U. Craiova - Jiul Petrosani

Moderator: grup_moderatori

Închis

Care credeti ca va fi rezultatul acestui meci?

Poll ended at 10 Mai 2007, 09:19

Victorie
60
86%
Egal
3
4%
Infrangere
7
10%
 
Total votes: 70

Andrei.Himself
senior
senior
Mesaje: 346
Membru din: 13 Aug 2006, 11:15

Mesaj de Andrei.Himself » 08 Mai 2007, 21:40

ssebastyano scrie:asa e...si totusi culmea echipa a salutat tot nordul, pe cei de la sud nici nu i-a bagat in seama desi ei n-au injurat
wow... invidia asta! cum adica au salutat "tot nordul" ma ? poate te referi ca au salutat "nordul in intregime" ca altfel nu-mi dau seama cand au mai venit la nord si pe voi v-au ignorat. te referi cumva la meciu cu national ? pff... i-a sustinut cineva din sud de ai pretentia sa fi venit la voi ?

apoi nu te mai plange, vorbii cu un prieten care statu la sud si imi zise ca atunci cand jucatorii se indreptau spre tunel voi le faceati semne sa mearga mai departe, ca nu aveti nevoie sa vina la voi. sa nu mai zic ca la targu jiu tot voi ati fost cei care ati cerut peluzei sa intoarca spatele daca vin sa ne salute.

ce vrei sa zici prin partea cu injuratu?!! i-a injurat nordu pe jucatorii? si la nord si la sud s-au scandat lozinci anti-mititelu...

PS: ca 2-3 fotbalisti facura cu mana spre nord nu se cheama salut o:
Imagine

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 08 Mai 2007, 21:54

Andrei.Himself scrie:
ssebastyano scrie:asa e...si totusi culmea echipa a salutat tot nordul, pe cei de la sud nici nu i-a bagat in seama desi ei n-au injurat
wow... invidia asta! cum adica au salutat "tot nordul" ma ? poate te referi ca au salutat "nordul in intregime" ca altfel nu-mi dau seama cand au mai venit la nord si pe voi v-au ignorat. te referi cumva la meciu cu national ? pff... i-a sustinut cineva din sud de ai pretentia sa fi venit la voi ?

apoi nu te mai plange, vorbii cu un prieten care statu la sud si imi zise ca atunci cand jucatorii se indreptau spre tunel voi le faceati semne sa mearga mai departe, ca nu aveti nevoie sa vina la voi. sa nu mai zic ca la targu jiu tot voi ati fost cei care ati cerut peluzei sa intoarca spatele daca vin sa ne salute.

ce vrei sa zici prin partea cu injuratu?!! i-a injurat nordu pe jucatorii? si la nord si la sud s-au scandat lozinci anti-mititelu...

PS: ca 2-3 fotbalisti facura cu mana spre nord nu se cheama salut o:
la fel de bine facura alti 3-4 jucatori cu mana spre sud!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 08 Mai 2007, 21:55

Azi mi-au placut doar Bornescu , Dorel Stoica si Rose . Au mai jucat acceptabil Dina si Ciuca , dar si Costea . Meci slab , foarte slab . Cred ca va candida la titlul de cel mai slab meci al campionatului . Daca a ajuns stemat ala sa ajunga sa dea 2 suturi destul de periculoase ...suntem vai de noi

Avatar utilizator
Theodorus
fanatic
fanatic
Mesaje: 1037
Membru din: 13 Aug 2006, 19:58

Mesaj de Theodorus » 08 Mai 2007, 21:55

poate ca isi faceau vant :laughing:
Imagine
"Suntem deja prea multi chiar daca nimeni nu ne vede''

lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Mesaj de lebowski » 08 Mai 2007, 21:58

meci slab. rusinos felul in care au jucat. daca nici cu Jiul nu facem specatcol, atunci e grav. ok, nu mai au motivatie, dar asta inseamna ca nu sunt profesionisti si nu avem nici un viitor. mai au scuza ca Cioroianu face experimente si vrea sa vada daca unii chiar merita sa poarte tricoul echipei. ma refer la njock, wobay, garla. sunt pilaf astia. sper ca singurul motiv pt care au jucat a fost ca mititelu sa se convinga daca-i mai tine la vara sau nu. mi-e tot mai clar ca saceanu nu poate lipsi din primul 11 si-l vreau rapid pe andrei inapoi la echipa.
altfel, de kko atmosfera din tribune. ultrasii injurand conducerea si, mai grav, injurand 'cetatenii'. urat, mizerabil. "suntem cei mai buni dintre romani..." ma faceti sa rad! parca tinem sa demonstram lumii cat de prosti si de rahat putem fi. no offence! astept :-x ultrasilor.

