"U" Craiova - Rapid

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Rapid?

Poll ended at 02 Mar 2007, 09:51

Victorie
49
57%
Egal
29
34%
Pierdem
8
9%
 
Total votes: 86

sf
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 11
Membru din: 03 Mar 2007, 13:32

Mesaj de sf » 04 Mar 2007, 10:35

manex scrie:[img][img]http://img140.imageshack.us/img140/8849/img2241jf3.th.jpg[/img][/img]primul fan club wobay? baieti, sper ca nu va suparati ca am pus poza aici, insa e tare rau.
Superb, Woobay pare cel mai tehnic si are viziunea jocului. Un mare + pt. echipa. Bornescu magistral. Felicitari tuturor care au fost la meci. galeria a fost la inaltime. in special in partea a 2-a. o: o: o: ucv ucv ucv

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 04 Mar 2007, 10:39

De cand a venit Woobay jucatorii au inceput sa frece mingea. I-am vazut dribland si pe N'Jock, Velcovici si Baird. Ma gandesc la faptul ca pe vremea lui Ovidiu Stnaga asaceva nu ar fi fost permis nici 1 data la 100 de meciuri.

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 04 Mar 2007, 10:41

stuparu_alexandru scrie:ma si mir cum de n-au mai aparut ultrasii de tastatura din bucuresti.ca la asta,sunt sefi aia din bukale.cre ca i-au prins aia de la rds conectati ilegal cu cortu langa stalp si le-au taiat cablu
aia au fost la meci. tu?

Avatar utilizator
OLD-ULTRAS
suporter
suporter
Mesaje: 637
Membru din: 04 Apr 2006, 17:32

Mesaj de OLD-ULTRAS » 04 Mar 2007, 11:04

stuparu_alexandru a scris:
ma si mir cum de n-au mai aparut ultrasii de tastatura din bucuresti.ca la asta,sunt sefi aia din bukale.cre ca i-au prins aia de la rds conectati ilegal cu cortu langa stalp si le-au taiat cablu
serios :lol: mucles bha si dute sati faci sepuku
BRIGADA GRUPPO CAPITALA 48

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 04 Mar 2007, 11:10

am jucat foarte bine aseara. un punct castigat prin lupta impotriva unei echipe bune si a unui albitraj vicios. ma bucur ca jucatorul meu preferat, Mitchell, a confirmat si sper s-o tot faca de acum incolo. Bornescu a fost si el exceptional. N'Jock pana acum s-a dovedid o afacere proasta, Wobay sper ca poate mai mult de atat. Velcovici, Saceanu, Dananae, Stoica, Rose, pana si Bird au fost si ei in nota echipei. si capitanul s-a remarcat. am certitudinea ca aceasta echipa va rescrie istoria glorioasa a Craiovei Maxima.
STIINTA, te iubesc !!!
I love U !

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 04 Mar 2007, 11:15

Dupa mine, cel mai important castig al acestui miniretur este Capitanul. Chiar daca el am vazut ca nu mai poarta banderola cand e si Dorel titular.
Dar de cand a revenit, apararea se descurca mult mai bine. Mult mai bine.
Ciuca, unicul capitan :)(

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 04 Mar 2007, 11:20

OLD-ULTRAS scrie:stuparu_alexandru a scris:
ma si mir cum de n-au mai aparut ultrasii de tastatura din bucuresti.ca la asta,sunt sefi aia din bukale.cre ca i-au prins aia de la rds conectati ilegal cu cortu langa stalp si le-au taiat cablu
serios :lol: mucles bha si dute sati faci sepuku
si tu si veteranu ati inteles gresit. El probabil se referea la bucuresteni, nu la "oltenii din bucuresti"...adica vorbea de adversari. Si aveti grija ca asta e fratele marelui BluBoy :)(

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 04 Mar 2007, 11:30

am si eu o intrbare pentru cei din craiova care au fost la meci...cu trenul au plecat multi suporteri?
Last edited by PoeUCV on 04 Mar 2007, 11:38, edited 1 time in total.

