Pandurii - U. Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat obtinem la Targu-Jiu?

Poll ended at 05 Mai 2007, 17:56

Victorie
33
52%
Egal
14
22%
Infrangere
16
25%
 
Total votes: 63

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 06 Mai 2007, 16:26

Unii au interese personale, nu Universitatea e primul lor scop....unii chiar nu gandesc si nu isi dau seama ce avem noi acuma si cit de rau ar putea sa fie daca pleca (sau daca nu venea) Mititelu. Sincer, daca nu iubiti Stiinta neconditionat nu puteti va numii suporteri.

Respect pentru aia care au incercat sa mai ia masuri o: ...din pacate pana scapam de cancerul asta mai e mult cred. Inainte sa injur pe oricine pe lumea asta (chiar pe dinamo) injur pe aia care si-au intors spatele la echipa. :-x

ozzy

Mesaj de ozzy » 06 Mai 2007, 17:14

Deci cred ca daca mai aud o data chestia asta cu "ce ne faceam daca nu ne lua Mititelu, ca nu ne lua nimeni", innebunesc dreaq, o iau razna, imi cumpar arma si intru in mall ca aia prin State...bai nene, chiar e posibil sa va spele creierul in halul asta? :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 06 Mai 2007, 17:27

ozzy scrie:Deci cred ca daca mai aud o data chestia asta cu "ce ne faceam daca nu ne lua Mititelu, ca nu ne lua nimeni", innebunesc dreaq, o iau razna, imi cumpar arma si intru in mall ca aia prin State...bai nene, chiar e posibil sa va spele creierul in halul asta? :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:
Cel mai usor e sa critici asta poate sa o faca oricine,dar cand e vb sa faca cineva ceva toti se trag pe [cenzurat].Mah sincer eu is multumit de echipa pana in preznet,fiind nou promovati nu puteam spera la cupele europene.Era clar ca o sa ne luptam pt evitarea retrogradarii.Investeste in infrastrucutra.
Asa ,am si eu o intrebare ,pe tine de fapt ce te deranjeaza? ca e miti un agramat si cand deschide gura spune o gramada de tampeni asta e alta problema ,nici un suporter nu cred ca are pretentia sa fie doctor docent patronul echipei.
Nu sunt avocatul lui si mi se rupe mie ce se striga impotriva lui,problema e ca
fara el nu stiu unde eram .Sau facusera cumva investitorii coada la usa lui staicu sa cumpere numele Universitatea Craiova si eu nu stiu???
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 06 Mai 2007, 17:29

ozzy scrie:Deci cred ca daca mai aud o data chestia asta cu "ce ne faceam daca nu ne lua Mititelu, ca nu ne lua nimeni", innebunesc dreaq, o iau razna, imi cumpar arma si intru in mall ca aia prin State...bai nene, chiar e posibil sa va spele creierul in halul asta? :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:
Ai si tu dreptate.Mititelu a facut si lucruri rele la echipa.Celor din galerie,sau mai bine zis,unora din galerie,nu le place Mititelu.Asa,si ?Sa faca miting,sa lipeasca afise,........mai stiu eu ce alte metode de protest sint ?Dar in momentul in care intra pe stadion incurajeaza echipa UNIVERSITATEA CRAIOVA !! Nu e normal ca in secunda 1 a meciului,in loc sa strigi pentru echipa tu nu stii cum sa-l mai injuri pe patron !!Nu e normal ca , la meciul cu Pandurii , cei 400 de oameni din galerie sa fie impartiti in 4-5 grupari si fiecare sa strige in felul sau !!

Asta e parerea mea. Poate gresesc......sau poate nu...

ozzy

Mesaj de ozzy » 06 Mai 2007, 17:36

Ma da' s-a anuntat pe undeva "vand echipa de fotbal, pret negociabil" si ati vazut voi ca timp de o luna doua nu s-a prezentat nimeni cu oferta, numai Mititelu statea zilnic prin fata pe la club si-i tinea calea lui Staicu cu geanta de bani in mana?

iuli

Mesaj de iuli » 06 Mai 2007, 17:56

ozzy scrie:Ma da' s-a anuntat pe undeva "vand echipa de fotbal, pret negociabil" si ati vazut voi ca timp de o luna doua nu s-a prezentat nimeni cu oferta, numai Mititelu statea zilnic prin fata pe la club si-i tinea calea lui Staicu cu geanta de bani in mana?
DA,pe ebay.Ai uitat???

