[Amical]Universitatea - Poli Timisoara

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 17 Feb 2007, 23:53

archaeus scrie:
Posec scrie:Vad ca sunteti extrem de bucurosi. Tin sa va reamintesc ca e meci amical. Meciurile oficiale conteaza. Meciuri in care v-am batut in ultimu timp si la Timisoara si la Craiova. Va las sa va bucurati de aceasta mare victorie.
Vreau doar sa va felicit pentru dovada de civilizatie si inteligenta demonstrata dupa meci cnad ati aruncat cu pietre in jucatori.
Din pacate omu' are dreptate. Pe unde ne-au prins ne-au cam batut iar azi a fost doar un amical. In oficiale conteaza sa-i batem, ca atunci e pe puncte si pe bani.
In conditiile in care Poli nu juca mai nimic, nici macar aici nu are dreptate! Daca ar fi sincer, ar recunoaste ca fusaram naiba mai buni ca ei, chiar intr-un amical!.... :-)

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 17 Feb 2007, 23:55

au ajuns nice handicapati cei din timisoara de cand au venit mercenarii aia la echipa

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 17 Feb 2007, 23:59

Ionut_Blue_Lion scrie:au ajuns nice handicapati cei din timisoara de cand au venit mercenarii aia la echipa
asa Ionute, trezeste-i la realitate pe euro-polisti! o:

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 18 Feb 2007, 00:01

web_star scrie:
Ionut_Blue_Lion scrie:au ajuns nice handicapati cei din timisoara de cand au venit mercenarii aia la echipa
asa Ionute, trezeste-i la realitate pe euro-polisti! o:
euro-poolisti :)(

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 18 Feb 2007, 00:10

web, ionut...n-are rost sa jignim suporterii timisoreni pentru niste exceptii de [cenzurat].
Last edited by FreakBoy on 18 Feb 2007, 00:21, edited 2 times in total.

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 18 Feb 2007, 00:19

Posec scrie:Vad ca sunteti extrem de bucurosi. Tin sa va reamintesc ca e meci amical. Meciurile oficiale conteaza. Meciuri in care v-am batut in ultimu timp si la Timisoara si la Craiova. Va las sa va bucurati de aceasta mare victorie.
Vreau doar sa va felicit pentru dovada de civilizatie si inteligenta demonstrata dupa meci cnad ati aruncat cu pietre in jucatori.
poate intelegi si de ce http://www.editie.ro/mod.php?mod=stiri&idstire=40057
si e normal sa fim bucurosi ....nu ati existat in meciul asta
stai linistit stim si noi ca a fost amical

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 18 Feb 2007, 00:22

E poza cu kk`tu ala de Karamyan cand arata m00eee asa ca...acum nu puteti spune ca nu a facut asta , pt ca exista o dovada clara . De cand are 300 de mii , nici nu mai baga piciorul la minge :laughing: . Cum venea Dananae la el cum se dadea la o parte o: mercenaru :eek:

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 18 Feb 2007, 00:36

Am vazut si eu filmuletele de pe ESO , Uby e scula de fotbalist :)( stie Fane ce sa aduca , mi-a mai placut si cum a jucat Dina din ce am vazut pe acolo :up: .

P.S. ce frumos si-a repus Jeremie mingea pe piciorul drept dupa ce a trecut de portar si era doar cu jucatorul lui Poli in fata o: ucv
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
ady_azzuro
fanatic
fanatic
Mesaje: 5230
Membru din: 04 Sep 2003, 16:39

Mesaj de ady_azzuro » 18 Feb 2007, 02:52

Si unii de pe aici ziceau ca e lipsit de tehnica... :cool:

