Universitatea Craiova- F.C. National

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu Nationalul ?!

Victorie
55
89%
Pierdem
3
5%
Egal
4
6%
 
Total votes: 62

gothico

Mesaj de gothico » 28 Apr 2007, 21:05

Greu... greu de tot. Oricum, victoria e foarte pretioasa. National a jucat cu mare ambitie, in genul meciului pe care l-au facut cu Dinamo in Stefan cel Mare. Victoria e cu atat mai pretioasa.
Suntem pe drumul cel bun si nu cred ca se mai pune problema retrogradarii. Oricum, pentru campionatul viitor ne mai trebuie cativa fotbalisti. Neaparat.
Altfel, felicitari lui Cioroianu si sa speram ca terminam campionatul fara sa mai pierdem vreun meci.

gothico

Mesaj de gothico » 28 Apr 2007, 21:26

Oricum, e de remarcat un lucru: nimeni n-a venit la Craiova sa faca figuratie. Toata lumea a venit sa ia puncte. Cred ca suntem un caz unic in Romania si tocmai de-asta e laudabil ca scapam de retrogradare.

iuli

Mesaj de iuli » 28 Apr 2007, 21:30

Meci la fel de slab ca si cel cu Urzicile.Diferenta a facut-o prezenta lui Andrei la mijloc,zic eu.Stoica trebuie sa execute toate loviturile libere directe.Woobay nu-i rau deloc,dar cred ca va pleca la vara,neintegranduse in angrenajul echipei.Astazi s-a vazut clar ca nu e jucat de coechipieri.Pacat!
Eu i-as lua de la National pe:Herea,R. Iancu,Ghindeanu,Munteanu si pe cehul ala Oprsal.

Avatar utilizator
rosie_cangurul
senior
senior
Mesaje: 409
Membru din: 01 Mai 2006, 17:37

Mesaj de rosie_cangurul » 28 Apr 2007, 21:33

iar suntem pe drumul cel bun? :(

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 28 Apr 2007, 21:42

iuli scrie: Eu i-as lua de la National pe:Herea,R. Iancu,Ghindeanu,Munteanu si pe cehul ala Oprsal.
Dece ca dupa ce au retrogradat ei cu petardele alea sa retrogradam si noi? :o: Singurul care ar fi bun e Herea..iar Herea e prea scump.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 28 Apr 2007, 21:54

un joc greu.ce sa zic..singuru care a miscat ceva a fost Andrei Ionescu....renegatul . in rest...acelasi joc greu.apararea ce-a mai miscat cate ceva.Wobay,***** asa cum m-a obisnuit.

P.S. : atmosfera...mai tare a fost la 11 dimineata la Gloria - Otopeni...e de [cenzurat],dar e rezultatul "muncii" lui mititelu
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 28 Apr 2007, 21:56

omaciu scrie:
iuli scrie: Eu i-as lua de la National pe:Herea,R. Iancu,Ghindeanu,Munteanu si pe cehul ala Oprsal.
Dece ca dupa ce au retrogradat ei cu petardele alea sa retrogradam si noi? :o: Singurul care ar fi bun e Herea..iar Herea e prea scump.

sa ramana acolo aia de la national.n-avem nevoie de ei
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

gothico

Mesaj de gothico » 28 Apr 2007, 21:56

Meciul a fost mult mai greu decat pare. National a jucat la sange. Bravo, baieti!
Se pare ca Njock s-a cam infuriat ca n-a fost titular (sursa: Prosport).

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 28 Apr 2007, 21:58

gothico scrie:Meciul a fost mult mai greu decat pare. National a jucat la sange. Bravo, baieti!
Se pare ca Njock s-a cam infuriat ca n-a fost titular (sursa: Prosport).
ma doare fix in [cenzurat] ca s-a enervat n`jock.mai bine-l da afara de acum,decat sa te trezesti ca-l apuca iar frigurile.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 28 Apr 2007, 22:00

-Jucaram slab....ca in ultimul timp.Bine macar ca castigaram!
-Dezolanta imaginea peluzei sud :-(
-Nord-ul deocamdata o copie palida a sud-ului de altadata!

Or veni si zile mai bune! :mad: :mad: :mad:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

ultras_sharkey
junior
junior
Mesaje: 68
Membru din: 17 Mar 2007, 15:18

:))

Mesaj de ultras_sharkey » 28 Apr 2007, 22:01

Felicitari militarilor d la garnizoana Craiova kre i au facut d ras p ultrasii d la nord
Ale ALe Ale Ale Craiova da-le la _|_ !!!

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 28 Apr 2007, 22:01

pana si C. Ronaldo mai sta pe banca. ce sa spun, sa enervat marea vedeta ca a stat atat pe tusa. sa zica multumesc ca a intrat. echipa castigatoare nu se schimba, asa stiu eu.
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 28 Apr 2007, 22:01

Njock sa puna mana sa mai munceasca si el...de vina este si Fane Stoica ca ia zis "Jeremi, tu nu trebuie sa faci nimica...stai acolo ca toate baloanele vin la tine"

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Re: :))

Mesaj de stuparu_alexandru » 28 Apr 2007, 22:03

ultras_sharkey scrie:Felicitari militarilor d la garnizoana Craiova kre i au facut d ras p ultrasii d la nord
marfa....va place sa aratam ca steaua cu militarii in tribuna ???
Last edited by stuparu_alexandru on 28 Apr 2007, 22:04, edited 1 time in total.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

DoRyN

Re: :))

Mesaj de DoRyN » 28 Apr 2007, 22:03

ultras_sharkey scrie:Felicitari militarilor d la garnizoana Craiova kre i au facut d ras p ultrasii d la nord
Ai grija unde postezi...

Închis