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 06 Mai 2007, 18:00

iuli scrie:
ozzy scrie:Ma da' s-a anuntat pe undeva "vand echipa de fotbal, pret negociabil" si ati vazut voi ca timp de o luna doua nu s-a prezentat nimeni cu oferta, numai Mititelu statea zilnic prin fata pe la club si-i tinea calea lui Staicu cu geanta de bani in mana?
DA,pe ebay.Ai uitat???
si era pret bun..1 euro

agga
membru
membru
Mesaje: 128
Membru din: 12 Mar 2004, 02:01

Mesaj de agga » 06 Mai 2007, 18:03

mai era si netoiu :)(
toti prostii tin cu steaua!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 06 Mai 2007, 18:17

Nu stiu toate culisele, dar cred ca in afara lui netoiu sau gheara nu prea s-a inghesuit nimeni sa ne ia. Asta si datorita suporterilor. Si pana la urma, ce mare gafa a facut mititelu incat nu mai are ce cauta ca patron la Craiova? A vandut vreun meci? A aparat interesele altei echipe? A vandut jucatori in tara? De bine de rau am promovat din primul an, ne-am mentinut in prima liga, n-am fost presul sdr-ului. I se reprosa ca n-are bani, uite ca are. Si atunci??? Eu chiar nu pot sa inteleg de unde atata rautate.
De fapt, chiar nu meritam pe cineva mai bun. :(

Avatar utilizator
omaciu
fanatic
fanatic
Mesaje: 2132
Membru din: 07 Mai 2006, 23:21

Mesaj de omaciu » 06 Mai 2007, 18:25

Livius scrie:De fapt, chiar nu meritam pe cineva mai bun. :(
Din pacate sunt de acord cu tine.... :mad:

JustME

Mesaj de JustME » 06 Mai 2007, 18:55

fratilor ozzy are dreptate .. si pe mine ma deranjaza la maxim cand vad "dc nu era mitielu bla bla bla" .. si daca acum e chiar asa isi permite sa faca ce vrea .. sa nu puna bilete la peluza sa dubleze preturile etc etc .. unele greseli le taxati imediat in timp ce alte greseli le treceti cu vederea .. tineti minte fratilor ca nu l-a fortat nimeni pe mititelu sa investeasca la Universitatea Craiova !!

Domnul Mititelu sa isi vada de treburile sale sa lase peluza in pace .. dc existau contestatari le inchidea foarte usor gura prin meciuri castigate si evolutii bune ale echipei .. nu prin nepunerea de bilete la peluza sau dublarea preturilor la aceeasi peluza !!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 06 Mai 2007, 19:00

JustME scrie:Domnul Mititelu sa isi vada de treburile sale sa lase peluza in pace .. dc existau contestatari le inchidea foarte usor gura prin meciuri castigate si evolutii bune ale echipei .. nu prin nepunerea de bilete la peluza sau dublarea preturilor la aceeasi peluza !!
o: o: o: o: o: o: o: o: o: o: o: o: o: o:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 06 Mai 2007, 19:06

JustME scrie:fratilor ozzy are dreptate .. si pe mine ma deranjaza la maxim cand vad "dc nu era mitielu bla bla bla" .. si daca acum e chiar asa isi permite sa faca ce vrea .. sa nu puna bilete la peluza sa dubleze preturile etc etc .. unele greseli le taxati imediat in timp ce alte greseli le treceti cu vederea .. tineti minte fratilor ca nu l-a fortat nimeni pe mititelu sa investeasca la Universitatea Craiova !!

Domnul Mititelu sa isi vada de treburile sale sa lase peluza in pace .. dc existau contestatari le inchidea foarte usor gura prin meciuri castigate si evolutii bune ale echipei .. nu prin nepunerea de bilete la peluza sau dublarea preturilor la aceeasi peluza !!
cel mai usor e sa comanzi pe banii altuia! adevaru e ca in afara de oferta lu mighty de atunci mai aveam o oferta de hibrid din partea primariei si lu netoiu! care varianta ai fi preferat-o?
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

ew
senior
senior
Mesaje: 370
Membru din: 28 Feb 2005, 11:16

Mesaj de ew » 06 Mai 2007, 19:07

ozzy de ce te chinui cu astia?

aseara vorbeam cu angajat de la eso(il stiu de la 6 ani) si imi zicea ca mititelu e patronu si poate sa faca orice cu echipa, chiar sa interzica persoanelor sa mai vina pe stadion.
dar cand l-am intrebat daca el stie cati bani cheltuim pe deplasari, cati am racit dupa ce am venit la meciuri pe ploaie si daca ii se pare corect sa fi arestat pentru ca pur si simplu purtai la gat fularul echipei tale dragi, mi-a zis ca "nu stiu" mi-a intors spatele si a plecat...
mic cu ochelari, negru, chelios si burtos- miti ma numesc!

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 06 Mai 2007, 19:19

ew scrie:ozzy de ce te chinui cu astia?

.
"astia" au si ei dreptu la o opinie,nu? nu asta s-a strigat in peluza la meciul cu pandurii :libertate pt suporteri.S-au cei care nu-s de acord cu"suporterii" n-au voie sa-si spuna parerea??
Fiecare are o parere despre situatia actuala la echipa,buna ,rea e parerea fiecaruia si trebuie respectata.Asa cum eu respect ce scrie Ozzy ,Just si Bb acelasi lucru il cer si eu la randul meu sa-mi fie respectata parerea buna sau rea cum e ea.Multumesc!
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

Închis