Rapid - Universitatea

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce rezultat credeti ca va obtine Universitatea cu Rapid?

Poll ended at 01 Sep 2007, 04:03

Victorie
29
39%
Egal
10
14%
Infrangere
35
47%
 
Total votes: 74

Avatar utilizator
Pacala
fanatic
fanatic
Mesaje: 4065
Membru din: 19 Iul 2004, 05:57

Mesaj de Pacala » 01 Sep 2007, 23:00

eu cred ca le-ar trebui jucatorilor niste electrosocuri nu un soc la echipa :)(
dar nu lui Costea si Bornescu si nici lui Rose care imi placura
daca s-au gasit oameni care sa sustina doua echipe infiintate de rusi direct in divizia A, de ce nu s-ar gasi destui care sa sustina o echipa infiintata de Mircea Sandu direct in divizia B.

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Mesaj de FanStiinta » 01 Sep 2007, 23:01

iuli scrie:eu vad schimbarile asa:Stanga stie ce un blocaj psihic la echipa,practic daca pierdeam doar 1-0 azi,era un pas inainte,deci a incercat sa blocheze in continuare.N-a reusit pt ca a gafat Stoica,dar asa cum am jucat azi castigam lejer la Tg Jiu de exemplu.
Asta ar trebui sa vedeti voi,nu sa injurati antrenorul.
adica a vrut sa conserve 1-0???? :laughing: pai atunci nu ma face decat sa-l injur si mai mult

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 01 Sep 2007, 23:04

Eu nu sunt suparat ca am pierdut ci pentru ca nu am jucat nimic. Puteam sa pierdem cu 4-0 (4 penaltiuri inventate)dar daca jucam fotbal , daca vedeam daruire, eram satisfacut.Care stiti ma cine e gagica lui Dina s-o impuscam ca astuia ii arde mai mult de fofoloanca decat de fotbal. :o:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Uzzi

Mesaj de Uzzi » 01 Sep 2007, 23:06

putem sa picam pana in D, si ce daca tot cu STIINTA o sa tin, sunt tanar asa ca poate o sa prind si eu o macar o semifinala de cupa europeana, daca nu o sa fiu mandru ca am iubit ce`a mai frumoasa echipa din tzara ucv

PS: mercenarii trec, spiritu ramane :-)

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9737
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 01 Sep 2007, 23:07

Uzzi scrie:trebuie un soc la echipa !!!! alt antrenor !!! stransi toti jucatorii de la primvara si de la echipa mare si facut un trial, 2 echipe, cine e in forma joaca, cine nu la primvara sau pe bara !!!! si sa ii amendeze pe figurantii astea, sa le dea cate 10 000 amenda, sa vezi atunci ce rup pamantul
altu????noua ne trebuie alti jucatori. atit.
despre meci...nu avem mijloc, nu am inteles de ce wobay sau lutu au ramas pe banca. in conditiile in care rapidu avea 3 sau 4 oameni in linie in spate, un dribling i-ar fi scos din joc si cred ca wobay putea face asta. iar intra asta in pasa proasta ca nu joaca, si iar isi baga picioarele. o fi fost el un meci tactic, insa din pacate, nu am jucat mare lucru. a, ca am stat mai bine in teren? alta mincare de peste. nu ma incalzeste cu nimic, daca noi nu mai inscriem de citeva meciuri. sa revina si tanasa si sa vedem cum se misca cu el.
a, uitati: si ma bucura ca a revenit ciuca capitan. ucv :up: (parca asa am vazut, nu?)
Last edited by manex on 01 Sep 2007, 23:08, edited 1 time in total.
Am zis!!

iepurakis

pai

Mesaj de iepurakis » 01 Sep 2007, 23:08

baieti, purt si simplu trebuie sa realizam ca asta e valoarea lotului.

mircea e foarte bun, fara shto, a aratat-o si azi. costea iarasi, se vede ca are stofa foarte buna! in rest?

prepulitza? pai cam cate campionate trebe sa stam dupa stafia asta???? spase?? ciuca?????? gafeur mai mare eu nu am vazut. australienii inca au respect pentru munca si se vede ca pun osu, desi valoare prea mare nu au. pe saceanu, acest gattuso probabil numai in capul sau, as vrea sa il vad fata in fata sa il intreb cat fac 1+1. ca fotbal nu stie de nici o culoare.

sa ne trezim. obiectivul nostru trebuie sa fie undeva locurile 12-13, nu mai sus, nu mai jos. pur si simplu nu avem cu cine!!

