"U" Craiova-Gloria Bistrita

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Gloria Bistrita ?!

Victorie
74
88%
Egal
3
4%
Pierdem
7
8%
 
Total votes: 84

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 20 Mar 2007, 10:13

nici macar noi suporteri nu am reusit sa-i batem la div. sexy!

Bistrita a fost o echipa mai jmechera ca Dinamo si Rapid si ne-a luat toate punctele, pacat
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 20 Mar 2007, 10:27

ne-au indus in eroare zapada...ei la stadion erau 4 dar au fost mai jmekeri ca noi :-(

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 20 Mar 2007, 11:35


caesar
suporter
suporter
Mesaje: 632
Membru din: 19 Apr 2004, 09:00

Mesaj de caesar » 20 Mar 2007, 13:45

Pe editie.ro puteti urmari interventia telefonica a lui Mititelu la emisiunea 3Tv de aseara.
Cred ca exagereaza putin.Trebuia sa aiba o reactie mult mai rezervata si sa nu fi facut-o public.Deja a creat o super presiune pe jucatori care se vad evoluand cu securea deasupra capului. E bine ca i-a certat pe jucatori, ca sa stie ca daca joaca la Craiova la orice meci trebuie sa joace cu daruire. Sincer, Saceanu nu a facut acelasi meci bun din meciurile cu Dinamo si Rapid. Fane nu a pregatit bine meciul. si aici are dreptate Mititelu...daca a vazut ca scartzaim in aparare trebuia sa ia masuri. Nu e vina antrenorului ca nu are inlocuitor pt. Dananae care nu prea mai e in forma (s-a vazut asta si in etapele anterioare), insa e vina lui ca nu a pus pe altu sa vina mai des in zona lui si sa ajute.
Cred ca Mititelu i-a adus cu picioarele pe pamant. Trebuie sa invete sa fie modesti si sa munceasca.
Cu Iasi-ul va fi un meci pe viata si pe moarte, sper ca Fane sa aibe inspiratie si sa batem. In rest, numai de bine.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 20 Mar 2007, 14:54

Greseala lui Stoica a fost la schimbari, atunci cand l-a bagat pe Ciuca fundas central si la prima faza in careu bistritenii au inscris primul gol cu capul de langa Ciuca.

Al doilea gol era parabil, dar probabil Bornescu era cu gandul la Steaua.

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9786
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 20 Mar 2007, 14:57

@dorin: mitchell era linga ala de a dat cu capul.
Am zis!!

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 20 Mar 2007, 15:02

care e problema cu stoaia, pt ca de cateva luni tot ziceti ca nu joaca nu bine pt ca se gandeste la stoaia?
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 20 Mar 2007, 15:04

manex scrie:@dorin: mitchell era linga ala de a dat cu capul.
Mea culpa, eu vazusem pe Ciuca.

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 20 Mar 2007, 19:09

AdrianR scrie:care e problema cu stoaia, pt ca de cateva luni tot ziceti ca nu joaca nu bine pt ca se gandeste la stoaia?
cine se gandeste la cine? :o

poate stoica la stoaia........

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 20 Mar 2007, 19:10

hai ca acum chiar ati luat-o razna :-D
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 20 Mar 2007, 21:09

alex_zamfira scrie:cine se gandeste la cine? :o .....
e vorba de Bornescu, despre care inainte de meciul de la Vaslui se spunea ca o sa forteze obtinerea unui cartonas galben pentru a fi suspendat in meciul cu stoaia; in locul cartonasului a luat 3 goluri de poveste dar asta nu i-a adus nici o suspendare; omul si-a vazut de treaba si in urmatoarele 4 meciuri nu a mai incasat nici un gol desi am jucat cu SDR; acum ca am luat bataie se spune iar ca e cu gandul la stoaia; eu asta am intrebat: daca stie cineva ceva concret sa ne spuna si noua, daca nu sa nu-l mai acuze la fiecare gol primit ca se gandeste numai la plecare :-)
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 20 Mar 2007, 21:24

AdrianR scrie:
alex_zamfira scrie:cine se gandeste la cine? :o .....
e vorba de Bornescu, despre care inainte de meciul de la Vaslui se spunea ca o sa forteze obtinerea unui cartonas galben pentru a fi suspendat in meciul cu stoaia; in locul cartonasului a luat 3 goluri de poveste dar asta nu i-a adus nici o suspendare; omul si-a vazut de treaba si in urmatoarele 4 meciuri nu a mai incasat nici un gol desi am jucat cu SDR; acum ca am luat bataie se spune iar ca e cu gandul la stoaia; eu asta am intrebat: daca stie cineva ceva concret sa ne spuna si noua, daca nu sa nu-l mai acuze la fiecare gol primit ca se gandeste numai la plecare :-)
asa ne placve noua, ca la primul esec sa uitam toate lucrurile bune pe care le-a facut cineva si sa aruncam in el cu pietre. Pai daca Doryn zice asa ceva, ce p[retentii sa mai avem de la Mititelu?! Parca am fi pierdut locul care ne asigura calificarea in CL. Nu fac atata zarva aia de sus, care se bat pt milioane de E si facem noi pe nebunii, trebuie sa mai invatam sa si pierdem, sa ramanem cu capul pe umeri. :mad:

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 20 Mar 2007, 21:30

In privinta lui Bornescu vorbiti cu pacat daca-l acuzati de lucrurile astea.
Daca era atat de stelist se ducea de la bun inceput la Steaua de unde a si fost ofertat inainte de venirea la noi...Hai sa-i lasam in pace ma.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 20 Mar 2007, 21:30

Livius scrie: Pai daca Doryn zice asa ceva, ce p[retentii sa mai avem de la Mititelu?!
E tare de tot asta :laughing:

Nu te supara, dar imi dau si eu cu parerea nu te lua dupa mine :-)

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 20 Mar 2007, 21:34

Mititelu: „Eram convins că putem să facem un meci bun"Patronul Craiovei, Adrian Mititelu, a declarat la TV Sport: „Era momentul să avem o victorie după patru rezultate foarte bune. Eram convins că putem să facem un meci bun. Am avut partida în mîna. Am avut nasul pe sus în acest meci. Noi nu sîntem o echipă care să ne gîndim la retrogradare. Acel accident din 2005 nu se va mai întîmpla.” Craiova a pierdut duminică cu 1-2 în faţa Bistriţei.
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Închis