"U" Craiova - UTA Arad

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu UTA?

Poll ended at 13 Sep 2007, 22:04

Victorie
42
60%
Egal
7
10%
Infrangere
21
30%
 
Total votes: 70

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Re: A jucat echipa altfel azi decat in ultimii zece ani?

Mesaj de BluBoy » 16 Sep 2007, 11:07

FreakBoy scrie:
inima de leu scrie:Stiti ce cred eu c-ar trebui facut: sa mergeti la primul antrenament si sa le scandati numele!!!Poate si asta le-ar da ceva de gandit si poate ar fi mai increzatori.
Eu zic ca tre sa mergem la cantonament sa rupem unuia picioarele... sa vezi ce joaca baietii dupa aia...
Sunt cateva exceptii pe aici... Lutu, Mircea, Costea, DANANAE....
aoleuuuu sa moara mama inima de leu tu de pe ce planeta esti ma? sa ma duc si sa-i felicit cand pe ei ii doare in cot. trebuie batuti toti de la un cap la altu. macar daca ne ducem in b ii batem pe toti.
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 16 Sep 2007, 11:39

Eu cred ca suntem deja retrogradati in Liga a II-a. desi au trecut doar 7 etape nu vad cum ne-am putea salva. SIncer.
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 16 Sep 2007, 11:43

taci ca iese miti acum si spune ca o sa ne revenim din iarna. in retur nici daca o sa batem tot nu mai scapam. tu-i mortii ei de viata cu toate jegurile de s-au adunat la echipa asta
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Uzzi

Mesaj de Uzzi » 16 Sep 2007, 11:45

drejania scrie:Eu cred ca suntem deja retrogradati in Liga a II-a. desi au trecut doar 7 etape nu vad cum ne-am putea salva. SIncer.
sunt de aceeasi parere, o sa scriem iar istorie :mad:

drejania
fanatic
fanatic
Mesaje: 2363
Membru din: 13 Dec 2004, 14:21

Mesaj de drejania » 16 Sep 2007, 11:48

Nu se prevede nimic. De ce l-a adus pe acest Ovidiu Stanga? Nu stie nimic. E praf. Ca antrenor nu trebuie sa cauti explicatii, ci sa dai solutii. Ovidiule du-te tata, ca si asa ai jucat pe la Dinamo si te cam doare-n [cenzurat] de U Craiova. Iti da Mititelu super contract, ca altfel nu veneai.
Stanga pentru noi esti Pavel Badea II
Si ce daca...tinem cu echipa noastra si la bine si la greu...o iubire alb-albastra...la Craiova e mereu

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 16 Sep 2007, 11:49

Eu imi bag picioarele in el de fotbal romanesc..nu se poate asa...o noua retrogradare in 2 ani. Adio Craiova, adio fotbal! :-( :( :o:

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 16 Sep 2007, 12:48

e un blocaj psihic, cred ca toti am avut sentimentul asta, cand nu-ti iese nimic, dar ce nu pot eu sa inteleg e ca, in afara de vreo 3-4 jucatori, ceilalti nici nu prea lasau senzatia ca vor, bun, nu-ti iese, dar macar sa-i fi vazut ca alearga ca nebunii, ca vor... :-(

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 16 Sep 2007, 12:52

Situatia este tragica. Daca Stanga ramane la echipa pana in iarna vom fi in situatia argesului de anul trecut. Poate el sa aduca la echipa pe oricine , scrie pe noi B. Pacat , mare pacat. Echipa asta a ajuns bataia de joc a unor nespalati.

Avatar utilizator
_T@V_
fanatic
fanatic
Mesaje: 5331
Membru din: 11 Apr 2017, 16:12

Mesaj de _T@V_ » 16 Sep 2007, 12:55

Io chiar nu inteleg asta cu blocajul psihic. Poate intelegeam o parte din afirmatia asta, daca sa zicem, ajungeam ieri de 10 ori la poarta in ocazii clare de gol, si dadeam ca nebunii in ea sa rupem plasa, incercam sa trecem prin portar, faze d;astea, cand vezi ca omul e blocat, nu mai judeca limpede, cand e in faza decisiva i se inegreste vederea, vede rosu in fata ochilor, etc.
Nici pomeneala de asa ceva!
SI mai e o chestie. Io nu cred ca in fotbalul profesionist poti sa vorbesti de asa ceva... blocaj psihic...
E neputinta fratilor, ptr ca nu stim sa stam in teren. Aseara ne-a batut asezarea din teren a lui Lacatus, si daca si ala mai e antrenor, Mititelu e Abramovici...
Pur si simplu ei au incercat sa ne blocheze, atat. Noi nu am stiut cum sa-i desfacem neam. Si asta e vina numai a lui Stanga. N-are treaba cu antrenoratul. Punct.

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 16 Sep 2007, 13:04

dupa ce m-am mai uitat pe clasament,parca n-as mai zice ca retrogradam sigur,desi,daca jucam in acelasi stil,retrogradam.putem sa ne salvam numai daca se apuca astia de jucat fotbal,pentru ca diferenta nu e asa de mare,exista speranta,dar sa se schimbe antrenorul,pentru ca asa nu se mai poate,cu interimari,cu jucatori fara valoare.sa se faca rost de un antrenor k-lumea,si sa se aduca jucatori.
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 16 Sep 2007, 13:06

pai daca tu crezi ca 5 infrangeri la rand nu te afecteaza... S-a vazut asta la numarul paselor gresite. Hai ma ce :eek: ca nu trebuie sa fii doctor sa vezi asta.
Singura salvare e CARTU. Si trebuie pana nu e prea tarziu.

Avatar utilizator
laurentiu91
fanatic
fanatic
Mesaje: 2970
Membru din: 01 Iun 2006, 22:35

Mesaj de laurentiu91 » 16 Sep 2007, 13:06

Nu daca te uiti la clasament iti dai seama ca retrogradeaza.Trebuie doar sa vezi 10-15 minute dintr-un meci.

DoRyN

Mesaj de DoRyN » 16 Sep 2007, 13:14

Interu scrie:Situatia este tragica. Daca Stanga ramane la echipa pana in iarna vom fi in situatia argesului de anul trecut. Poate el sa aduca la echipa pe oricine , scrie pe noi B. Pacat , mare pacat.
http://www.craiova-maxima.ro/sondaje/14/rezultate

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 16 Sep 2007, 13:16

Singur solutie e Cartu. De acum, sau macar de duminica viitoare ca oricum pierdem. Sa il aducem pe Cartu si s-i dam mana libera. Nu mai e loc de compromisuri. Sa il tina pe Stanga in club ca e un profesionist dar ne trebuie un om cu mare experienta pe banca.

Avatar utilizator
nr.zece
fanatic
fanatic
Mesaje: 4728
Membru din: 08 Sep 2003, 13:10

Mesaj de nr.zece » 16 Sep 2007, 13:20

drejane, de ce nu faci un articol in care sa spui ce vezi aici?
ca nu-l mai vrem pe mititelu, pe stanga si restul de stelisti agramati
mititelu esti o mizerie
[/color]
EU sunt STUPAR !!!

Închis