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 01 Sep 2007, 23:09

iuli scrie:eu vad schimbarile asa:Stanga stie ce un blocaj psihic la echipa,practic daca pierdeam doar 1-0 azi,era un pas inainte,deci a incercat sa blocheze in continuare.N-a reusit pt ca a gafat Stoica,dar asa cum am jucat azi castigam lejer la Tg Jiu de exemplu.
Asta ar trebui sa vedeti voi,nu sa injurati antrenorul.
logica perfecta!
acum dupa 0-2 cu rapid,probabil ca vine un 0-1 cu aradu'...si incet, incet ne intram in forma!
boys,voi chiar ati uitat ca stanga a plecat de la echipa si pentru ca nu era in stare sa castige un meci?

voi stiti de ce nu l a luat mititelu pe landi?
pentru ca a cerut 250.000 de euro,pe an si o prima de instalare!

asa ca s a multumit cu stanga...

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 01 Sep 2007, 23:12

Prepelita si pe mine m-a exasperat. In centru nu da randament , pe extrema nu da randament...unde sa-l mai incercam ?? in spatele varfurilor?
Dilevksi....incep sa cred ca centrarea din meciul cu Caracal a fost bulan. Un lucru nu imi place la el, nu ii ies stopurile....sare mingea din el de parca loveste o bucata de lemn
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Uzzi

Mesaj de Uzzi » 01 Sep 2007, 23:13

lordliv scrie:
iuli scrie:eu vad schimbarile asa:Stanga stie ce un blocaj psihic la echipa,practic daca pierdeam doar 1-0 azi,era un pas inainte,deci a incercat sa blocheze in continuare.N-a reusit pt ca a gafat Stoica,dar asa cum am jucat azi castigam lejer la Tg Jiu de exemplu.
Asta ar trebui sa vedeti voi,nu sa injurati antrenorul.
logica perfecta!
acum dupa 0-2 cu rapid,probabil ca vine un 0-1 cu aradu'...si incet, incet ne intram in forma!
boys,voi chiar ati uitat ca stanga a plecat de la echipa si pentru ca nu era in stare sa castige un meci?

voi stiti de ce nu l a luat mititelu pe landi?
pentru ca a cerut 250.000 de euro,pe an si o prima de instalare!

asa ca s a multumit cu stanga...
in B nu ne trebuiesc vestiare luxoase si plasme !!! :-)

*Coco*
fanatic
fanatic
Mesaje: 2307
Membru din: 14 Mai 2006, 00:04

Mesaj de *Coco* » 01 Sep 2007, 23:16

Haideti sa ii bombardam telefonul lui Miti :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

iuli

Mesaj de iuli » 01 Sep 2007, 23:30

Peste 2-3 etape ne va da si Dilevski peste nas cum facut-o si Rose, ce veti mai spune atunci??
Miti esti un prost ca-ti risti viitorul familiei investind milioane de euro in Stiinta!
Unii dintre noi chiar ar merita sa patim ce pateste Petrolul,sincer.

iuli

Mesaj de iuli » 01 Sep 2007, 23:39

JustME scrie:
iuli scrie:Miti esti un prost ca-ti risti viitorul familiei investind milioane de euro in Stiinta!
Unii dintre noi chiar ar merita sa patim ce pateste Petrolul,sincer.
no comment

eu cred ca-i mai important ce face Mititelu decat ce spune.Credeam ca stii asta deja. :-)

JustME

Mesaj de JustME » 01 Sep 2007, 23:41

iuli scrie:eu cred ca-i mai important ce face Mititelu decat ce spune.Credeam ca stii asta deja. :-)
iti respect parerea dar ma retrag din discutia asta o:

lordliv
suporter
suporter
Mesaje: 549
Membru din: 22 Oct 2006, 12:50

Mesaj de lordliv » 01 Sep 2007, 23:45

iuli scrie:Peste 2-3 etape ne va da si Dilevski peste nas cum facut-o si Rose, ce veti mai spune atunci??
Miti esti un prost ca-ti risti viitorul familiei investind milioane de euro in Stiinta!
Unii dintre noi chiar ar merita sa patim ce pateste Petrolul,sincer.
si unde are el milioanele astea,ma rog!? cand el nu este in stare sa aduca un antrenor la stiinta!

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 01 Sep 2007, 23:48

galeria craiovei este SECHESTRATA de muile de jandarmi la stadion. Nici acum nu li sa permis plecarea spre casa !!! INCREDIBIL cate abuzuri fac incultii aia . Ar trebui ca televiziunile sa se simta din bun simt sa se duca acolo !!!

Închis