Rapid - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat credeti ca va obtine Universitatea cu Rapid?

Poll ended at 01 Sep 2007, 04:03

Victorie
29
39%
Egal
10
14%
Infrangere
35
47%
 
Total votes: 74

Avatar utilizator
PocoLoco
fanatic
fanatic
Mesaje: 4471
Membru din: 24 Apr 2005, 12:33

Mesaj de PocoLoco » 02 Sep 2007, 22:24

Ilie Balaci la Kanal D .

Guardiola
suporter
suporter
Mesaje: 716
Membru din: 07 Mai 2006, 22:33

Mesaj de Guardiola » 02 Sep 2007, 23:44

cos22min scrie:
Bals_Boy scrie:
cos22min scrie:
:)- A dat numa pase inapoi nu mai lungi de 5 m . Din alea iti dau si eu cate vrei
eu ma refeream la faptul ca a pus suflet si a alergat cat juma de echipa si nu a gresit ... mie mi-a mai placut si de saceanu aseara, se vede ca isi doreste sa ramana la echipa, nu ca vedetele de dorel si garga (care a dat si prima pasa de gol aseara daca nu ma insel)
Din punctu asta de vedere poate . Ciuca , Saceanu si Dilevski au aratat ca vor , dar NU POT MAI MULT :)(

bai fratilor ce nu v-ati convins de ei. altii nu avem. pana in iarna cu ei defilam asa ca pueti sa faceti combinari,aranjamente si permutari ca tot astia vor fii. canalizativa energiile spre alte directii sau acceptatii asa cum sunt(ca sa aducem pusti sa-i invatam cu liga 1 e destul de greu).

DAmpezzO

Mesaj de DAmpezzO » 03 Sep 2007, 10:40

Oltenia scrie:Ilie Balaci la Kanal D .
Degeaba ca nu l-a lasat Giga Popescu sa vorbeasca, zici ca e Dalai lama, Mahomed si Aristotel la un loc, e un profet Popescu la cum a vorbit aseara, se discuta ceva si el tragea concluzii de mare destept ce e el,
" eu nu cred ca un jucator intra pe teren fara sa-si doreasca sa castige meciul, ce se spune ca jucatorii sapa antrenorul sunt prostii" asa e Popescule, dar cand GIGI alearga cu sutele de mii de $ dupa jucatori sa piarda cum mai e atunci?

Si ca tot o dam in diverse, ati vazut aseara MM Stoica vs. Becali la Telesport ??? Circu de pe lume, l-a pus MM pe Becali cu botu pe labe, si oieru il tot ameninta ca il alearga cu bodyguarzii prin pipera si ca ii ia pamanturile :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 03 Sep 2007, 10:56

DAmpezzO scrie:
Oltenia scrie:Ilie Balaci la Kanal D .
Degeaba ca nu l-a lasat Giga Popescu sa vorbeasca, zici ca e Dalai lama, Mahomed si Aristotel la un loc, e un profet Popescu la cum a vorbit aseara, se discuta ceva si el tragea concluzii de mare destept ce e el,
" eu nu cred ca un jucator intra pe teren fara sa-si doreasca sa castige meciul, ce se spune ca jucatorii sapa antrenorul sunt prostii" asa e Popescule, dar cand GIGI alearga cu sutele de mii de $ dupa jucatori sa piarda cum mai e atunci?

Si ca tot o dam in diverse, ati vazut aseara MM Stoica vs. Becali la Telesport ??? Circu de pe lume, l-a pus MM pe Becali cu botu pe labe, si oieru il tot ameninta ca il alearga cu bodyguarzii prin pipera si ca ii ia pamanturile :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:
da da da... de aseara sunt fan MM.
Citez: "fenomenul Ultras nu o sa dispara niciodata... de ce trebuiesc interzise tortele... bine gigele" :)(

iuli

Mesaj de iuli » 03 Sep 2007, 13:37

Si mie mi-a placut MM la Telesport,e bun la echipa,dar e si periculos ca-l duce mintea si te face cand ti-e lumea mai draga. :)(

Andrei.Himself
senior
senior
Mesaje: 346
Membru din: 13 Aug 2006, 11:15

Mesaj de Andrei.Himself » 03 Sep 2007, 16:06

poze ?

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 03 Sep 2007, 16:30

Andrei.Himself scrie:poze ?
de la sectie?
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

Andrei.Himself
senior
senior
Mesaje: 346
Membru din: 13 Aug 2006, 11:15

Mesaj de Andrei.Himself » 03 Sep 2007, 16:35

dupa 4 ore la sectie stiu si ce crapaturi au peretii...

TIBI
suporter
suporter
Mesaje: 877
Membru din: 05 Apr 2006, 17:34

Mesaj de TIBI » 03 Sep 2007, 16:41

cauta un album foto
ISTORIE, PREZENT, VIITOR,
MEREU DEASUPRA TUTUROR

cosmin
junior
junior
Mesaje: 20
Membru din: 28 Feb 2007, 19:19

Mesaj de cosmin » 03 Sep 2007, 17:44

Hai oltenilor, nu fiti suparati, capul sus si sper sa castigati toate meciurile pana in retur cand ne vom reintalnii.....si totusi va respect pentru trecut, pentru aceea Craiova Maxima care mi-a bucurat copilaria, pe care am sustinuto de multe ori in Bucuresti impotriva clonelor si pentru care am varsat prima lacrima in fotbal ...la blestematul gol marcat de filipovici

Zapada
fanatic
fanatic
Mesaje: 1198
Membru din: 28 Dec 2004, 21:16

Mesaj de Zapada » 05 Sep 2007, 11:44

cu putin noroc se putea scoate un egal (daca Costea tregea mai sanatos in poarta goala) dar se pare ca ne-a parasit si norocul

echipa a jucat bine dar asta e, poate vine si norocul
Urasc militienii si echipa lor de fotbal, in rest sa auzim de bine si sanatate de la bunicul la peste 61 ani

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 05 Sep 2007, 13:10


Închis