[Amical]Universitatea-Levski

Moderator: grup_moderatori

Închis
Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 11 Iul 2007, 23:14

the blue sa vb cu dxtr sa-ti dea niste sfaturi in legatura cu terminarea. ca nu e bine sa te termini din fotbal :)(
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 11 Iul 2007, 23:16

daca soi dupa meciul asta nu ne punem semne de intrebare inseamna ca ne meritam soarta
iar au inceput cu declaratii de genul "sunt doar amicale"
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

W&Blu3

Mesaj de W&Blu3 » 11 Iul 2007, 23:18

BluBoy scrie:the blue sa vb cu dxtr sa-ti dea niste sfaturi in legatura cu terminarea. ca nu e bine sa te termini din fotbal :)(
a ma eu sufar si tu ma iei la misto , e bine asa ?
Last edited by W&Blu3 on 11 Iul 2007, 23:18, edited 1 time in total.

lorenzaccio

Mesaj de lorenzaccio » 11 Iul 2007, 23:18

Ma mi-a spus o pasarica ca de fapt ne pastram pentru meciurile in tricoul al frumos :)(
Serios acu, hai sa vedem partea buna a operatiunilor din vara, ne putem lua tricouri marfa o: , sa vezi o data ce-i imbraca alde Stoica pe Adidas cum se metamorfozeaza jocul :)(

W&Blu3

Mesaj de W&Blu3 » 11 Iul 2007, 23:19

lorenzaccio scrie:Ma mi-a spus o pasarica ca de fapt ne pastram pentru meciurile in tricoul al frumos :)(
Serios acu, hai sa vedem partea buna a operatiunilor din vara, ne putem lua tricouri marfa o: , sa vezi o data ce-i imbraca alde Stoica pe Adidas cum se metamorfozeaza jocul :)(
daaaaaaa , cu tricourile alea batem pe real si nu ne complicam cu barca

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 11 Iul 2007, 23:19

lorenzaccio scrie:Ma mi-a spus o pasarica ca de fapt ne pastram pentru meciurile in tricoul al frumos :)(
Serios acu, hai sa vedem partea buna a operatiunilor din vara, ne putem lua tricouri marfa o: , sa vezi o data ce-i imbraca alde Stoica pe Adidas cum se metamorfozeaza jocul :)(
alde stoica :o pai ce l-au pus acum la vestiare ca ingrijitor ? sau este pe post de baby-sitter sa aiba grija de ei sa nu si le ia cu fata in spate ?
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

cretu69
junior
junior
Mesaje: 93
Membru din: 20 Ian 2004, 09:55

Mesaj de cretu69 » 11 Iul 2007, 23:30

sa ne doara rezultatele astea si sa vedem dupa...uitati-va ca in ziarele de sport scrie numai despre cineva......si mai cititi si voi o carte depre noi...scrisa de un suporter.......iubire adevarata
"Vom fi iarasi ce am fost si chiar mai mult decit atit"

baggio
fanatic
fanatic
Mesaje: 2569
Membru din: 10 Dec 2003, 00:09

Mesaj de baggio » 12 Iul 2007, 00:13

Aoleu vere...ce ne batura castravetzii! :o: :o: :o: :o:
Suntem legaţi de familii, legaţi de pământ
Olteni legaţi până la moarte de alb-albastrul sfânt!

Avatar utilizator
Nea Marin
fanatic
fanatic
Mesaje: 1742
Membru din: 20 Mai 2006, 14:03

Mesaj de Nea Marin » 12 Iul 2007, 00:14

Ba fratilor, amicalele astea sunt de fapt meciuri test = meciuri de pregatire, adica Cioro experimenteaza. Nu-s pt trecerea timpului si nici pt calificarea in megacupa galactica.
Sa ma scuze pt asemenea precizari cei care n-au uitat asta si nu s-au ambalat aiurea.
Si apropo: nu suntem varza cum plang deja unii p-acilea (dupa ce nu demult visau cai verzi pe pereti dupa cateva rezultate bune in liga 1 cu Cioro), dar mai avem de muncit pana la cupe europene. o:
ucv
STIINTA SUNTEM NOI !

