din primul minut (cel putin unul din ei), si Stoica juca la mijloc.

Sper sa fiu auzit de cine trebuie. :)(

Oricum, sa speram ca in acest stagiu de pregatire, Fane Stoica isi va indeplini obiectivele: gasirea unui prim 11 si omogenizarea lotului.

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 29 Ian 2007, 21:56

nyk_sorin scrie:Dati repede pe 3tv.Vb de ionescu, ganhgioveanu
Trageti ma si voi si urcati undeva.Se poate?

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 29 Ian 2007, 21:59

Ruben Navarro scrie:Trageti ma si voi si urcati undeva.Se poate?
Nu cred ca mai tine mult emisiunea,s-ar putea sa fi inceput mai de mult.Zise costesin de ionescu ca e influentat de impresarul olandez, si de gangioveanu ca e cel mai talentat, merita sa fie in cipru, da' la fel ca ionescu are fite, se gandeste numai la impresari, transferuri....

la vara vor sa cumpere loc in C pt primavara.

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 29 Ian 2007, 22:10

T@V scrie:Barboianu, Curteanu si Gargalie :(
Corcoveanu, Gangioveanu si Ionescu :o:
atunci cand au jucat, atat Curteanu cat si Gargalie au aratat ca merita sa joace la noi. Si chiar imi place fizicul lui Curteanu, daca se lucreaza bine cu el, poate deveni un fundas veritabil.
Mai terminati odata cu Corcoveanu si Ionescu. De Corcoveanu, pana sa se accidenteze nu pot spune ca am auzit de mari meciuri facute de el prin B. Si de Ionescu o sa vedeti ca va fi la fel. Gangioveanu sa-si bage mintiile in cap, pt ca ei au nevoie de Craiova.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 29 Ian 2007, 22:35

nyk_sorin scrie:
Ruben Navarro scrie:Trageti ma si voi si urcati undeva.Se poate?
Nu cred ca mai tine mult emisiunea,s-ar putea sa fi inceput mai de mult.Zise costesin de ionescu ca e influentat de impresarul olandez, si de gangioveanu ca e cel mai talentat, merita sa fie in cipru, da' la fel ca ionescu are fite, se gandeste numai la impresari, transferuri....

la vara vor sa cumpere loc in C pt primavara.
nu fusesi atent. costesin zise ca la negocieri andrei nu a zis decat salut si buna ziua, in rest tac-su a vb! pb cu gangioveanu se va rezolva cand acesta isi va incheia contractu cu firma de impresarat becali&popescu!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 29 Ian 2007, 22:46

U scrie:
nyk_sorin scrie:
Ruben Navarro scrie:Trageti ma si voi si urcati undeva.Se poate?
Nu cred ca mai tine mult emisiunea,s-ar putea sa fi inceput mai de mult.Zise costesin de ionescu ca e influentat de impresarul olandez, si de gangioveanu ca e cel mai talentat, merita sa fie in cipru, da' la fel ca ionescu are fite, se gandeste numai la impresari, transferuri....

la vara vor sa cumpere loc in C pt primavara.
nu fusesi atent. costesin zise ca la negocieri andrei nu a zis decat salut si buna ziua, in rest tac-su a vb! pb cu gangioveanu se va rezolva cand acesta isi va incheia contractu cu firma de impresarat becali&popescu!
Despre ionescu apucai sa aud doar ultima fraza, cand zicea de impresarul olandez.Pe gangioveanu il numira chiar cel mai talentat junior al nostru, si nu stiu atunci de ce nu l-au luat in cipru, mai ales ca a zis ca nu mai prelungeste contractul cu b&p. ???

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 29 Ian 2007, 22:51

Probabil vor sa astepte pana-n aprilie cu Gangioveanu. Apoi, e clar acuma ca Ionescu nu are caracter de Oltean...Oltenii sunt "neam de piatra" deci nu sunt usor influentati.

:-x Ionescu

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 29 Ian 2007, 22:52

nyk_sorin scrie:
U scrie:
nyk_sorin scrie:
Nu cred ca mai tine mult emisiunea,s-ar putea sa fi inceput mai de mult.Zise costesin de ionescu ca e influentat de impresarul olandez, si de gangioveanu ca e cel mai talentat, merita sa fie in cipru, da' la fel ca ionescu are fite, se gandeste numai la impresari, transferuri....

la vara vor sa cumpere loc in C pt primavara.
nu fusesi atent. costesin zise ca la negocieri andrei nu a zis decat salut si buna ziua, in rest tac-su a vb! pb cu gangioveanu se va rezolva cand acesta isi va incheia contractu cu firma de impresarat becali&popescu!
Despre ionescu apucai sa aud doar ultima fraza, cand zicea de impresarul olandez.Pe gangioveanu il numira chiar cel mai talentat junior al nostru, si nu stiu atunci de ce nu l-au luat in cipru, mai ales ca a zis ca nu mai prelungeste contractul cu b&p. ???
si in cazul lui gangioveanu o pb o reprezinta tatal lui! tot costesin spuse ca si tatal lui argintaru a incercat sa faca precum victor ionescu!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 29 Ian 2007, 23:51

baggio scrie:
bogdan3006 scrie:Naspa 1-4 Sper sa fie doar un accident. Oricum se vede treaba ca n-avem rezerve la aceeasi valoare cu titularii...
Doar atat? :o Slabutz! :-) Hai ca stim ca potzi mai mult! :)(
Bagami-as, manca-mi-ar, huoooo, dezastru, picam in B, aoleuu ce ne facem!!!! Merge? :)(

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 29 Ian 2007, 23:59

bogdan3006 scrie:
baggio scrie:
bogdan3006 scrie:Naspa 1-4 Sper sa fie doar un accident. Oricum se vede treaba ca n-avem rezerve la aceeasi valoare cu titularii...
Doar atat? :o Slabutz! :-) Hai ca stim ca potzi mai mult! :)(
Bagami-as, manca-mi-ar, huoooo, dezastru, picam in B, aoleuu ce ne facem!!!! Merge? :)(
:laughing: :laughing:

blue*striped

Mesaj de blue*striped » 30 Ian 2007, 00:01

inca un 4-1 ca asta si o sa inceapa si carcotelile adevarate :(

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 30 Ian 2007, 00:08

bogdan3006 scrie:
baggio scrie:
bogdan3006 scrie:Naspa 1-4 Sper sa fie doar un accident. Oricum se vede treaba ca n-avem rezerve la aceeasi valoare cu titularii...
Doar atat? :o Slabutz! :-) Hai ca stim ca potzi mai mult! :)(
Bagami-as, manca-mi-ar, huoooo, dezastru, picam in B, aoleuu ce ne facem!!!! Merge? :)(
Asa mai vii de acasa! :)(
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 30 Ian 2007, 00:39

blue*striped scrie:inca un 4-1 ca asta si o sa inceapa si carcotelile adevarate :(
Doamne fereste! Eu sper ca a fost doar un accident cauzat de oboseala acumulata si de tracul unui meci impotriva unei echipe destul de puternice. In acelas timp mi-as dori sa nu se mai repete astfel de rezultate pt ca nu ar face deloc bine la moralul jucatorilor.

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 30 Ian 2007, 01:09

ma astia au batut si pe oi cu 5-1...e ceva de capu lor...

Închis