"U" Craiova - Farul Constanta

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu "Marinarii" ?

Victorie
79
86%
Egal
4
4%
Infrangere
9
10%
 
Total votes: 92

Cosmin™
fanatic
fanatic
Mesaje: 4164
Membru din: 19 Mai 2006, 17:38

Mesaj de Cosmin™ » 29 Iul 2007, 12:50

web_star scrie:A mai intrebat marius_vl....Tanasa sau Baird? Sincer eu l-as juca pe Tanasa in continuare macar 1 etapa sa vedem cum se descurca.... ucv ucv ucv ucv
SENZATIONAL! o:
Ce ne mai facem noi atatea griji . Cioroianu ne-a demostrat ca e f inspirat . E posibil sa fie amandoi rezerve si sa joace Stoianof si sa dea 2 goluri . Mai aveti ceva de comentat dupa meci ca nu au fost Baird si Tanasa titulari ? Nu :))
Imagine

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 29 Iul 2007, 12:53

cos22min scrie:Uby la golu 4 s-a invartit ca un titirez o: .
Wobay e ok, pana la un punct, cand deja devine stresant si mult prea insistent cu acele driblinguri prelungite, lipsite de eficienta. Cred ca daca scapa singur spre poarta, se intoarce, ii asteapta pe aia, ii dribleaza si abia apoi trage si el la poarta! ....
Uby, pass the ball!!!!

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Mesaj de marius_vl » 29 Iul 2007, 12:58

web_star scrie:
cos22min scrie:Uby la golu 4 s-a invartit ca un titirez o: .
Wobay e ok, pana la un punct, cand deja devine stresant si mult prea insistent cu acele driblinguri prelungite, lipsite de eficienta. Cred ca daca scapa singur spre poarta, se intoarce, ii asteapta pe aia, ii dribleaza si abia apoi trage si el la poarta! ....
Uby, pass the ball!!!!
Asa e frate!Si pe mine m-a exasperat Uby aseara!O tine prea mult,fir-a a dracu,la un moment dat chiar devine stresant!

duk30ne
membru
membru
Mesaje: 108
Membru din: 10 Iun 2007, 16:43

Mesaj de duk30ne » 29 Iul 2007, 13:09

degeaba ziceti voi de uby, e un jucator de clasa, poate e cel mai bun al craiovei la ora actuala, fara el am fi la jumatatea potentialului.. 2 goluri au plecat de la el, el are iesirile din normal, ruperi de ritm, deschideri inteligente, tehnica, mereu finalizeaza cu sut, e un jucator ofensiv complet, daca ar reusi sa marcheze de cateva ori nu ai mai avea ce sa-i reprosezi.. o sa aunga la o echipa mare, nu ca nu ar fi si acum, intelegeti voi :-)
Imagine

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 29 Iul 2007, 13:13

duk30ne scrie:degeaba ziceti voi de uby, e un jucator de clasa, poate e cel mai bun al craiovei la ora actuala, fara el am fi la jumatatea potentialului.. 2 goluri au plecat de la el, el are iesirile din normal, ruperi de ritm, deschideri inteligente, tehnica, mereu finalizeaza cu sut, e un jucator ofensiv complet, daca ar reusi sa marcheze de cateva ori nu ai mai avea ce sa-i reprosezi.. o sa aunga la o echipa mare, nu ca nu ar fi si acum, intelegeti voi :-)
Omule, n-am zis ca e prost sau...stiu eu, tot ce am zis e ca tine mult prea mult de minge si exagereaza cu driblinguri inutile! Am vazut cel putin 2 faze in care pana a driblat el un jucator de n`she mii de ori, a mai venit unul de la Faru si a pierdut mingea...Asta incerc sa spun, driblezi o data, de doua ori, dar nu asa imediat cum atingi mingea te driblezi si pe tine..!
Eu nu ii contesc calitatile pe care chiar le are...! ucv

keano

Mesaj de keano » 29 Iul 2007, 13:36

Imi vine sa ma dau cu capul de pereti ca n-am fost la meci... :mad: :mad:
Pentru ca a avut bulan, propun ca @marcel sa deschida thread-ul pentru meciul de la Iasi, una dintre cele mai frumoase deplasari pentru suporterii olteni.
Forza Stiinta! ucv

