"U" Craiova - Unirea Urziceni

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care va fi rezultatul meciului cu Unirea ?

Poll ended at 21 Apr 2007, 21:45

Victorie
38
47%
Egal
7
9%
Pierdem
36
44%
 
Total votes: 81

ew
senior
senior
Mesaje: 370
Membru din: 28 Feb 2005, 11:16

Mesaj de ew » 22 Apr 2007, 13:45

ssebastyano scrie:
ew scrie:
web_star scrie:cine a fost retinut? :?:
cine nu a fost...

care aveau fulare la gat erau arestati.
care mergeau in grupuri erau arestati.

daca faceau razii in centru sa ii prinda pe cei cu fulare...intrau dupa tine in bar si arestau.

**** mititelu si jandarmeriei
imi e cam greu sa cred...dar daca e asa cum spui tu e grav.se incalca garv legea si chiar drepturile omului.Daca nu i-au arestat in stadion sau in jurul acestiua adio...Dar daca au intrat dupa suporteri in baruri e deja mult prea mult
ova crede-ma ca tot ce-am zis e adevarat. trimite-mi pe privat id tau de mess ca nu-l mai am.
mic cu ochelari, negru, chelios si burtos- miti ma numesc!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 22 Apr 2007, 14:01

vere acum pe bune, nu fiti naivi si luati de buna doar ce scrie in presa sau la tv. luati de buna ce zicem noi cei care am fost ieri si care nu avem nici un interes sa va mintim.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 22 Apr 2007, 14:04

BluBoy scrie:vere acum pe bune, nu fiti naivi si luati de buna doar ce scrie in presa sau la tv. luati de buna ce zicem noi cei care am fost ieri si care nu avem nici un interes sa va mintim.
pana in momentul in care ati p-lecat/v-au evacuat cam stim ce s-a intamplat cei care am fost la meci....dupa nu mai stim nimik!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 22 Apr 2007, 14:04

BluBoy scrie:vere acum pe bune, nu fiti naivi si luati de buna doar ce scrie in presa sau la tv. luati de buna ce zicem noi cei care am fost ieri si care nu avem nici un interes sa va mintim.
OK. Ai si tu dreptate la partea asta :(

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 22 Apr 2007, 14:13

Stii cum a fost ieri : O mana daca ai fost si tu victima lor, Daca te-au luat de pe strada si te-au tratat ca pe-un infractor, Iar tu treceai pe langa ei intamplator, Striga acum cu noi : puneti capat abuzurilor !!!
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 22 Apr 2007, 14:33

BluBoy scrie:Stii cum a fost ieri : O mana daca ai fost si tu victima lor, Daca te-au luat de pe strada si te-au tratat ca pe-un infractor, Iar tu treceai pe langa ei intamplator, Striga acum cu noi : puneti capat abuzurilor !!!
eu nu treceam pe langa ei, eu stateam in parculetz pe bancutza :lol:

Avatar utilizator
Perspico
fanatic
fanatic
Mesaje: 3294
Membru din: 04 Oct 2005, 17:39

Mesaj de Perspico » 22 Apr 2007, 18:55

POZE DE LA MECI:
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Cele mai comune doua elemente ale Universului sunt Hidrogenul si Prostia

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 22 Apr 2007, 19:26

pacat dar e bine ca nu am luat bataie desi o meritam
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 22 Apr 2007, 19:38

La acest meci galeria noastra a fost mult sub cea a ialomitenilor :)(


Imagine
Imagine

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 22 Apr 2007, 20:28

Un meci in care nu am jucat nimic. Ciuca, Saceanu si Velcovici au trantit al doilea meci la rand. Fane Stoica deapsit complet de situatie. Noi nu am avut nicio idee tactica in acest retur. Demiterea este justificata.

Bornescu, Rose si Baird sunt singurii care au luptat, au dorit si care merita aplaudati.

Orice antrenor am aduce, trebuie dati afara cativa jucatori. Nu din cauza valorii, ci datorita faptului ca daca nu le convine ceva, schimba antrenorul. Grupul vesel sa plece: ciuca, saceanu, velovici, costea.

PS. Incidentele de la inceputul meciului au fost ciudate. Insa suporterii trebuie sa vina la meci sa incurajeze echipa, nu sa injure conducerea. Iar Mititelu a gresit ca a pus doar 200 de bilete in vanzare si a evacuat peluza.

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 22 Apr 2007, 20:35

Costea nu face parte din grupul caracal..si nu l-as da afara...