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 04 Mar 2007, 11:36

FreakBoy scrie:
OLD-ULTRAS scrie:stuparu_alexandru a scris:
ma si mir cum de n-au mai aparut ultrasii de tastatura din bucuresti.ca la asta,sunt sefi aia din bukale.cre ca i-au prins aia de la rds conectati ilegal cu cortu langa stalp si le-au taiat cablu
serios :lol: mucles bha si dute sati faci sepuku
si tu si veteranu ati inteles gresit. El probabil se referea la bucuresteni, nu la "oltenii din bucuresti"...adica vorbea de adversari. Si aveti grija ca asta e fratele marelui BluBoy :)(
unde sa apara? ca aici nu aveau cum!? PS:deja mi e frica?!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 04 Mar 2007, 11:47

T@V scrie:Ciuca, unicul capitan :)(
O vorba inteleapta de la un om pe masura. o:

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 04 Mar 2007, 12:11

la galerie am fost cu doua clase peste ei
echipa nu prea joaca in atac unde njock e mult prea lent si ei abuzeaza cu lansari in adincime, daca Pirvu juca in locul lui njock era altceva dar cum sa-l lansezi in viteza pe njock..ce m-a dezamagit este ca njock nu a avut nici o reluare buna cu capul spre poarta lor

mi s-a parut ca echipa se multumeste cu un egal :o

arbitrajul a avut o gafa imensa impotriva noastra cind scapase wobay, cred ca acolo s-a decis rezultatul meciului in rest a acordat foarte multe lovituri libere, auturi si faulturi invers ...permanent in favoarea ciorilor lucru care a iritat pe toata lumea.....Universitatea Craiova a fost cea mai nedreptatita echipa din divizia A...citeodata ma mir cit de fara perdea au ajuns sa se poarte..arbitraje tendentioase, furturi ca in cazul jiul, suspendari incredibile ...e ceva indescriptibil...niciodata Universitatea Craiova n-a fost mai nedreptatita si umilita ca in acest an de liga,federatie,comisii,arbitrii...nu stiu ce se intampla...e ceva care depaseste orice limita...ma uitam la tusierul ala...cita sfidare...abia astepta sa-l trimita pe Fane..l-a amenintat imediat

oar daca e adevarat ca arbitrul de centru a trecut nepasator pe linga ganea cind ii dadea un cap in gura lui baird..eu consider asta ca si cind un politist ar trece pe linga un criminal care tocamai baga cutitul intr-unul

asta cu jucarea meciurilor la nu stiu ce distante este o chestie pe care n-am mai vazut-o nicaieri in lume.....

ganea ar trebui suspendat tot returul pt gest
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 04 Mar 2007, 12:17

champion scrie:Nu cred ca trebuie apostrofat prea rau Njock, pentru ca el nu trebuie jucat asa! Trebuie sa deshidem jocul pe flancuri pentru centrari... Asta e tactica perfecta pentru cuplul Njock+Costea! Asa vad eu lucrurile! Din moment ce Njock statea prea izolat la 30 de m de poarta ciorilor, e clar ca nu prea avea ce face! Oricum, Fane sunt sigur ca stie ce face! 100% a mers pe un 0-0!
Corect! o:
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 04 Mar 2007, 12:20

marius_vl scrie:Vad ca toti il ridicati in slavi pe Ciuca,dar nimeni nu zice nimic de Mitchell,care dupa parerea mea,a fost jucatorul nostru nr.1!
Ba am zis.
STIINTA SUNTEM NOI !

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 04 Mar 2007, 12:46

BRAVO BAIETI!
Un joc tactic excelent. Am obtinut ceea ce ne-am dorit. Cu siguranta vor veni si victoriile si urcusul in clasament.

PS. Galeria la inaltime! Felicitari.

Off-topic: In strainatate ati vazut voi stadioane suspendate?

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 04 Mar 2007, 12:55

Dragomir pe tvsport.Asta s-a tampit de tot. :-x
Cand injura comisiile cand pe mititelu, nu stie pe unde s-o mai scoata. :-x :-x :-x

Închis