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 29 Iul 2007, 13:38

Il deschisai eu inainte :)(
Lasa ca si eu sunt cu noroc

marcel
membru
membru
Mesaje: 233
Membru din: 12 Apr 2004, 12:09

Mesaj de marcel » 29 Iul 2007, 13:54

se deschise deja ,nu-i problema castigam! ucv

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 29 Iul 2007, 14:01

T@V scrie:Ce transferuri praf. :o:
Prepelita nu s-a zbatut neam la mijloc, a fost inexistent.
Tanasa pamant.
Mititelu, :-x Mititelu !!! augh augh augh !!! :)(
baaa, a tranferat si Miti niste jucatori de tot rahatul. nu mai aven si noi nici o emotie pe final de meci. ce naibii de meci e si asta? eu vreau adrenalina nu spectacol :)( :)( :)(
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

keano

Mesaj de keano » 29 Iul 2007, 14:06

TIBI scrie:
T@V scrie:Ce transferuri praf. :o:
Prepelita nu s-a zbatut neam la mijloc, a fost inexistent.
Tanasa pamant.
Mititelu, :-x Mititelu !!! augh augh augh !!! :)(
baaa, a tranferat si Miti niste jucatori de tot rahatul. nu mai aven si noi nici o emotie pe final de meci. ce naibii de meci e si asta? eu vreau adrenalina nu spectacol :)( :)( :)(
:laughing:
Tibi, nu uita ca etapa urmatoare avem in Moldova, unde amintirile din sezonul trecut ne cam chinuie, sa dea Domnul sa trecem cu bine peste cele 90 de minute + prelungiri ! (am scris mare sa vada si jucatorii nostri) :-)

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 29 Iul 2007, 14:09

keano scrie:
TIBI scrie:
T@V scrie:Ce transferuri praf. :o:
Prepelita nu s-a zbatut neam la mijloc, a fost inexistent.
Tanasa pamant.
Mititelu, :-x Mititelu !!! augh augh augh !!! :)(
baaa, a tranferat si Miti niste jucatori de tot rahatul. nu mai aven si noi nici o emotie pe final de meci. ce naibii de meci e si asta? eu vreau adrenalina nu spectacol :)( :)( :)(
:laughing:
Tibi, nu uita ca etapa urmatoare avem in Moldova, unde amintirile din sezonul trecut ne cam chinuie, sa dea Domnul sa trecem cu bine peste cele 90 de minute + prelungiri ! (am scris mare sa vada si jucatorii nostri) :-)
numai eu stiu ce am patimit in peluza la meciurile cu spurcatii aia de moldoveni. anul asta nu mai au ei norocul de anul trecut
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

Avatar utilizator
Cl4udiu
fanatic
fanatic
Mesaje: 1903
Membru din: 08 Sep 2006, 01:01

Mesaj de Cl4udiu » 29 Iul 2007, 15:22

Am jucat f f bine si cred ca puteam sa le mai dat vreo 2-3 daca erau la fel de concentrati ca si in 1 repriza :)) ...

Nici nu ma gandesc la mai putin de locu 5 in sezonu asta ...... Tripleta Woobay Prepelita Costea va face senzatie !!! o:


ucv ucv ucv

Demolator
senior
senior
Mesaje: 385
Membru din: 04 Dec 2006, 21:00

Mesaj de Demolator » 29 Iul 2007, 16:31

stiti cumva, s-au pus filmulete sau poze pe net?as vrea sa stiu si eu site-ul

Avatar utilizator
alex.p
fanatic
fanatic
Mesaje: 9944
Membru din: 30 Ian 2005, 17:05

Mesaj de alex.p » 29 Iul 2007, 16:32

Demolator scrie:stiti cumva, s-au pus filmulete sau poze pe net?as vrea sa stiu si eu site-ul
sunt pe editietv si pe prosport.

Avatar utilizator
GRUPPO+REgie
membru
membru
Mesaje: 183
Membru din: 30 Noi 2003, 00:02

Mesaj de GRUPPO+REgie » 29 Iul 2007, 16:34

CE PALMARES ARE NEA CIOROIANU PANA ACUM:
M V E I GOL.
8 7 1 0 18-2
O MEDIE DE PESTE 2 GOLURI PE MECI!!!
VOUA VA VINE SA CREDETI ?!!?
Last edited by GRUPPO+REgie on 29 Iul 2007, 16:57, edited 1 time in total.
ultras+regie

Închis