Universitatea Craiova - CFR Cluj

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu CFR Cluj?

Poll ended at 08 Apr 2007, 12:14

Victorie
36
50%
Egal
23
32%
Infrangere
13
18%
 
Total votes: 72

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Mesaj de lebowski » 07 Apr 2007, 14:18

ozzy scrie:
lordliv scrie:crezi ca deti adevarul absolut?
nu esti tu in masura sa mi impui calitatea arbitrajului nemernicului de tudor!
auzi bah, da' tu crezi ca-l detii? crezi ca te bagam in seama daca nu incercai sa-i impui tu aluia ideea ca a arbitrat prost? vezi-ti dreaq de treaba ta si nu te mai baga aiurea-n tramvai
Ozzy n-a impus nimic, doar si-a exprimat o parere. si eu cred ca Tudor a aritrat bine, dar a gresit la eliminarea lui Stoica pt k a lipsit intentia. daca era cu intentie, era rosu direct pt k era o intrare criminala. asa, el doar a ridicazt piciorul si nu a mai avut timp sa-l retraga. oricum, nu putem da vina pe Tudor pt rezultat. ar fi absurd. nu mai vorbesc ca Dorel a fost dezastru cat a jucat. d-aia am si jucat mai bine dupa ce a iesit el.

ozzy

Mesaj de ozzy » 07 Apr 2007, 14:19

lordliv scrie:astia ,care stau in bucuresti ,si au vazut meciul pe antena 1 ,si care se dau mari suporteri ai craiovei,sufera de acelasi sindrom : au vazut un arbitraj perfect!
auzi, ce-ar fi sa-i pupi tu in koor pe astia din Bucuresti care se dau mari suporteri ai Craiovei? :-x

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 07 Apr 2007, 14:22

ozzy scrie:
lordliv scrie:astia ,care stau in bucuresti ,si au vazut meciul pe antena 1 ,si care se dau mari suporteri ai craiovei,sufera de acelasi sindrom : au vazut un arbitraj perfect!
auzi, ce-ar fi sa-i pupi tu in koor pe astia din Bucuresti care se dau mari suporteri ai Craiovei? :-x
esti un nesimtit!
crezi ca nu mai pot eu daca nu ma baga in seama un derbedeu ca tine?!

ozzy

Mesaj de ozzy » 07 Apr 2007, 14:25

lordliv scrie: esti un nesimtit!
crezi ca nu mai pot eu daca nu ma baga in seama un derbedeu ca tine?!
hai pa :!:

archaeus
membru
membru
Mesaje: 149
Membru din: 07 Dec 2004, 15:43

Mesaj de archaeus » 07 Apr 2007, 14:30

Din tribuna s-a vazut o echipa a Clujului mai buna ca a noastra, asta e clar. Si tot din tribuna, nu din fata teveului, s-a mai vazut un arbitraj impecabil al lui Tudor, nu exista nici macar o faza care poti sa i-o imputi. Si eliminarea, si penaltyul au fost corect acordate, asta am vazut de pe stadion si am avut confirmarea cand am vazut reluarile la TV. Vorba cuiva de mai inainte, am avea mare nevoie de el la Chiatra. Paradoxal, iar am jucat mai bine in 10 oameni decat in 11, dar ce m-a surprins a fost ca am inceput meciul fara nici un atacant veritabil si cu Wobay pe partea dreapta. Gangioveanu a aratat ca are potential, dar e clar ca trebuie sa mai creasca, nu e inca copt pt a fi titular intr-un meci cu echipa de pe locul 2, o echipa clar mai experimentata si mai valoroasa decat a noastra. Tre sa ne vedem lungul nasului si sa fim realisti, obiectivul e clar evitarea retrogradarii si cu cat miti vorbeste mai multe tampenii, cu atat va fi mai rau pt jucatori. In orice caz, e clar ca in cazul in care nu luam cel putin 4 puncte din urmatoarele 2 meciuri, jocul de la Piatra neamt e unul de 6 puncte si daca pierdem, suntem in [cenzurat] pana in gat si pt deplasarea de la Galati nu prea se intrevede ceva misto la orizont, fara fundas stanga si fara mijlocasul cel mai experimentat.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 07 Apr 2007, 14:31