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 18 Feb 2007, 05:56

Posec scrie:Vad ca sunteti extrem de bucurosi. Tin sa va reamintesc ca e meci amical. Meciurile oficiale conteaza. Meciuri in care v-am batut in ultimu timp si la Timisoara si la Craiova. Va las sa va bucurati de aceasta mare victorie.
Vreau doar sa va felicit pentru dovada de civilizatie si inteligenta demonstrata dupa meci cnad ati aruncat cu pietre in jucatori.
Mai bine l-ai felicita pe "civilizatul" Karamian care a "salutat" publicul intr-un mod aparte. Drept urmare sa zica merci ca a scapat doar cu cateva pietre.
Cat despre meci si despre cele doua echipe cred ca n-are rost sa discutam pentru ca diferenta a fost clara.Echipa asta a voastra Fulgerul Poli AEK Rocar Bragadiru Bucuresti Timosoara etc n-a aratat nimic in seara asta. Si stai tu calm ca nici in campionat n-o sa arate mare branza atata timp cat acolo sunt numai jucatori umflati de presa si lipsiti de caracter, mai pe scurt vedete de carton. Asadar in timp ce la noi gluma se ingroasa pe zi ce trece iar echipa a redevenit in sfarsit a orasului, la voi nu este altceva decat o spalare de bani care se va sfarsi tragic pt tine si altii ca tine.

bogdan3006
fanatic
fanatic
Mesaje: 1306
Membru din: 17 Oct 2005, 23:13

Mesaj de bogdan3006 » 18 Feb 2007, 06:06

Posec scrie:Vad ca sunteti extrem de bucurosi. Tin sa va reamintesc ca e meci amical. Meciurile oficiale conteaza. Meciuri in care v-am batut in ultimu timp si la Timisoara si la Craiova. Va las sa va bucurati de aceasta mare victorie.
Vreau doar sa va felicit pentru dovada de civilizatie si inteligenta demonstrata dupa meci cnad ati aruncat cu pietre in jucatori.
Si inca ceva mucos mic cu aere de vestic ce esti, nu uita ca in campionat ne-ati batut cu un gol neregulamentar si in conditiile in care ne-a lipsit jumate de echipa. Asa ca fugi matale si mai da niscaiva acatiste ca poate asa va ajunge si Poli Timisoara la acelasi nivel fotbalistic cu Universitatea Craiova. Pana una alta asezati-va bine in rama locurile 2,3 4 sau 18 pe care le-ati obtinut de-a lungul existentei si de care trebuie sa fiti tare mandri.

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 18 Feb 2007, 06:23

Poli Timisoara are o echipa plina de betivani, mercenari, retards, tzarani si straini de doi lei. Pacat pentru publicul lor care intradevar este frumos dar Poli nu e echipa europeana sub nici o forma.

Avatar utilizator
OLD-ULTRAS
suporter
suporter
Mesaje: 637
Membru din: 04 Apr 2006, 17:32

Mesaj de OLD-ULTRAS » 18 Feb 2007, 08:43

Vad ca sunteti extrem de bucurosi. Tin sa va reamintesc ca e meci amical. Meciurile oficiale conteaza. Meciuri in care v-am batut in ultimu timp si la Timisoara si la Craiova. Va las sa va bucurati de aceasta mare victorie.
Vreau doar sa va felicit pentru dovada de civilizatie si inteligenta demonstrata dupa meci cnad ati aruncat cu pietre in jucatori.
ba posecaka uitate la statistica meciurilor cu voi:

General
51 26 12 13 77-34

Meciuri pe Ion Oblemenco
26 17 6 3 50-9
Meciuri la timisoara
25 9 6 10 27-25

Timisorenii au inscris decat 9 goluri pe Ion Oblemenco, in 26 partide, aprape de un gol la 3 meciuri. Victoriile lor au fost cu 1-0, prima in sezonul 89-90, iar penultima in sezonul 2004-05. De mentionat cateva victorii categorice ale nostre : 8-0 in 82-83, 5-0 in 81-82 si in 85-86, iar la timisoara am inscris mai multe goluri decat voi


asa ca :-x supercivilizatule
Last edited by OLD-ULTRAS on 18 Feb 2007, 12:29, edited 2 times in total.
BRIGADA GRUPPO CAPITALA 48

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 18 Feb 2007, 09:25


Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 18 Feb 2007, 09:33

ba ce scuzati sunt astia din timisoara :laughing: Singurii care au fost huiduiti au fost Bucur,Cristea,Grigorie si Karamian,si se stie de ce astia.daca au fost injurati si restu ,probabil ca au fost injurati deoarece jucau kick boxing sau arte martiale,ca fotbal nu jucau.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis