"U" Craiova - UTA Arad

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ce facem cu UTA?

Poll ended at 13 Sep 2007, 22:04

Victorie
42
60%
Egal
7
10%
Infrangere
21
30%
 
Total votes: 70

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 15 Sep 2007, 23:08

DarkComy scrie:Bine ca s-a evoluat cu portile inchise si au scutit oamenii care tin cu echipa asta sa vad nesimtirea jucatorilor.
si cred ca si pt binele lor ca s-a jucat cu portile inchise!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 15 Sep 2007, 23:14

olteanupm scrie:cand eram la meci in divizia b la otopeni si cand mi-a zis cineva ca primul an jucam din ambitie SI VOM RAMANE IN PRIMA LIGA iar in al doilea an vom retrograda in liga 2 am zis in gandul meu ca este nebun dar se adevereste
pai omul a vazut multe la viata lui... pacat ca nu l-am mai vazut pe forum de demult. :-(

Avatar utilizator
AdrianR
fanatic
fanatic
Mesaje: 5093
Membru din: 24 Mar 2004, 17:10

Mesaj de AdrianR » 15 Sep 2007, 23:36

Deci:
* incepuram campionatul cu o infrangere; paradoxal, desi trebuia sa avem -3 noi avem -9 :!:
* meci mai slab ca azi n-am mai vazut de mult :!:
* dorel si cand joaca sictirit da impresia ca e printre cei mai buni de pe teren :-x
* sebi, ce scuze (penibile) le mai gasesti la handicapati :?:
* etapa viitoare matura moldovenii cu noi pe jos :mad:
* patriciuleeeeeeeeeeeeeeeeee, unde te-ai ascuns mah :?:
:?:
Allez les bleus!
"Întâi te vor înjura. Pe urmă vor râde de tine. Apoi, te vor declara nebun. După aceea vor încerca să te compromită. Într-un târziu, vor face tot posibilul să te lichideze. Dacă scapi cu viaţă din toate acestea, vei fi un om mare." - Mahatma Gandhi

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 15 Sep 2007, 23:41

AdrianR scrie:Deci:
* incepuram campionatul cu o infrangere; paradoxal, desi trebuia sa avem -3 noi avem -9 :!:
* meci mai slab ca azi n-am mai vazut de mult :!:
* dorel si cand joaca sictirit da impresia ca e printre cei mai buni de pe teren :-x
* sebi, ce scuze (penibile) le mai gasesti la handicapati :?:
* etapa viitoare matura moldovenii cu noi pe jos :mad:
* patriciuleeeeeeeeeeeeeeeeee, unde te-ai ascuns mah :?:
:?:
undeva departe de fotbal si de Craiova! cat de naivi pot fi unii dintre voi!
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 15 Sep 2007, 23:46

AdrianR scrie:Deci:
* incepuram campionatul cu o infrangere; paradoxal, desi trebuia sa avem -3 noi avem -9 :!:
* meci mai slab ca azi n-am mai vazut de mult :!:
* dorel si cand joaca sictirit da impresia ca e printre cei mai buni de pe teren :-x
* sebi, ce scuze (penibile) le mai gasesti la handicapati :?:
* etapa viitoare matura moldovenii cu noi pe jos :mad:
* patriciuleeeeeeeeeeeeeeeeee, unde te-ai ascuns mah :?:
:?:
Jucatorilor le-a lipsit aportul publicului si echipa nu s-a putut concentra din cauza linistii din tribune, ca altfel aveam un 2-0 sau 3-0 la pauza si dupa faceam spectacol :)( nu-i asa Dorele? :laughing:
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

Avatar utilizator
U
fanatic
fanatic
Mesaje: 3154
Membru din: 03 Iun 2006, 16:12

Mesaj de U » 15 Sep 2007, 23:48

DarkComy scrie:
AdrianR scrie:Deci:
* incepuram campionatul cu o infrangere; paradoxal, desi trebuia sa avem -3 noi avem -9 :!:
* meci mai slab ca azi n-am mai vazut de mult :!:
* dorel si cand joaca sictirit da impresia ca e printre cei mai buni de pe teren :-x
* sebi, ce scuze (penibile) le mai gasesti la handicapati :?:
* etapa viitoare matura moldovenii cu noi pe jos :mad:
* patriciuleeeeeeeeeeeeeeeeee, unde te-ai ascuns mah :?:
:?:
Jucatorilor le-a lipsit aportul publicului si echipa nu s-a putut concentra din cauza linistii din tribune, ca altfel aveam un 2-0 sau 3-0 la pauza si dupa faceam spectacol :)( nu-i asa Dorele? :laughing:
:o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o
mititelu pezzo di merda!

suporter infocat UNIVERSITATEA CRAIOVA declar cu durere in suflet decesul echipei mele favorite azi 25 februarie 2010!

