U. Craiova - UTA

Moderator: grup_moderatori

Închis

Cum vom incheia sezonul 2006-2007 ?

Poll ended at 24 Mai 2007, 09:55

Cu o victorie
50
88%
Cu un egal
4
7%
Infrangere
3
5%
 
Total votes: 57

Avatar utilizator
Ruben Navarro
fanatic
fanatic
Mesaje: 3238
Membru din: 20 Mar 2005, 11:14

Mesaj de Ruben Navarro » 24 Mai 2007, 23:57

Era vorba odata ca noi am intors spatele echipei la Piatra Neamt...Sa vina aici si noii lideri ai Peluzei si sa ne spuna ei ce faceau atunci??Aplaudau echipa?Erau cu fata la ea? Ii laudau pe jucatori??Nu prea cred...
Dar la Galati unde erau "noii lideri" ai Peluzei? Dar la Iasi?Dar la Constanta?Dar la Vaslui??Cat v-a iesit vere pe biletele alea de le numarati in tur la meciul cu Otelu Galati??Pariem contra Craiovei si ne mai si bucuram ca ne-a iesit combinatia....Smechereste,nu? :-)

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 25 Mai 2007, 00:04

Ruben Navarro scrie:Cat v-a iesit vere pe biletele alea de le numarati in tur la meciul cu Otelu Galati??Pariem contra Craiovei si ne mai si bucuram ca ne-a iesit combinatia....Smechereste,nu? :-)
In aceeasi nota nu pot sa uit zambetele pe sub mustatza ale "noilor lideri" la meciul de acasa cu Iasi-ul (0-1, 0-2 .... ) si tristetzea de la rasturnarea de scor (ceva de genu "baga-ne-am [cenzurat]...sa vezi ca egaleaza Craiova si poate si bate...pe cine mai facem noi mercenari acum?Cum il mai injuram pe Mititelu si echipa daca bat astia?" ) :(
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 25 Mai 2007, 00:09

baggio scrie:
Ruben Navarro scrie:Cat v-a iesit vere pe biletele alea de le numarati in tur la meciul cu Otelu Galati??Pariem contra Craiovei si ne mai si bucuram ca ne-a iesit combinatia....Smechereste,nu? :-)
In aceeasi nota nu pot sa uit zambetele pe sub mustatza ale "noilor lideri" la meciul de acasa cu Iasi-ul (0-1, 0-2 .... ) si tristetzea de la rasturnarea de scor (ceva de genu "baga-ne-am [cenzurat]...sa vezi ca egaleaza Craiova si poate si bate...pe cine mai facem noi mercenari acum?Cum il mai injuram pe Mititelu si echipa daca bat astia?" ) :(
referitor la banii de pe bilete nu uitati si de meciu cu dinamo din tur! ce fete zambitoare ca le iesisera biletu! :(
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 25 Mai 2007, 02:38

Aplaudati galeriaaaaa :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

[Brigada26]Iliescu
junior
junior
Mesaje: 31
Membru din: 13 Mai 2007, 09:29

Mesaj de [Brigada26]Iliescu » 25 Mai 2007, 06:35

BluBoy scrie:Aplaudati galeriaaaaa :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
in curand nu o sa mai avem ce aplauda.......... :mad: :( :( :(
FORTZA STIINTZA ALLLEZZ!!
Imagine

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 25 Mai 2007, 09:56

cum nu ai ce?nu ii ai pe blondu, postasu si ciuca? si cine o mai fi in spatele lor.......
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 25 Mai 2007, 10:37

baggio scrie:
Ruben Navarro scrie:Cat v-a iesit vere pe biletele alea de le numarati in tur la meciul cu Otelu Galati??Pariem contra Craiovei si ne mai si bucuram ca ne-a iesit combinatia....Smechereste,nu? :-)
In aceeasi nota nu pot sa uit zambetele pe sub mustatza ale "noilor lideri" la meciul de acasa cu Iasi-ul (0-1, 0-2 .... ) si tristetzea de la rasturnarea de scor (ceva de genu "baga-ne-am [cenzurat]...sa vezi ca egaleaza Craiova si poate si bate...pe cine mai facem noi mercenari acum?Cum il mai injuram pe Mititelu si echipa daca bat astia?" ) :(
dupa meciul ala s-a luat hotararea infiintarii SUB. noi venisem cativa baieti de la bucuresti sa incurajam echipa si decat S.U. a incurajat echipa tot meciul. ceilalti se bucurau cand eram condusi. si ce injuraturi si-a luat Stanga ca a reusit sa intoarca meciul.
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

Avatar utilizator
SLH
fanatic
fanatic
Mesaje: 3858
Membru din: 19 Noi 2006, 13:02