ozzy scrie:
lordliv scrie: esti un nesimtit!
crezi ca nu mai pot eu daca nu ma baga in seama un derbedeu ca tine?!
hai pa :!:
cu cine ti deseara ? cu steaua sau cu dinamo? :eek:

nicu_andrei
senior
senior
Mesaje: 420
Membru din: 01 Aug 2006, 15:06

Mesaj de nicu_andrei » 07 Apr 2007, 14:35

da tudor a arbitrat prost ca nu l`a eliminat pe bornescu :-)
Imagine

ozzy

Mesaj de ozzy » 07 Apr 2007, 14:37

lordliv scrie: cu cine ti deseara ? cu steaua sau cu dinamo? :eek:
:up: :up: :up: :up: :o: :o: :o: :o: :)( :)( :)( :-D :-D :-D :lol: :lol: :-x :-x :-x :-x :?: :?: :?: :( :( :eek: :eek: :bad: :bad: :!: :!: :-) :cool:

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 07 Apr 2007, 14:39

Poze de la meci, multumim Ruben Navarro !

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 07 Apr 2007, 14:43

lordliv scrie:
ozzy scrie:
lordliv scrie: esti un nesimtit!
crezi ca nu mai pot eu daca nu ma baga in seama un derbedeu ca tine?!
hai pa :!:
cu cine ti deseara ? cu steaua sau cu dinamo? :eek:
auzi domnu, vrei sa ne dovedesti ca toate scolile pe are le-ai facut, au fost pentru persoane "speciale"?

archaeus
membru
membru
Mesaje: 149
Membru din: 07 Dec 2004, 15:43

Mesaj de archaeus » 07 Apr 2007, 14:50

In plus citii acu in ESO ca nici bOrnescu nu joaca la Galati, e groasa rau. O sugem regulamentar :mad:

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 07 Apr 2007, 14:52

FreakBoy scrie:
lordliv scrie:
ozzy scrie:
hai pa :!:
cu cine ti deseara ? cu steaua sau cu dinamo? :eek:
auzi domnu, vrei sa ne dovedesti ca toate scolile pe are le-ai facut, au fost pentru persoane "speciale"?
comportament de gasca!

nu aveti nimic in cap ! doar fumuri !

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 07 Apr 2007, 14:53

e comportament de brigada domnu...stiti dumneavoastra, suntem d-aia de ne mai intalnim prin deplasari...
apropo, ozzy e rapidist :)(

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Mesaj de lebowski » 07 Apr 2007, 15:05

lordliv scrie:
FreakBoy scrie:
lordliv scrie:
cu cine ti deseara ? cu steaua sau cu dinamo? :eek:
auzi domnu, vrei sa ne dovedesti ca toate scolile pe are le-ai facut, au fost pentru persoane "speciale"?
comportament de gasca!

nu aveti nimic in cap ! doar fumuri !
uite, io nu fac parte din gasca, nici din brigada, dar mi se pare de kko ca tot tu te plangi, dupa ce ai provocat, ai jignit si ai starnit scandal aiurea. mai bine calmeaza-te si fii mai atent cand arunci cu cuvinte.

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 07 Apr 2007, 15:23

praetorianus scrie:
DoRyN scrie:
Zapada scrie:nu cred ca avem forta si valoarea ca sa scoatem mai mult de un egal in acest meci
In Divizia Sexy cum stam ? Retrogradam sau nu ?
:laughing: :laughing: :laughing: ...tareee de tot!!! :lol: :lol: :lol:
da, e posibil chiar si sa retrogradam
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

Închis