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 08 Mai 2007, 22:00

Livius scrie:
TIBI scrie:x pauza 1 final ca am luat eu la pariuri
te-ai scos. o:
Tu ai fost vorbit cu astia. :)(
am avut blat cu n'jock :lol:
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 08 Mai 2007, 22:00

salb sau nu in meciu asta am luat cele 3 pcte! problema e ca nu avem pt meciurile de acasa un jucator care sa lege jocul...echipa actuala e mai mult una de deplasare!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 08 Mai 2007, 22:03

U scrie:salb sau nu in meciu asta am luat cele 3 pcte! problema e ca nu avem pt meciurile de acasa un jucator care sa lege jocul...echipa actuala e mai mult una de deplasare!
Andrei Ionescu.

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 08 Mai 2007, 22:04

Livius scrie:
U scrie:salb sau nu in meciu asta am luat cele 3 pcte! problema e ca nu avem pt meciurile de acasa un jucator care sa lege jocul...echipa actuala e mai mult una de deplasare!
Andrei Ionescu.
nu inteleg de ce nu-l mai baga...mai ales ca a jucat destul de bine cand a jucat

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 08 Mai 2007, 22:05

[Brigada26]Poe scrie:
Livius scrie:
U scrie:salb sau nu in meciu asta am luat cele 3 pcte! problema e ca nu avem pt meciurile de acasa un jucator care sa lege jocul...echipa actuala e mai mult una de deplasare!
Andrei Ionescu.
nu inteleg de ce nu-l mai baga...mai ales ca a jucat destul de bine cand a jucat
motivul este foarte simplu...nu a semnat un nou contract cu Universitatea Craiova!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 08 Mai 2007, 22:07

cind galeria o sa renunte la orice fel in injurii atunci cred ca si echipa ii va saluta. cred ca s-a mai zis: miti la plateste salariile, ei ar vrea sa vina echipa, sa ii salute...de ce? ca l-au injurat pe cel carora le plateste contractele? nu mai e mult cind o sa vrea galeria ca jucatorii sa strige si ei m..e mititelu. si uite asa, vine sezonul de transferuri, si daca unii stateau ca le placea sa fie apludati...la vara or sa zica"ma duc acolo unde macar nu sint injurat". ca oferte vor fi pentru ei.
Am zis!!

Andrei.Himself
senior
senior
Mesaje: 346
Membru din: 13 Aug 2006, 11:15

Mesaj de Andrei.Himself » 08 Mai 2007, 22:07

U scrie:la fel de bine facura alti 3-4 jucatori cu mana spre sud!
pai atunci sa nu se mai planga sebastyano ca venira la nord si pe ei nu-i bagara in seama. si eu vazui cand bornescu le facu cu mana la final, dupa ce fu ovationat de tribuna a 2a. poate nici nu meritam sa fim salutati tinand cont de atmosfera pe care am creat-o in juru echipei, ca sincer mi s-a urat de razboaiele astea cu mititelu. o:
Imagine

nyk_sorin
fanatic
fanatic
Mesaje: 2855
Membru din: 14 Aug 2006, 15:49

Mesaj de nyk_sorin » 08 Mai 2007, 22:09

cate etape mai sunt pana la sfarsit ?

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 08 Mai 2007, 22:10

nyk_sorin scrie:cate etape mai sunt pana la sfarsit ?
deplasare timisoara siu faru si acasa cu uta!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 08 Mai 2007, 22:10

nyk_sorin scrie:cate etape mai sunt pana la sfarsit ?
3

Închis