[amical] U Craiova - Wisla Cracovia

Moderator: grup_moderatori

Închis
lebowski
suporter
suporter
Mesaje: 547
Membru din: 27 Sep 2005, 11:52

Mesaj de lebowski » 09 Iul 2007, 23:10

bai, nene, ati luat-o rau pe aratura. o fi de la caldurile astea. calmati-va, frate! sunt A-MI-CA-LE! repetati cu mine: A-MI-CA-LE! are rost sa va spun care e rostul lor? ca se fac experimente, testeaza jucatori, scheme de joc, etc. rezultatul e cel mai putin important. normal k si io m-as fi bucurat sa le castigam pe toate, dar asta e.
poate ca nici valoarea echipei nu e aceea pe care o speram. asta e. pt mine, achizitiile sunt peste asteptari. nici nu indrazneam sa visez la Prepelita. nu inteleg continuarea isteriei anti-Mititelu si chiar critica adusa lui Cioroianu. nu-mi fac nici mari iluzii referitoare la UEFA la anu'. e prea devreme, sa fim seriosi.
din pacate, Mititelu n-are banii lui alde Porumboiu, Paskani, Iancu. asta e, noi n-avem ce face. face ce poate pt echipa cu banii pe care-i are. pacat ca vorbeste aiurea si se arunca cu declaratii tampite.
noi trebuie sa avem rabdare, iar echipa sa ne dea sperante pt viitorul apropiat. pt mine ar fi un miracol daca reusim sa prindem UEFA anu' asta.
:ruga :ruga :ruga ucv ucv ucv

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 09 Iul 2007, 23:12

MAINE APARE COMUNICAT !!! ucv
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 09 Iul 2007, 23:24

*Coco* scrie:Da ma da macar sa aiba naiba tragere de inima si in amicale...
Ca daca in amicale iei bataie incontinuu ,vin oficialele si esti cu moralul la pamant :-)
ai vazut meciurile? sau de unde stii ca nu au tragere de inima?
dupa cum a spus si costea au ratat faorte mult
cumera oare daca din ocaziilea alea multe dadeau 3 goluri si se termina 3-2, mai urlati acum pe aici?
@frozen: nu te dezici deloc de la versiunea ta anti-mititelu :(
Forza STIINTA

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 09 Iul 2007, 23:31

pai da-mi un motiv sa fiu pro
nu pot sa ii dedic ode doar pentru ca este patronul craiovei
am dreptul sa cred ca nu suntem pe drumul cel bun si ca nu avem transferuri bune si ca nu avem antrenor
in rest nu ma intereseaza persoana lui
am tinut un antrenor care a castigat aceleasi meciuri pe care le-a castigat si fane stoica pe care l-a dat afara ca a pierdut aceleasi meciuri ca si stanga
acele meciuri le castigam si eu daca eram antrenor, ori cioroianu nu poate aduce mare lucru la echipa decat entuziasmul de anu trecut

in campionatul urmator castigatori cei care au antrenor cu experienta sau manevre sus. noi nu avem nici una nici alta
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 09 Iul 2007, 23:33

ps: daca dadeau 3 goluri speram ca avem ceva sanse in viitorul campionat, asa speram pe intuneric ca de obicei
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 09 Iul 2007, 23:55

ce pacat ca nu exista pe pamantul asta o echipa care sa castige toate meciurile, amicale sau oficiale; saracii contestatari, nu mai aveau motive sa se ia de Mititelu pt ca de bine de rau a adus 4 jucatori noi la echipa in aceasta vara si nici nu a mai iesit in fata cu declaratii traznite, acum Costesin si Cristescu fiind cei care fac astfel de declaratii :-)
Si cum azi Mititelu a dat comunicat maine e randul contestatarilor sa ceara inca 20 de transferuri si neaparat sa fie portughezi ca sa fim mai tari decat cefere
:)(
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 10 Iul 2007, 01:02