Mesaj de SLH » 25 Mai 2007, 11:20

FreakBoy scrie:iar o dam dupa colt...
keano, spune-i altcuiva ca scandalul a fost de ochii lumi... unul care te crede. Ma rog, o fi fost asta de la timisoara, dar nu veni sa-mi zici mie ca n-a fost scandal Mititelu vs Postasu ca altfel nu se chinuia sa faca scandal pe la majoritatea meciurilor...
Iar cu Sezione singura brigada necumparata :o . Pai greseala "fatala" a lui Charlie a fost ca s-a dus cu Toto sa negocieze cu Miti...nu stiu ce au negociat, dar au recunoscut ca au fost acolo! Si Sezione nu a fost indepartata fortat, eu stiu ca a fost somata sa renunte la Charlie si atat... nu stiu daca e bine sau e rau, o sa vedem cu timpul.
dupa ce charile si toto s-au intalnit cu miti, sezione a continuat protestul, dupa ce blondu si postasu s-au bautut cu miti, toate brigazile controlate de cei 2 au omis sa-l mai injure

sezione si-a dat bannerul jos pt a nu fii asociata cu cei care conduc ACUM peluza

veteranu
senior
senior
Mesaje: 406
Membru din: 19 Apr 2006, 10:07

Mesaj de veteranu » 25 Mai 2007, 12:16

FreakBoy scrie:iar o dam dupa colt...
keano, spune-i altcuiva ca scandalul a fost de ochii lumi... unul care te crede. Ma rog, o fi fost asta de la timisoara, dar nu veni sa-mi zici mie ca n-a fost scandal Mititelu vs Postasu ca altfel nu se chinuia sa faca scandal pe la majoritatea meciurilor...
Iar cu Sezione singura brigada necumparata :o . Pai greseala "fatala" a lui Charlie a fost ca s-a dus cu Toto sa negocieze cu Miti...nu stiu ce au negociat, dar au recunoscut ca au fost acolo! Si Sezione nu a fost indepartata fortat, eu stiu ca a fost somata sa renunte la Charlie si atat... nu stiu daca e bine sau e rau, o sa vedem cu timpul.
bine ar fi sa mai si gandim inainte, nu sa vedem cum iese!

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 25 Mai 2007, 12:41

Vere toti sunt vanduti. Cea mai penibila scandare : Pe noi nu ne cumpara nimeni :lol: :lol: :lol: . Avem pretentii de la fotbalisti ca sa nu se duca la alte cluburi pe bani, dar la noi prin galerie sunt niste specimene care si-ar vinde si brigada pentru niste bani in plus
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

exxtasy
membru
membru
Mesaje: 277
Membru din: 25 Mar 2006, 10:25

Mesaj de exxtasy » 25 Mai 2007, 17:03

BluBoy scrie:Vere toti sunt vanduti. Cea mai penibila scandare : Pe noi nu ne cumpara nimeni :lol: :lol: :lol: . Avem pretentii de la fotbalisti ca sa nu se duca la alte cluburi pe bani, dar la noi prin galerie sunt niste specimene care si-ar vinde si brigada pentru niste bani in plus
:laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
Mandru
Ca Sunt OLTEAN !!!

Avatar utilizator
raduku
senior
senior
Mesaje: 499
Membru din: 30 Noi 2006, 21:49

Mesaj de raduku » 26 Mai 2007, 11:18

am auzit k ar fi semnat si lutu alaturi de tanasa si prepelita .... este adv ? :o

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 26 Mai 2007, 11:19

raduku scrie:am auzit k ar fi semnat si lutu alaturi de tanasa si prepelita .... este adv ? :o
din pacate nu.. :-(

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Mesaj de Cl4udiu » 26 Mai 2007, 11:37

Ionut_Blue_Lion scrie:
raduku scrie:am auzit k ar fi semnat si lutu alaturi de tanasa si prepelita .... este adv ? :o
din pacate nu.. :-(
eu zic ca din fericire nu ... ce facem acum ii aducem pe lutu , raducanu si vrem sa ne batem pt uefa cu ei ? :o :o :o ...... sa fim seriosi , nici unul dintre ei nu are loc in echipa mai ales acum dupa cele 2 achizitii .....si poate o sa mai vina vreo 2 jucatori .....

Avatar utilizator
raduku
senior
senior
Mesaje: 499
Membru din: 30 Noi 2006, 21:49

Mesaj de raduku » 26 Mai 2007, 12:23

daca as fi in locul d-nului mititelu as vinde jucatori precum n'jock, parvu si piko de ex (care freaca tusha) si as lua jucatori precum tibi balan sau oricare altii ... ucv

Închis