[amical] U Craiova - Standard Liege

Moderator: grup_moderatori

Închis
lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 15 Iul 2007, 11:28

haxor scrie:
lordliv scrie:in acest meci am luat 4 galbene si un rosu!
cu aceiasi dananaie,rose si baird in rolurile principale!

nr mare de cartonase denota pe de o parte o mare dorinta de a lupta pentru culorile clubului ( doar era si miti prezent!) dar si o nervozitate excesiva motivata doar de lungul cantonament...
Dananae nu Dananaie
ia o ca pe scapare a tastaturii!

ps.nu aceste este rolul forumului,ca sa ne corectam scrisul!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 15 Iul 2007, 11:49

Imagine
Liguoane, were watchin' u :cool:
Here we come !
Atzibelit :bad: :)(

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 15 Iul 2007, 11:58

lordliv scrie:
lordliv scrie:
Livius scrie:pana la urma e ceva normal avand in vedere ca sunt la final de cantonament, apoi mai e si dorinta de a se remarca, concurenta...
problema este sa nu recidiveze in campionat! ( in special la riposte,care sunt mai drastic sanctionate decat faultul ca atare!)
ps.ti am ramas dator cu mircea bornescu : a crescut mult de cand il antreneaza stefan crisan,pana si iesirile sale sunt controlate!
deci are stofa de portar bun!
mai tizule, cateodata nu trebuie sa ne grabim cu aprecierile (acuma pariez pe Dananae si Curteanu :)( ). Exact asta era si ideea, trebuia slefuit, pt ca talent are cu duiumul. De fapt, problema lui era anul trecut lipsa de experienta (si la un portar, asta se vede f mult).
vezi, pana la urma cearta noastra a fost constructiva, l-a ambitionat pe Bornescu :)( .

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 15 Iul 2007, 12:06

Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Imagine
Last edited by _T@V_ on 15 Iul 2007, 12:08, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 15 Iul 2007, 12:07

T@V scrie:Imagine
Liguoane, were watchin' u :cool:
Here we come !
Atzibelit :bad: :)(
Vai ce tare e stema de pe tricou...arata super marfa....abia astept sa imi iau tricou !! :)(
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Primavara
membru
membru
Mesaje: 178
Membru din: 05 Iul 2007, 18:52

Mesaj de Primavara » 15 Iul 2007, 12:07

Jucatorii au numele inscriptionate pe spate si nu exista nici un sponsor pe tricouri. Cand ii vad in alb complet parca sunt Real Madrid. ucv

Avatar utilizator
Ionut_Blue_Lion
fanatic
fanatic
Mesaje: 3150
Membru din: 12 Mar 2006, 14:00

Mesaj de Ionut_Blue_Lion » 15 Iul 2007, 12:11

pai nu sunt real madrid sunt UNIVERSITATEA CRAIOVA ucv ucv ucv ucv

Avatar utilizator
azzuro
suporter
suporter
Mesaje: 553
Membru din: 16 Mar 2004, 23:21

Mesaj de azzuro » 15 Iul 2007, 12:13

Super poze. Merci.
"Sa ne ancoram în sinergia faptelor, fara a eluda meandrele concretului."

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 15 Iul 2007, 12:13

DarkComy scrie:
T@V scrie:Imagine
Liguoane, were watchin' u :cool:
Here we come !
Atzibelit :bad: :)(
Vai ce tare e stema de pe tricou...arata super marfa....abia astept sa imi iau tricou !! :)(
adevarul e ca echipamentul e tare, dar poza asta care prinde stema, mingea asa clar si ochiul lui Dananae e criminala :)(

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 15 Iul 2007, 12:19

Livius scrie:
lordliv scrie:
lordliv scrie:
problema este sa nu recidiveze in campionat! ( in special la riposte,care sunt mai drastic sanctionate decat faultul ca atare!)
ps.ti am ramas dator cu mircea bornescu : a crescut mult de cand il antreneaza stefan crisan,pana si iesirile sale sunt controlate!
deci are stofa de portar bun!
mai tizule, cateodata nu trebuie sa ne grabim cu aprecierile (acuma pariez pe Dananae si Curteanu :)( ). Exact asta era si ideea, trebuia slefuit, pt ca talent are cu duiumul. De fapt, problema lui era anul trecut lipsa de experienta (si la un portar, asta se vede f mult).
vezi, pana la urma cearta noastra a fost constructiva, l-a ambitionat pe Bornescu :)( .
hai sa continuam cu gargalie,curteanu si dananae,poate iese ceva din ei! :)(

duk30ne
membru
membru
Mesaje: 108
Membru din: 10 Iun 2007, 16:43

Mesaj de duk30ne » 15 Iul 2007, 12:26

mie sincer nu-mi place cum se comporta tricourile astea la transpiratie, se lipesc asa de corp ca slipu.. oricum mai frumoase o sa fie alea de strada pe care o sa le purtam noi, can't wait :up:

Vraciul
fanatic
fanatic
Mesaje: 1199
Membru din: 28 Noi 2005, 18:18

Mesaj de Vraciul » 15 Iul 2007, 12:31

E prea tare echipamentul :up: :up: :up: .Vine ca turnat pe baieti,de-abia astept sa-mi iau un rand :up: :up:
Scoala Nelule din morti//Si-arata-le fotbal la toti//Pe-o arena candva plina//Ce astazi este o ruina.//In trecut v-aveam pe voi//Astazi avem ochii goi.//Ne-ai invatat sa visam frumos//Acum....clasamentul e-ntors.Multumim Nelule c-ai fost//Si ca ne-ai facut un rost//Si ne-ai lasat un nume mare U Craiova,.....dar ce e azi ....NE DOARE!!!

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 15 Iul 2007, 12:33

omaciu scrie:Bravo baieti, ma bucur ca am reusit sa terminam acest stagiu de pregatire bine. Victorie de moral inainte de campionat!

FORZA STIINTA!!!!

ps. Acu am ajuns de la Concertu lui Roger Waters(Pink Floyd pentru aia care nu stiu)...a fost super tare!!!!
Victorie excelenta..se pare ca si-a mai revenit si apararea..chiar daca am inteles ca belgienii au respins de 3 ori de pe linia portii.
poate ca e mai bine sa jucam cu 4 fundasi

@ Omaciu, in ce localitate ai vazut concertul R. Waters..A cantat si de pe albumele mai vechi sau si piese Floyd?
Last edited by ady g on 15 Iul 2007, 12:36, edited 1 time in total.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 15 Iul 2007, 12:35

Vere, noi am respins de 2 ori de pe linia portii. Suturile belgienilor :)(

duk30ne
membru
membru
Mesaje: 108
Membru din: 10 Iun 2007, 16:43

Mesaj de duk30ne » 15 Iul 2007, 12:35

imi place cel purtat de Stoianof, Lutu si Tanasa, mai putin dungile negre.. in orice caz am ochit deja un numar, 17 e rezervat :-x

Închis