Universitatea Craiova- F.C. National

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Nationalul ?!

Victorie
55
89%
Pierdem
3
5%
Egal
4
6%
 
Total votes: 62

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 29 Apr 2007, 13:59

in acest meci au fost importante cele 3 puncte pe care le-am obtinut! felicitari baietilor de la Nord!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Mesaj de lebowski » 29 Apr 2007, 14:09

slabi, rusinos de slabi. nu-i inteleg, inca joaca cu foarte mult trac si le e teama sa greseasca. d-aia nici nu iau actiuni pe cont propriu. andrei a fost de departe cel mai bun. dina chiar nu mi s-a parut prastie, iar cand a fost mutat mai in centru a jucat bine si a dat cateva pase foarte bune. locul lui acolo e, nu pe stanga. foarte slabi ciuca si mitchell. bairdf nu are ce cauta nici la Primavara. nu-l mai suport. baird si n'jock nu cred ca au ce cauta in divizia A.

Avatar utilizator
ssebastyano
suporter
suporter
Mesaje: 557
Membru din: 27 Ian 2005, 13:29

Mesaj de ssebastyano » 29 Apr 2007, 14:17

che tu esti in alta lume si pe noi astia cei multi nu ai cum sa ne intelegi...asa cum nici eu nu inteleg ce vrei tu? vrei un stadion ca la bistrita sau piatra-neamt?

JustME

Mesaj de JustME » 29 Apr 2007, 14:26

topic inchis .. meciul a trecut .. gata cu scandalul !!

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 30 Apr 2007, 17:49

omaciu scrie:
TIBI scrie: daca nu stii despre ce e vorba de ce iti dai cu parerea? cei care au intors spatele nu erau Sezione. S.U. si SUB au plecat imediat dupa fluierul final.
Ca sa vezi ca nu ma apuc sa fac pe nebunul si sa dau cu parerea:
Iata imaginea cu galeria in Editie:
Imagine
Iata un screenshot de la filmulet...Apar "Blondu" si "Trocanu" si sunt sigur ca si altii dar nu se vad bine:
Imagine
de unde ai ma poza asta pura si virgina! cat iei ma pe luna de la miti sa il lauzi pe net? iti dau eu dublu! pe bune!

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 30 Apr 2007, 17:59

Veteranu, poza a fost publicata pe editie.ro:

http://www.editie.ro/images/stiri/stire43619.jpg

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 30 Apr 2007, 18:06

Doryn, inchide fratioare topicul asta. Si la amicale strangeam mai multe pagini scrise de oameni. 15 pagini la un meci in campionat, nu arata decat faptul ca lumea s-a scarbit.
Mighty a reusit sa ne scarbeasca. Peluza e in pragul desfiintarii, si chiar daca nu se desfiinteaza, a ajuns .... jos.
Pacat ochelarist prost ce esti. Degeaba iubesti echipa asta. Din cauza orgoliilor, vorbelor fara rost, si modului in care o conduci, o sa sfarsim pina la urma DESFIINTATI.
Io nu ii neg rezultatele lui Mighty, dar usor usor o ia pe aratura. :(

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 30 Apr 2007, 18:09

E un topic pe care vad ca inca se mai discuta, inca sunt lucruri nelamurite.

Il vom inchide daca se incalca regulamentul sau daca discutiile vor fi pe langa subiect.

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 30 Apr 2007, 18:15

DoRyN scrie:Veteranu, poza a fost publicata pe editie.ro:

http://www.editie.ro/images/stiri/stire43619.jpg
am incercat si eu sa o iau de poe editie.ro si imi aparea pe ea 'editie speciala' mare, pe mijloc, sa vada toata lumea de unde este.

deci: ori este de la sursa, ori se poate lua si altfel si nu stiu eu cum. si adevarul este ca nu ma pricep prea tare la calculatoare.

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 30 Apr 2007, 18:16

veteranu scrie:
DoRyN scrie:Veteranu, poza a fost publicata pe editie.ro:

http://www.editie.ro/images/stiri/stire43619.jpg
am incercat si eu sa o iau de poe editie.ro si imi aparea pe ea 'editie speciala' mare, pe mijloc, sa vada toata lumea de unde este.

deci: ori este de la sursa, ori se poate lua si altfel si nu stiu eu cum. si adevarul este ca nu ma pricep prea tare la calculatoare.
pai scoti functia getimage din link, si iese exact poza de mai sus...

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 30 Apr 2007, 19:16

FreakBoy scrie:
veteranu scrie:
DoRyN scrie:Veteranu, poza a fost publicata pe editie.ro:

http://www.editie.ro/images/stiri/stire43619.jpg
am incercat si eu sa o iau de poe editie.ro si imi aparea pe ea 'editie speciala' mare, pe mijloc, sa vada toata lumea de unde este.

deci: ori este de la sursa, ori se poate lua si altfel si nu stiu eu cum. si adevarul este ca nu ma pricep prea tare la calculatoare.
pai scoti functia getimage din link, si iese exact poza de mai sus...
o: o: ms
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 30 Apr 2007, 19:18

@Vetaranu, iti dai seama ca eu din Canada n-am cum sa iau bani de la Mititelu. Si eu il mai injur, dar cand e cazul si timpul. Eu d'aci pot sa vad lucruriile mai la neutru fara sa fiu influentat de nimeni ci doar de iubirea mea pentru Stiinta. Este clar ca Mitititelu vrea sa faca treaba altfel s-ar multumi cu putin si n-ar mai pune atit suflet sau presiune pe antrenori. Ca e el prost ca manager e altceva..

OFF topic: Noi aici avem parte in fiecare an de dezamagire cu Toronto Maple Leafs, din 1967 n-am mai luat nimic...INSA, stadionul e plin..abonamentele sunt vandute foarte scump si pe baza lista de asteptare de un an jumate..ce motivatie au astia de la maple leafs sa faca treaba sau sa puna presiune cu adevarat? Niciuna..au incasari enorme si nu le trebuie neaparat Stanley Cupul. De acea, nu vad nici un fel de ambitie..si nici nu va fii foarte mult timp pentru ca lumea aici se va duce la meci intruna si va plati preturi enorme gen $100-$200 pentru locuri aceptabile dar nu foarte bune. Macar la noi, exista un orgoliu, o ambitie, si o pasiune. Mititelu o face mai mult din iubire pentru Universitatea decit pentru o afacere.

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 01 Mai 2007, 21:07

Meciul cu FC National l-am vazut tocmai de la Slanic Moldova! :lol:
Au vazut si ei ce inseamna Olteanu` cand e vorba de Universitatea! ucv

Închis