[Amical]Universitatea - Poli Timisoara

Moderator: grup_moderatori

Închis
Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 18 Feb 2007, 15:42

Felicitari pentru jocul lui N'Jock. L-am suspecatat ca nu se va darui in teren dar uite ca pune osul si chiar face treaba buna.

Astept meciurile oficiale ca sa urcam si noi in clasament. o:

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 18 Feb 2007, 17:27

Karamian si-a cerut scuze

Armeanul Artiom Karamian (foto) a tinut sa-si ceara scuze pentru gestul din amicalul cu Universitatea Craiova, cand le-a aratat degetul mijlociu suporterilor olteni, dupa eliminare. Mijlocasul spune ca este prima iesire de acest gen din intreaga sa cariera si promite sa fie si ultima. "M-am enervat pe arbitrii, nu mi se pare normal ca la Divizia A să fie aduşi arbitrii de divizia C. Acolo nu a fost penalty, dar asta este, ce mai pot face? M-am enervat, suporterii au înjurat, au aruncat şi cu pietre, dar vreau să uit asta cît mai repede. Îmi pare rău şi îmi cer scuze şi la suportei şi la jucători şi la conducere", a spus Karamian.

gsp

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 18 Feb 2007, 17:54

spinU scrie:Karamian si-a cerut scuze

Armeanul Artiom Karamian (foto) a tinut sa-si ceara scuze pentru gestul din amicalul cu Universitatea Craiova, cand le-a aratat degetul mijlociu suporterilor olteni, dupa eliminare. Mijlocasul spune ca este prima iesire de acest gen din intreaga sa cariera si promite sa fie si ultima. "M-am enervat pe arbitrii, nu mi se pare normal ca la Divizia A să fie aduşi arbitrii de divizia C. Acolo nu a fost penalty, dar asta este, ce mai pot face? M-am enervat, suporterii au înjurat, au aruncat şi cu pietre, dar vreau să uit asta cît mai repede. Îmi pare rău şi îmi cer scuze şi la suportei şi la jucători şi la conducere", a spus Karamian.

gsp
oricum multa :-x

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 18 Feb 2007, 18:02

karmiane, karamiane, tu esti fiu de coorva, pupa-ne, pupa-ne, pupa-ne in :bad: . si spune-i si lu ionescu sa dea o raita pe la noi, ca sa il iertam pe micul [cenzurat]
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

cristofir george
junior
junior
Mesaje: 21
Membru din: 27 Dec 2006, 10:22

Mesaj de cristofir george » 18 Feb 2007, 18:49

va placut la meci mie mia placut a fost sooper am jucat bn totusi FORTZA STIINTA!!!!!!!!!!!

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 18 Feb 2007, 19:12

wow c3 sa zyk a f00st sooper mekiul extra-betoon si mega cool ucv

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Mesaj de lebowski » 18 Feb 2007, 19:17

bai, din ce-am vazut pe editie, avem motive mari de speranta. stam bine in teren, stoica se simte mult m bine la mijloc, se joaca mult mai rapid, multe pase din prima, verticale...plus driblingurile si pasele lui wobay. faptul ca dina si costea sunt rezerve spune mult despre valoarea actuala a lotului. vom fi revelatia returului si nu cred ca pierdem mai mult de 3 meciuri. ucv
ca minus, baird. e exasperant. nu stie sa faca un stop, sa tina mingea. e varza, frate. :o:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 18 Feb 2007, 19:21

spinU scrie:Doryn , poti sa ne dai linkul de unde downloadam imaginile de pe Editie Speciala ? :)(
Desigur:

http://www.editie.ro/video/videoupload/ ... 7_07/prima rep.flv
http://www.editie.ro/video/videoupload/2007/2007_07/rep a doua.flv


Pentru ca in titlul fisierelor exista spatii, copy+paste in fereastra de adrese a browserului de internet...

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 18 Feb 2007, 19:37

"Craiova a ajuns spaima Ligii I, Nimeni nu mai vrea sa jooace la Craiova"
Titlurile care deschid Jurnalul de Sport al TVR-ului. Dati pe tvr ca incepe sportu.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 18 Feb 2007, 19:56

ozzy scrie:
Theodorus scrie:tu esti cumva suparat k nu esti in vreo brigada? da un id de mess k poate se rezolva dak esti asa stresat, mai stii?
BoRnUltras scrie:bai funduletz, de mancat poate te mananca pe tine funduletzu, astept mesaj privat de la tine cu id`u de mess sa ne conversam, si ai grija cum vorbesti ca nu te`a jignit nimeni frustratule
astia din Capilatti par sa fie rude cu ciombe :laughing:
:laughing: :laughing: :laughing: hai ca fu tare asta :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 18 Feb 2007, 19:58

Sava scrie:Lamuriti-ma, de ce nu este Ciuca capitan si a ramas tot Stoica?
ca tot ai adus vorba de Stoica...mi-a placut la nebunie cum a jucat asta la mijloc.bine ca a revenit Ciuca,ca joaca belea Stoica la mijloc.Daca mai pui faptu ca are si sutu` bun o:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 18 Feb 2007, 20:28

cos22min scrie:Si nici Njock nu a mai zis ca ii e frig o:
Acum il incalzeste valoarea contractului :-)
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 18 Feb 2007, 21:12

vazui la stiri..ce "calduros"fu primit Karamyan :lol: :lol: :lol:

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 18 Feb 2007, 21:14

da'chiar unde o mai fi navigat...eternul"si fascinantul" CIOMBE? :laughing: :lol: :lol:

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 18 Feb 2007, 21:45

Tocmai am vazut stirile sportive pe Antena 3, si am obsercat ca acel infect de Karamian, dupa ce s-a urcat in autocar, s-a intors si a scuipat si a aruncat cu ceva in fanii olteni! A fost cineva in spate la autocar, la plecare? :bad:

Închis