Universitatea Craiova - CFR Cluj

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu CFR?

Poll ended at 12 Aug 2007, 11:24

Victorie
46
52%
Egal
18
20%
Infrangere
24
27%
 
Total votes: 88

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 15 Aug 2007, 12:44

Asta vroiam sa spun si io. Oricum, amandoi sunt o apa si un pamant, dar cand vine vorba de dat silinta, unu e vedeta, altu pune osu la treaba. E adevarat, Ciuca uneori da pase la adversar cand vrea sa respinga, cum s-a intamplat la Iasi la primul gol, da macar omu venea din viteza, jenat vizibil de adversar, alea alea. Dorel in schimb era spectator omu. Iar la golul respectiv, omul lui a dat golul, ca a plecat de linga vedeta noastra.

Dorel trebe sa stea oleaca pe banca. Nu se mai poate.

marius_vl
fanatic
fanatic
Mesaje: 2434
Membru din: 29 Mai 2006, 16:06

Mesaj de marius_vl » 15 Aug 2007, 12:49

Dorel este capitanul nostru,este omul in jurul caruia se strang toti baietii,este un excelent executant de lovituri libere,chiar daca a gresit si el in meciul cu Cfr,el trebuie sa fie titular de drept!Sunt convins ca va face un meci mare la Tg.Jiu!

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 15 Aug 2007, 13:00

Offf, pai unde vazusi bre ca e un excelent executant de lovituri. Omu da tare in ea, si nu cred ca avem un jucator care sa nu fie in stare sa bata la fel. Mare shparla de executant. Pe ce batem pariu ca Prepelita da mai bine in ea, daca ar fi lasat? Rose,.. Costea. Oamenii astia stiu mult mai bine cu varza decat Dorel al nostru.
Si ca sa fim on topic, meciul cu Franele Dorel ni l-a mancat. Si pe asta. Centrul nostru a fost bulevard.

Avatar utilizator
StefanC
fanatic
fanatic
Mesaje: 3256
Membru din: 14 Oct 2005, 05:53

Mesaj de StefanC » 15 Aug 2007, 22:27

lorenzaccio scrie: Universitatea Craiova, Boca Juniors, Milan, Ajax, pe cind si Bayern pina acum citiva ani ... au majoritatea jucatorilor din curtea lor, ce-i drept poate nu in ultimii ani...
Dar si daca n-as avea aceste ex. nu ma intereseaza cumparaturile... nu ma intereseaza daca aud ca nu e oltean, cistigam fara gust... Daca as fii rautacios te-as spune ca in acest caz nu ai nevoie sa tii cu Stiinta ca sunt multe echipe cu mai multa performanta... CFR Cluj??
Dar nu pun la indoiala devotamentul tau pentru echipa...Fara ironie, bineinteles.
Daca pui la indoiala devotamentul meu...n-are rost sa vorbim despre asta...pierdere de timp!
Ca sa-mi sintetizez ideile, nu ne putem baza decat pe ai nostri, ba mai mult cand au 32 de ani si pana acum n-au confirmat in stil mare... o:
FORZA LUTU, sa-l bage in locul lui Wobay!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 16 Aug 2007, 09:43

T@V scrie:Offf, pai unde vazusi bre ca e un excelent executant de lovituri. Omu da tare in ea, si nu cred ca avem un jucator care sa nu fie in stare sa bata la fel. Mare shparla de executant. Pe ce batem pariu ca Prepelita da mai bine in ea, daca ar fi lasat? Rose,.. Costea. Oamenii astia stiu mult mai bine cu varza decat Dorel al nostru.
Si ca sa fim on topic, meciul cu Franele Dorel ni l-a mancat. Si pe asta. Centrul nostru a fost bulevard.
Nu putem spune ca Dorel nu stie cu varza, ce draq, daca punem la indoiala asta..., apoi chiar bate bine loviturile libere, de ce sa nu recunoastem. E unul din putinii jucatori din div A care joaca cu capul sus. Dar cred ca unii se asteapta la mult prea mult de la el in conditiile in care asta e al doilea sezon in A al lui. Singurul lucru care i l-as reprosa e ca nu pune mai tare osul (la propriu, nu la figurat).

Închis