FC Dinamo - "U" Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Dinamo ?!

Poll ended at 10 Mar 2007, 01:08

Victorie
44
54%
Egal
30
37%
pierdem
8
10%
 
Total votes: 82

keano

Mesaj de keano » 13 Mar 2007, 00:29

Codul lui DaVinci scrie:Vazurati la B1 scandalul Niculescu versus Lidia? De mult nu am mai auzit atatea nume de bitches la TV. A avut atingere si la cazul "nevasta lui Dragan". Alta poama si aia. :laughing: :laughing:
Urmeaza sa ne povestesti cum a fost la pescuit, banuiesc... :(

keano

Mesaj de keano » 13 Mar 2007, 00:34

Demn de retinut:

- "ACAB DAR TRAITI CU EI IN CASA"
- faza cu Bonurile de masa (foarte tare!)
- Echipa joaca bine
- Wobay ar trebui sa dea si cate-o pasa din cand in cand ca in rest e pe stilul nostru

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 13 Mar 2007, 11:25

trebuia sa fi intrat aseara un pic la 3tv in direct cu miti sa ii reprosam ca ce e cu echipa ca nu da goluri, ca asta vrea el sa faca din craiova, si sa-l enervam un pic, ca sa-i spunem la final bv taica miti, ai ajuns si tu un smecher cu doi de jm
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 13 Mar 2007, 11:28

BluBoy scrie:trebuia sa fi intrat aseara un pic la 3tv in direct cu miti sa ii reprosam ca ce e cu echipa ca nu da goluri, ca asta vrea el sa faca din craiova, si sa-l enervam un pic, ca sa-i spunem la final bv taica miti, ai ajuns si tu un smecher cu doi de jm
Eu altceva l-as fi intrebat: Daca inscrie echipa in intertoto!

bur
suporter
suporter
Mesaje: 663
Membru din: 18 Noi 2005, 12:38

Mesaj de bur » 13 Mar 2007, 11:52

alex.p scrie:
BluBoy scrie:trebuia sa fi intrat aseara un pic la 3tv in direct cu miti sa ii reprosam ca ce e cu echipa ca nu da goluri, ca asta vrea el sa faca din craiova, si sa-l enervam un pic, ca sa-i spunem la final bv taica miti, ai ajuns si tu un smecher cu doi de jm
Eu altceva l-as fi intrebat: Daca inscrie echipa in intertoto!
exact la asta ma gandeam si eu. ar face cel mai bun lucru daca ar inscrie-o. asa am sti exact ce valoare avem.
I love U !

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Mar 2007, 11:55

Pai nu ne-am lamurit acum ce valoare avem? Tot facem teste mereu?

Important este daca ne foloseste la ceva o eventuala inscriere in InterTOTO. Putem sa ne calificam in UEFA dar putem sa si pierdem o vancata utila pentru jucatorii nostri.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 13 Mar 2007, 13:39

Trebuia intrebat , de ce nu e promovat la prima echipa si Gangioveanu ( poate joaca mai bine ca Njock)
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Codul lui DaVinci

Mesaj de Codul lui DaVinci » 13 Mar 2007, 13:42

Gangioveanu este cu siguranta mai rapid si mai tehnic decat N'Jock. Dar nu va avea in viata lui forta "muntelui din Camerun".

Depinde ce doreste Fane Stoica pentru echipa lui. Pe Gangioveanu il vad mai degraba la concurenta cu UBI decat cu Jeremie.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 13 Mar 2007, 13:50

@Che , pe degeaba are Njock forta daca la fiecare minge la care sare arbitrul dicteaza fault ! :-(

Macar sa-l convoace pe Gangioveanu sa faca antrenamente cu echipa mare si poate il baga pe finalul partidelor vreo 10 min
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 13 Mar 2007, 15:03

ba eu zic sa-l bage si pe Costea II.Costea I mijlocas,si Costea II varf.Sa ii spargem pe toti :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 13 Mar 2007, 18:46

DarkComy scrie:Trebuia intrebat , de ce nu e promovat la prima echipa si Gangioveanu ( poate joaca mai bine ca Njock)
nu stiu de la cine am auzit cum ca gangioveanu ar fi fost in aceeasi situatie cu cea a lui ionescu...
(insa nu chiar asa departe)

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 13 Mar 2007, 19:06

alex_zamfira scrie:
DarkComy scrie:Trebuia intrebat , de ce nu e promovat la prima echipa si Gangioveanu ( poate joaca mai bine ca Njock)
nu stiu de la cine am auzit cum ca gangioveanu ar fi fost in aceeasi situatie cu cea a lui ionescu...
(insa nu chiar asa departe)
Se zvonea ca avea contract de impresariat cu Becali dar cica a rupt contractul ca sa poata evolua la echipa mare . Ar fi pacat sa-l pierdem :mad:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 13 Mar 2007, 19:25

Cine naiba o lua razna pe aici? Gangioveanu e un mijlocas excelent, l-ar distruge toti daca l-ar pune varf. E mijlocas de banda toata ziua
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 13 Mar 2007, 19:28

drejania scrie:Cine naiba o lua razna pe aici? Gangioveanu e un mijlocas excelent, l-ar distruge toti daca l-ar pune varf. E mijlocas de banda toata ziua
o: o: Cine stie...

Narcis sa il intreebi si tu pe Mititelu sau pe Costesin daca inscriu echipa in InterToto.

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 13 Mar 2007, 19:32

O intrebare buna de tot. Maine o sa-l sun si am sa dau si pe site o stire cu asta
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Închis