"U" Craiova - Rapid

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Rapid?

Poll ended at 02 Mar 2007, 09:51

Victorie
49
57%
Egal
29
34%
Pierdem
8
9%
 
Total votes: 86

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 04 Mar 2007, 13:24

ce a zis dragomir?aaa, nu am avut nici un sut pe poarta. :-(
Am zis!!

Avatar utilizator
champion
membru
membru
Mesaje: 256
Membru din: 09 Apr 2006, 02:28

Mesaj de champion » 04 Mar 2007, 13:47

acum ma uit pe tv sport...si vad aberatiile comunistului dragomir si ale acelui infractor daniel florea (care a fost adus acolo de nimeni altul decat lupescu). Deci poate face ce vrea el, ca are locul asigurat! :-x mafiotilor din frf+lpf! lupescu si prunea fac parte din sistem! Si ei sunt compromisi!


FORZA STIINTA! ucv ucv ucv


P.S. dragomir o dadea ca atat Craiova cat si Timisoara au avut dreptate in ceea ce priveste suspendarea stadionului, respectiv suspendarea de 2 etape a lui karamian, insa aceste decizii s-au luat conform legii. Daca ar fi fost comisiile la el, atunci ar fi redus aceste suspendari...vrajeala de buftea!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 04 Mar 2007, 16:19

suntem mai puternici decat in tur..asta e clar...insa nu cat as vrea eu de putenici
sper sa crestem de la meci la meci

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Mesaj de Dany » 04 Mar 2007, 18:27

Ultrase scrie:suntem mai puternici decat in tur..asta e clar...insa nu cat as vrea eu de putenici
sper sa crestem de la meci la meci
mai este de munca cu copii astia, si anul asta e bine sa ne mentinem in liga
apoi de la anul vom putea sa avem pretentii la mai mult
oricum ce a facut Stoica de cand a venit nu cred ca reusea niciun alt antrenor cu nume!

felicitari tuturor care muncesc acolo!

si sa nu uite bucurestenii ca ne vom ridica noi si va fi vai de capul lor! o:
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 04 Mar 2007, 18:36

Pai de-aia ne incurca mereu.

De frica sa nu neridicam si sa fie vai de capul lor. Poate ca ar trebui sa "mergem pe burta", asa cum face Clujul de pilda.

Dany
fanatic
fanatic
Mesaje: 1963
Membru din: 18 Mai 2006, 14:31

Mesaj de Dany » 04 Mar 2007, 18:47

Che Guevara scrie:Pai de-aia ne incurca mereu.

De frica sa nu neridicam si sa fie vai de capul lor. Poate ca ar trebui sa "mergem pe burta", asa cum face Clujul de pilda.
pai atunci sa le dam :-x
Forzza Stiinta, forzza Stiinta!!!

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 04 Mar 2007, 19:05


veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 04 Mar 2007, 21:52

Che Guevara scrie:Pai de-aia ne incurca mereu.

De frica sa nu neridicam si sa fie vai de capul lor. Poate ca ar trebui sa "mergem pe burta", asa cum face Clujul de pilda.
te cam contrazici. hai sa nu i spunem ipocrizie, ci puerilism. se pare ca nu ai personalitatea bine conturata. probabil de la femeile alea cu, care te lauzi. vrei sa mai copilaresti putin, sa mai gusti din viata. nu spuneai ca toata lumea ar trebui sa se supuna legilor oricum sunt ele? deci, cum ramane "pe burta" ca tine sau drepti ca noi?

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 04 Mar 2007, 22:28

Sergyu_orac scrie:Tare mi-e mie ca o sa mai avem stadionul suspendat dupa meciu de aseeara dupa ce spune dragomir :-x !!! pe TV Sport!!!! :-( :-(
pai si la meciul dinamo-rapid s-au rupt garduri si acolo au intrat suporterii pe teren. Mie mi se pare ca se exagereaza cu un moment care... dar presa din Romania e de tot... De arbitrajul lui Bratu vad ca nu se scrie nimic, in schimb tot va d ca scriu ca rapidul a fost obosit dupa meciul de cupa, dar e al 3-lea meci din anul asta, daca si acuma sunt obositi? Noi am jucat cu pandurii la 2 zile si nu s-am ai zis nimic. :mad:

Dtristan
fanatic
fanatic
Mesaje: 1155
Membru din: 26 Apr 2006, 22:01

Mesaj de Dtristan » 04 Mar 2007, 22:32

Livius scrie:
Sergyu_orac scrie:Tare mi-e mie ca o sa mai avem stadionul suspendat dupa meciu de aseeara dupa ce spune dragomir :-x !!! pe TV Sport!!!! :-( :-(
pai si la meciul dinamo-rapid s-au rupt garduri si acolo au intrat suporterii pe teren. Mie mi se pare ca se exagereaza cu un moment care... dar presa din Romania e de tot... De arbitrajul lui Bratu vad ca nu se scrie nimic, in schimb tot va d ca scriu ca rapidul a fost obosit dupa meciul de cupa, dar e al 3-lea meci din anul asta, daca si acuma sunt obositi? Noi am jucat cu pandurii la 2 zile si nu s-am ai zis nimic. :mad:



Si au fost suspendati!
Unii au cantitate altii au calitate! Cantitatea se cumpara, calitatea se castiga!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 04 Mar 2007, 22:45

Dtristan scrie:
Livius scrie:
Sergyu_orac scrie:Tare mi-e mie ca o sa mai avem stadionul suspendat dupa meciu de aseeara dupa ce spune dragomir :-x !!! pe TV Sport!!!! :-( :-(
pai si la meciul dinamo-rapid s-au rupt garduri si acolo au intrat suporterii pe teren. Mie mi se pare ca se exagereaza cu un moment care... dar presa din Romania e de tot... De arbitrajul lui Bratu vad ca nu se scrie nimic, in schimb tot va d ca scriu ca rapidul a fost obosit dupa meciul de cupa, dar e al 3-lea meci din anul asta, daca si acuma sunt obositi? Noi am jucat cu pandurii la 2 zile si nu s-am ai zis nimic. :mad:



Si au fost suspendati!
dar cate etape? hai sa fim seriosi, se da prea multa amploare unui moment ce nu cred ca merita.

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 04 Mar 2007, 23:08

Cateva filmulete de la meci.Sa nu ma certati,sunt facute cu camera foto(si pt asta facea figuri un jandarm...) :)(
Click aici

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 04 Mar 2007, 23:11

Ruben Navarro scrie:Cateva filmulete de la meci.Sa nu ma certati,sunt facute cu camera foto(si pt asta facea figuri un jandarm...) :)(
Click aici
Foarte tare, frate! ucv ucv

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 05 Mar 2007, 00:14

Ruben Navarro scrie:Cateva filmulete de la meci.Sa nu ma certati,sunt facute cu camera foto(si pt asta facea figuri un jandarm...) :)(
Click aici
Bravo, tata! Credeam ca ai abandonat blog-ul ala. Daca te tii de el am sa pun un link de la mine catre tine.

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 05 Mar 2007, 00:26

Thanks.Tu oricum aveai pe al meu.Si nu de-acuma... :-)

Închis