Poli Timisoara - U. Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce credeti ca va face Universitatea la Timisoara?

Poll ended at 13 Mai 2007, 10:44

Va invinge
38
51%
Egal
25
33%
Va pierde
12
16%
 
Total votes: 75

blakjak
senior
senior
Mesaje: 414
Membru din: 14 Dec 2006, 14:49

Mesaj de blakjak » 14 Mai 2007, 22:00

prepelita si tanasa furati de mititelu!?!? :)( vezi sport.ro :))

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 14 Mai 2007, 22:02

Ha haaaaaa..!!!!Bine baaaaaa!!!!BINE MITELULEEEEEEE!!!BINE ADIIIII!!!!BINE OLTENEEEEE!!!!!! :up: :up: :up: o: :up: :up: o: BRAVO BAAAAAA!!! o: :up: :up: ucv ucv



Ba,ma scuzati da nu mai pot de bucurie.... :)(

Vorbeste Miti pe TV SPORT!

Avatar utilizator
1948
fanatic
fanatic
Mesaje: 5711
Membru din: 13 Oct 2004, 13:11

Mesaj de 1948 » 14 Mai 2007, 22:07

da s epare ca sunt ai nostrii
si contract pt 1 an pt antrenor

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 14 Mai 2007, 22:27

Ruben Navarro scrie:Ha haaaaaa..!!!!Bine baaaaaa!!!!BINE MITELULEEEEEEE!!!BINE ADIIIII!!!!BINE OLTENEEEEE!!!!!! :up: :up: :up: o: :up: :up: o: BRAVO BAAAAAA!!! o: :up: :up: ucv ucv



Ba,ma scuzati da nu mai pot de bucurie.... :)(

Vorbeste Miti pe TV SPORT!
Pentru cine nu a vazut interventia lui Miti, poate sa se uite aici

Felictari Mititelu pentru aceste transferuri. Sunt curios ca mai zic acum "adevaratii suporteri"! :-)

viola_timisoara

Mesaj de viola_timisoara » 14 Mai 2007, 22:49

BluBoy scrie:
viola_timisoara scrie:Ma bucur k va placut in Timisoara, este un oras super, da sper sa nu mai veniti asa de multi k n-o sa mai avem loc :laughing: :laughing: :laughing:
pralea u unde erai ? de ce n-ai venit cu noi sa bem o bere ? sau esti din ala care se da dupa cum merg lucrurile. azi cu steaua, maine dinamo, poimaine poli ?
Eu cu ratatii aia?? Niciodata utist niciodata stelist, niciodata caine sa le dau la toti :bad:

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 14 Mai 2007, 22:52

Show pe analog cu seful jandarmilor timis :
"am monitorizat cei 12 suporteri care au sustinut craiova pe toata durata partidei"

Si multe alte perle

:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

Rad cu lacrimi
:laughing: :laughing:

[Brigada26]Iliescu
junior
junior
Mesaje: 31
Membru din: 13 Mai 2007, 09:29

Mesaj de [Brigada26]Iliescu » 14 Mai 2007, 23:58

cirdois scrie:
Oltenia scrie:
BluBoy scrie: pralea u unde erai ? de ce n-ai venit cu noi sa bem o bere ? sau esti din ala care se da dupa cum merg lucrurile. azi cu steaua, maine dinamo, poimaine poli ?
O fi ala de a plecat de la terasa si a chemat garda dup-aia ... :laughing:
prietene,eu sunt ala care a plecat de la terasa.si mi se pare normal sa fi plecat cand l-am auzit pe ala ca a strigat ce a strigat, din respect pt altii de pe acolo,cu care sunt prieten si coleg.sau preferai varianta ailalta? :(
iar in legatura cu garda,eu cred ca ai picat in cap. :-x vorbeste tu mai bine cu aia de pe la tine de prin rigada si nu mai vorbi aiurea pe forumuri. :-) servus.
campioane....eu am venit dupa tine si mi-am cerut scuze...bausem toti....dar jur pe ce am mai scump ca nu imi pare rau....puteati macar sa va tineti copii acasa...da da....aia care au strigat dupa noi b_ul B-ul....asha ca...sincer....imi pare rau ca te-am rugat sa vii inapoi!!!
FORTZA STIINTZA ALLLEZZ!!
Imagine

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 15 Mai 2007, 08:54

cine ce a strigat mha de timisoara? :laughing: :laughing:

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 15 Mai 2007, 10:21

alex.p scrie:
Ruben Navarro scrie:Ha haaaaaa..!!!!Bine baaaaaa!!!!BINE MITELULEEEEEEE!!!BINE ADIIIII!!!!BINE OLTENEEEEE!!!!!! :up: :up: :up: o: :up: :up: o: BRAVO BAAAAAA!!! o: :up: :up: ucv ucv



Ba,ma scuzati da nu mai pot de bucurie.... :)(

Vorbeste Miti pe TV SPORT!
Pentru cine nu a vazut interventia lui Miti, poate sa se uite aici

Felictari Mititelu pentru aceste transferuri. Sunt curios ca mai zic acum "adevaratii suporteri"! :-)
eu unu' zic, bravo! sa investeasca, asta e rolul lui, nu sa se certe cu suporterii!!!!!! la mai multe si mai mari! razboaie!

[Brigada26]Iliescu
junior
junior
Mesaje: 31
Membru din: 13 Mai 2007, 09:29

Mesaj de [Brigada26]Iliescu » 15 Mai 2007, 11:54

[Brigada26]Poe scrie:cine ce a strigat mha de timisoara? :laughing: :laughing:
poe...erai rupt.....nu-ti mai amintesti ca atunci cand a venit garda....incepusei sa injuri de fata cu ei???cum a fost baird pe teren...asha ai fost tu pe terasa la shehe.:laughing: :)( :lol: :lol: :lol: :up: :up: ucv
FORTZA STIINTZA ALLLEZZ!!
Imagine

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 15 Mai 2007, 15:02

ma asteptam la un rezultat bun, chiar speram la victorie, dar rezultatul si jocul echipei a fost mult peste asteptarile mele
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 15 Mai 2007, 15:59

[Brigada26]Iliescu scrie:
[Brigada26]Poe scrie:cine ce a strigat mha de timisoara? :laughing: :laughing:
poe...erai rupt.....nu-ti mai amintesti ca atunci cand a venit garda....incepusei sa injuri de fata cu ei???cum a fost baird pe teren...asha ai fost tu pe terasa la shehe.:laughing: :)( :lol: :lol: :lol: :up: :up: ucv
mama, injura de fata cu garda? pfff :)(

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 15 Mai 2007, 16:46

FreakBoy scrie:
[Brigada26]Iliescu scrie:
[Brigada26]Poe scrie:cine ce a strigat mha de timisoara? :laughing: :laughing:
poe...erai rupt.....nu-ti mai amintesti ca atunci cand a venit garda....incepusei sa injuri de fata cu ei???cum a fost baird pe teren...asha ai fost tu pe terasa la shehe.:laughing: :)( :lol: :lol: :lol: :up: :up: ucv
mama, injura de fata cu garda? pfff :)(
sa-mi fie rusine :lol:

Închis