L-as pastra si pe Saceanu..daca e spart grupul..n-ar mai fi asa grav..Sa speram ca raminem in Liga 1, si asa putem sai trimitem pe Ciuca si pe Dina la Primavara pana cand se potolesc.

gothico

Mesaj de gothico » 22 Apr 2007, 20:44

alex.p scrie:Un meci in care nu am jucat nimic. Ciuca, Saceanu si Velcovici au trantit al doilea meci la rand. Fane Stoica deapsit complet de situatie. Noi nu am avut nicio idee tactica in acest retur. Demiterea este justificata.

Bornescu, Rose si Baird sunt singurii care au luptat, au dorit si care merita aplaudati.

Orice antrenor am aduce, trebuie dati afara cativa jucatori. Nu din cauza valorii, ci datorita faptului ca daca nu le convine ceva, schimba antrenorul. Grupul vesel sa plece: ciuca, saceanu, velovici, costea.

PS. Incidentele de la inceputul meciului au fost ciudate. Insa suporterii trebuie sa vina la meci sa incurajeze echipa, nu sa injure conducerea. Iar Mititelu a gresit ca a pus doar 200 de bilete in vanzare si a evacuat peluza.
Corect, Alex, tu esti unul dintre oamenii cu capul pe umeri de pe acest forum.
Eu n-am sa mai scriu prea mult aici, pentru ca preocuparea principala a devenit injurarea lui Mititelu si a jucatorilor (ca si pe stadion), chestie care nu mi se potriveste.
Consider ca demiterea lui Fane este justificata, pentru ca s-a dovedit un antrenor slab. A tot schimbat sistemul si asezarea jucatorilor (de multe ori in cadrul aceluiasi meci), incat ne-a ametit pe toti. Mai rau de-atat nu poate fi.
Greseala lui Mititelu este ca n-a vandut bilete pentru peluza, dar nu atat de grava incat sa fie injurat non stop. Daca nu era el, nu mai exista nici echipa. Cand a lasat-o Staicu era practic desfiintata.
In situatia disperata in care ne aflam, cred ca cea mai proasta idee este contestarea patronului. Eu nu inteleg.
Daca Mititelu are o problema, este aceea ca nu-si intelege limitele (intelectuale) si ca s-a inconjurat numai de nulitati. N-are oameni care sa-i propuna jucatori de valoare si n-a stiut sa aduca nici antrenori de valoare.
Deocamdata insa, trebuie sa fim constienti ca nu putem incheia campionatul decat cu jucatorii pe care ii avem si ca orice sansa de salvare trebuie valorificata.
Pentru asta insa, si suporterii trebuie sa-si schimbe prioritatile: razboiul cu patronul e o tinta falsa, singura atitudine demna si decenta este incurajarea echipei. Daca se poate, in mod neconditionat.

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 22 Apr 2007, 20:46

omaciu scrie:L-as pastra si pe Saceanu..daca e spart grupul..n-ar mai fi asa grav...
Saceanu n-are nici o treaba cu "varza"; are doar vointa, nu si putinta; deocamdata e doar un fotbalist mediocru de divizia B; Garga e de 10 ori mai bun si sper ca Cioara sa vada asta :-)
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 22 Apr 2007, 21:05

alex.p scrie:PS. Incidentele de la inceputul meciului au fost ciudate. Insa suporterii trebuie sa vina la meci sa incurajeze echipa, nu sa injure conducerea. Iar Mititelu a gresit ca a pus doar 200 de bilete in vanzare si a evacuat peluza.
alex, suporterii au venit la meci sa sustina echipa dar nu au fost lasati de mititelu si jandarmerie. de asta a fost injurat mititelu , si probabil o sa mai fie si in viitor.de data asta pe buna dreptate, si-a facut-o cu mana si capatana aia mare si aproape goala a lui.nu a venit nimeni la meci special ca sa-l injure pe mititelu.

oricum , de ce n-au fost incurajati de cei de la tribuna a doua ca si ei tot suporteri sunt ?? asa ii injura pe aia de la peluza ca sunt golani, fac scandal....ei de ce n-au incurajat echipa, ca poate aveau vitejii o revelatie si incepeau sa joace si fotbal ??

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 22 Apr 2007, 21:36

:laughing: :laughing: :laughing: weeeeeb !!! tre sa-i dam o bere lu` Doryn ca a pus pozele cu noi :laughing:
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Închis