FC Arges-"U" Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului FC Arges - Universitatea

Poll ended at 24 Feb 2007, 09:24

Victorie Universitatea
68
80%
Egal
9
11%
Victoria FC Arges
8
9%
 
Total votes: 85

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 24 Feb 2007, 21:21

web_star scrie:
Ruben Navarro scrie:
BluBoy scrie:a si apropo jucaram cat sa nu luam bataie si cat sa nu batem. fix de 0-0
P.S. : Traiasca mana lu ruben de imi mai dadu 100 de mii ca n-aveam sa ma pilesc la intoarcere
Pai ce [****] nu tre sa ma pun si io bine cu procurorii de Craiova?:)(
Ca dreaq...nu se stie ce belele mai fac si pe-acolo.... :cool: :-)
Pai da...asigura-ti terenu` pt. neprevazut... :laughing:
creca neprevazut :)( ...face el ce face maine rapizilor

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 24 Feb 2007, 21:22

Ionut_Blue_Lion scrie:
web_star scrie:
Ruben Navarro scrie: Pai ce [****] nu tre sa ma pun si io bine cu procurorii de Craiova?:)(
Ca dreaq...nu se stie ce belele mai fac si pe-acolo.... :cool: :-)
Pai da...asigura-ti terenu` pt. neprevazut... :laughing:
creca neprevazut :)( ...face el ce face maine rapizilor
e cam groasa cu rrapizii...e politie la greu in oras, la stadion, si pun pariu ca maine vor fi "flancati" de jandarmi pe drumul de la gara la stadion... :(

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 24 Feb 2007, 21:23

Biletu cat e ? :)(

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 24 Feb 2007, 21:30

cos22min scrie:Biletu cat e ? :)(
Taxi- 4 RON, bilet-15 RON, placerea de a bate un rrapidist...nepretuita! Pentru restul exista MasterCard!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 24 Feb 2007, 21:37

traiasca mana ta ruben. ma inclin, fara tine faceam setea si foamea, asa facui doar foamea, dar nici aia prea rea ca ma balonai de la atata bere
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 24 Feb 2007, 21:38

BluBoy scrie::laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: al baibii nu statusi cu noi sa luam amenda :lol:
ca sa vezi, ce ghinion pe mine, am ratat cea mai interesanta parte

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 24 Feb 2007, 21:40

era sa o luam ca cica n-ai voie sa te cocoti pe polivalenta si sa injuri cu ciores ca cica e rasism. si noi le ziceam, pai si daca aia imi zic mie ca sunt oltean nu e rasism ? ne distraram cu ei :lol: :lol: :lol:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 24 Feb 2007, 21:46

Rapidistii au fost huiduiti de o mana de fani craioveni, la intrarea pe stadion, la antrenament.
onlinsesport.ro

bluboy ia uite vere ca nu ramaserati neremarcati! :laughing: :laughing: :laughing:
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 24 Feb 2007, 21:47

BluBoy scrie:era sa o luam ca cica n-ai voie sa te cocoti pe polivalenta si sa injuri cu ciores ca cica e rasism. si noi le ziceam, pai si daca aia imi zic mie ca sunt oltean nu e rasism ? ne distraram cu ei :lol: :lol: :lol:
:laughing: :laughing: :laughing:

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 24 Feb 2007, 21:55

astazi fu un moment special. Pitestiul isi saluta Idolii ca poate la anul nu mai apuca sa-i mai vada. Argeseni si peste doi ani aveti sanse de promovare :lol: :lol: :lol: :lol: Pe aia de facura alea de zic astia de la online nu ii cunosc. Meritau amendati. Nu-i asa Domnu Comandant Ghitza, traiti-ar duba in care verificasi datele ?? :lol: :lol: :lol:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 24 Feb 2007, 22:27

Una peste alta un punct mare luat la Pitesti, fiindcă F.C. Arges e în creştere. Să vedem câte echipe vor câştiga la Piteşti.
Părerea mea e că ar trebui să fim foarte mulţumiţi de rezultat.
Woobay excepţional, va fi revelaţia returului în România. Sper că Mititelu are un contract beton cu el, pentru că ar fi păcat să-l pierdem. Ciucă meseriaş. :up:
Din păcate nici n-a-nceput returul şi Mititelu a început cu declaraţiile abracadabrante. :mad:
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 24 Feb 2007, 22:30

ady g scrie:e aproape sigur ca azi am vrut doar un egal!
Hai ma ce draq :-D
BluBoy scrie:era sa o luam ca cica n-ai voie sa te cocoti pe polivalenta si sa injuri cu ciores ca cica e rasism. si noi le ziceam, pai si daca aia imi zic mie ca sunt oltean nu e rasism ? ne distraram cu ei :lol: :lol: :lol:
ai ma, dar nu l-ai luat cu d-alea: "ce-ai nasule te-as minti eu pe tine? Eu am fost baiat corect." :laughing: :laughing: :laughing:

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 24 Feb 2007, 22:36

FreakBoy scrie:
BluBoy scrie:era sa o luam ca cica n-ai voie sa te cocoti pe polivalenta si sa injuri cu ciores ca cica e rasism. si noi le ziceam, pai si daca aia imi zic mie ca sunt oltean nu e rasism ? ne distraram cu ei :lol: :lol: :lol:
ai ma, dar nu l-ai luat cu d-alea: "ce-ai nasule te-as minti eu pe tine? Eu am fost baiat corect." :laughing: :laughing: :laughing:
aici tin sa te contrazic.......la astia nu merge cu nasule...lor le place sa fie luati cu "sefule"... se simt mai importanti mai bagati in seama! :laughing: :laughing: :laughing:
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 24 Feb 2007, 22:41

U scrie:
FreakBoy scrie:
BluBoy scrie:era sa o luam ca cica n-ai voie sa te cocoti pe polivalenta si sa injuri cu ciores ca cica e rasism. si noi le ziceam, pai si daca aia imi zic mie ca sunt oltean nu e rasism ? ne distraram cu ei :lol: :lol: :lol:
ai ma, dar nu l-ai luat cu d-alea: "ce-ai nasule te-as minti eu pe tine? Eu am fost baiat corect." :laughing: :laughing: :laughing:
aici tin sa te contrazic.......la astia nu merge cu nasule...lor le place sa fie luati cu "sefule"... se simt mai importanti mai bagati in seama! :laughing: :laughing: :laughing:
deci facem pariu...pe ala de era sef cu dinamo l-a impresionat prealea lucica folosind nasule... :)(

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 24 Feb 2007, 22:47

FreakBoy scrie:
U scrie:
FreakBoy scrie: ai ma, dar nu l-ai luat cu d-alea: "ce-ai nasule te-as minti eu pe tine? Eu am fost baiat corect." :laughing: :laughing: :laughing:
aici tin sa te contrazic.......la astia nu merge cu nasule...lor le place sa fie luati cu "sefule"... se simt mai importanti mai bagati in seama! :laughing: :laughing: :laughing:
deci facem pariu...pe ala de era sef cu dinamo l-a impresionat prealea lucica folosind nasule... :)(
:laughing: :laughing: bv lui dar de cele mai multe ori da rezultate cu "sefule" :laughing: :laughing:
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Închis