Narcis Popescu

Mesaj de Narcis Popescu » 12 Iul 2007, 00:24

levski sofia...echipa cea mai slaba anu'trecut in liga ne-a dat sa sarim...sper sa fie doar un dus rece..mi-aduc aminte anu'trecut infrangerea 0-3 cu argesul inainte de inceperea sezonului...

W&Blu3

Mesaj de W&Blu3 » 12 Iul 2007, 00:26

mie mie frica de standard sa nu ne dea mai mult de 6-7

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 12 Iul 2007, 00:54

The_Blue scrie:mie mie frica de standard sa nu ne dea mai mult de 6-7
Judecand dupa avatarul tau...tii cu Chelsea ca bate? Pentru Craiova nu fonctioneaza metoda sa stii... o:

lorenzaccio

Mesaj de lorenzaccio » 12 Iul 2007, 00:58

Sergyu_orac scrie:
BluBoy scrie:
lorenzaccio scrie:Ma mi-a spus o pasarica ca de fapt ne pastram pentru meciurile in tricoul al frumos :)(
Serios acu, hai sa vedem partea buna a operatiunilor din vara, ne putem lua tricouri marfa o: , sa vezi o data ce-i imbraca alde Stoica pe Adidas cum se metamorfozeaza jocul :)(
alde stoica :o pai ce l-au pus acum la vestiare ca ingrijitor ? sau este pe post de baby-sitter sa aiba grija de ei sa nu si le ia cu fata in spate ?
Am vazut cativa ca il critica pe Dorel :o ! Daca nici dorel nu joaca bine inseamna ca eu nu stiu fotbal. Nu l-am vazut in amicale dar in oficiale (cel putin in ultima parte) a jucat excelent. Coordoneaza apararea foarte bine.
P.s. E bine ca inca mai avem chef de glume unii dintre noi. Altii insa sunt mai suparati decat atunci cand am retrogradat.
P.s . 2 @lorenzaccio : Inseamna ca pe standard ii spulberam ca jucam in tricourile alea noi. HAHA 4-5 le dam.
P.s 3 Explica dreaq ce inseamna metazormofeaza sau cum ai scris tu acol. Deh Scoala asta :)( .
sa mai destindem si noi atmosfera... cred ca e de la vacante... :)( Ce va intorsarati asa suparati verilor, v-au parasit prietenele :)(

PS: @Sergyu : tu crezi ca stiu ce inseamna :)( ? am vazut si eu cuvantul azi in ziar
PPS: @the blue : Pari baiat simpatic dar ma enervezi din cind in cind :)( e bine si cu pesimisti dar nu exagera...citeste regulamentu :)( : uite ce scrie alb pe negru: art. 4 "cind nu stiti rezultatul meciului de poimaine nu va prefaceti ca-l stiti"

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 12 Iul 2007, 01:11

lorenzaccio scrie:4 "cind nu stiti rezultatul meciului de poimaine nu va prefaceti ca-l stiti"
asta fu bestiala. eu zic sa facem un comunicat asa preventiv. care se mai baga alturi de mine :)(
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

lorenzaccio

Mesaj de lorenzaccio » 12 Iul 2007, 01:20

BluBoy scrie:
lorenzaccio scrie:4 "cind nu stiti rezultatul meciului de poimaine nu va prefaceti ca-l stiti"
asta fu bestiala. eu zic sa facem un comunicat asa preventiv. care se mai baga alturi de mine :)(
Ba ca bine zici, trecura vreo 2 ore de cind numai veni nimic, nici comunicat nici declaratie beliCoasa, mi se facu si mie dor
PS : hai la culcare cu noi :)(

Închis