nr.zece scrie:am stat si am citit odele inchinate lui miti si cioroianu si m-am amuzat cand ati sarit impotriva blue lions
acum cred ca jumatate dintre voi ganditi altfel
transferuri zero si antrenor fara perspectiva
Sincer...imi place sa cred ca noi astia...gandim la fel si dupa rezultatele negative.Pentru mine personal, singurele momente in care incepusem sa-mi pierd nadejdea in campionatu trecut au fost dupa meciurile cu Otelul de acasa din tur si cel cu Urziceniu din retur.Repet....incepusem sa-mi pierd nadejdea....pe cand altii nu scoteau echipa din apelative de tipul "mercenarii" sau "echipa retrogradata".Asa ca gandeste-te cat de mult incepui eu sa gandesc altfel dupa 2 amicale nereusite....daca dupa 11 meciuri fara victorie in A n-am facut asta!Recunosc ca nu-mi cad bine nici mie infrangerile astea....dar de aici si pana in a transforma fiecare infrangere(mai ales in amicale) intr-o ocazie de a ne bate cu pumnu in piept si a spune "v-am zis eu bah...ca asa e...noi suntem aia luminati la cap care le stim pe toate...voi sunteti decat o turma" e cale lunga!
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 10 Iul 2007, 09:53

Sti la noi cam de vreo 6-7 ani se tot spera... Si nimic...
In perioada cand am retrogradat pe vreme lu' Dinel parca plecaseram cu gandul ca ne batem pentru titlu...
Speram in continuare dar si speratul asta o sa se sfarseasca :-)

PS. Mentalitatea aia de invingatori o au toti cand au declaratii dar in meciuri pauza.

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 10 Iul 2007, 11:52

cioroianu este,deocamdata singurul antrenor din liga lui mitica,care se declara satisfacut de lot!
chiar pluseaza ,declarand ca transferurile lui prepelita,dilevski si tanase sunt cele mai bune din liga!
clasica linguseala olteneasca! nu cumva sa indrazneasca sa ceara ceva de la mititelu,ca isi pierde locul!

cat despre dorinta de victorie a jucatorilor?! in ultima vreme ramane la vestiare...

Primavara
membru
membru
Mesaje: 178
Membru din: 05 Iul 2007, 18:52

Mesaj de Primavara » 10 Iul 2007, 13:41

lordliv scrie:cat despre dorinta de victorie a jucatorilor?! in ultima vreme ramane la vestiare...
Ce inseamna "ultima vreme" ?

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 10 Iul 2007, 13:44

Primavara scrie:
lordliv scrie:cat despre dorinta de victorie a jucatorilor?! in ultima vreme ramane la vestiare...
Ce inseamna "ultima vreme" ?
ultimii 10 ani :lol: :lol:

Primavara
membru
membru
Mesaje: 178
Membru din: 05 Iul 2007, 18:52

Mesaj de Primavara » 10 Iul 2007, 13:46

Dar in ultimii 2 ani echipa a avut rezultate foarte bune. Nu stiu de ce va consumati atat.

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 10 Iul 2007, 13:48

Primavara scrie:Dar in ultimii 2 ani echipa a avut rezultate foarte bune. Nu stiu de ce va consumati atat.
Che, oamenii nu se consuma, constata! :laughing:

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 10 Iul 2007, 14:47

poti da exemple de rezultate foarte bune?
eu pot da exemple de rezultate foarte proaste: meciurile cu cfr, cu dinamo 0-4, steaua 3-0, cu otelu, urziceni.......
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Avatar utilizator
Bals_Boy
fanatic
fanatic
Mesaje: 2041
Membru din: 02 Apr 2006, 11:24

Mesaj de Bals_Boy » 10 Iul 2007, 15:01

nr.zece scrie:poti da exemple de rezultate foarte bune?
eu pot da exemple de rezultate foarte proaste: meciurile cu cfr, cu dinamo 0-4, steaua 3-0, cu otelu, urziceni.......
Timisoara
Creearea unei echipe care deocamdata e a Olteniei si oltenilor si care, cel putin eu sunt sigur, joaca pe bune meciurile si chiar isi da sufletul sa le castige, chiar daca unii refuza sa vada asta. Cu timpul, cand vor putea si fizic si psihic, o sa fim printre cei mai buni
Forza STIINTA

Închis