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 16 Sep 2007, 00:20

lordliv scrie:
FanStiinta scrie:ma baieti stati calm pt noi campionatul incepe etapa viitoare!!! astia sunt amicale ce naiba... ajungem in uefa stati calmi
unde este ala, anakyn,care tot vedea cupe uefa si performanta europeana, la craiova??
eu sunt curios unde este SEBI...nu a mai ajuns de la stadion?sau inca mai vorbeste cu miteitelu si se sfatuiesc ce sa ne scrie maine pe forum :(

Uzzi

Mesaj de Uzzi » 16 Sep 2007, 00:26

totu suferim si Stanga si Mititelu ... dar degeaba cand toti tipam ca trebuie adusi jucatori si antrenor cu exprienta, vroiam raul echipei :(

Suntem olteni, suntem orgoliosi, noi le stim pe toate, la vorbe aiurea nu ne intrece nimeni. Bulgarele deja a inceput sa se faca mare :!:

ady g
fanatic
fanatic
Mesaje: 1912
Membru din: 14 Mai 2005, 15:15

Mesaj de ady g » 16 Sep 2007, 00:33

chiar nu imi explic de ce astia nu joaca nimic. Oricum campionatul trecut, Rose cel putin si uneori si Baird au mers f. bine, ca sa reamintesc la cei cativa care yiceau ca ''cangurii'' nu stiu nimic!

manex
fanatic
fanatic
Mesaje: 9740
Membru din: 17 Oct 2003, 23:21

Mesaj de manex » 16 Sep 2007, 00:34

ati luat-o razna cu patriciu asta. credeti ca daca vine de miine vom bate tot? ce naiba, nu v-ati saturat sa il tot chemati pe patriciu bazati doar pe un zvon? eu unul nu vreau patroni mercenari la echipa. am stat linistit in vara asta si la fel voi sta si de acum incolo.
la sf campionatului trecut bateam tot si ne vedeam cei mai buni, cupe...cioroianu al mai tare, iar patron ca miti...mai rar. eu ma intreb: nu sint aceiasi jucatori? ba inca 2 jucatori care promiteau. unde e echipa de anul trecut? ce se urmareste? eu nu il injur pe miti , el a facut ce a putut. unde e problema? da parca tot la super jucatorii nostri ma uit: de ce nu mai stiu sa joace fotbal?
supararea e mare azi, insa haideti sa mai facem un efort, si sa mai rezistam linga echipa , si sa o incurajam.
Am zis!!

FreakBoy

Mesaj de FreakBoy » 16 Sep 2007, 00:42

nici nu vreau sa citesc mesajele de pana acum.
Tinem cu echipa noastra si la rau, dar si la rau...

Avatar utilizator
alex_z
fanatic
fanatic
Mesaje: 1054
Membru din: 21 Mai 2006, 02:06

Mesaj de alex_z » 16 Sep 2007, 00:47

FreakBoy scrie:nici nu vreau sa citesc mesajele de pana acum.
Tinem cu echipa noastra si la rau, dar si la rau...
o:


ca de bine nu poate fi vorba

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 16 Sep 2007, 00:53

Daca echipa va continua cu bataia asta de joc , cu nesimtirea in forma crasa , nu stiu cati dintre noi vor ajunge la 55 de ani! Oricum , pentru aproape toti jucatorii "timpul trece , leafa merge" si noi murim de nervi! :bad: :bad: :bad: :bad: :bad: :bad:

archaeus
membru
membru
Mesaje: 149
Membru din: 07 Dec 2004, 15:43

Mesaj de archaeus » 16 Sep 2007, 00:58

Normal ca tinem cu echipa noastra, si la bine si la rau... la rau se vede cine e langa echipa. E greu de explicat de ce nu putem sa dam o pasa calumea, de ce nu am tras la poarta decat de 2 ori tot meciul, de ce langa echipa sunt tot felul de semianalfabeti si tie ca patron iti pare rau ca nu ai fost tras de maneca sa iei decizia buna. Stau si ma intreb daca Mititelu e chiar atat de ***** incat sa nu isi dea seama ca banii lui, munciti, furati, nu conteaza, se duc aiurea pe o echipa care in ritmul asta se va chinui ca si anul trecut sa scape de retrogradare. Subt deja 6 infrangeri si soarele nu prea se vede sa fiu sincer. Am tot scris ca Rose nu e fundas, si meciul de azi m-a lamurit ca asa e. De asemenea acest Dilevski nu stiu ce cauta fundas dreapta, de fapt nu stiu ce dreacu cauta la noi, l-au umflat ca centreaza a la Beckham dar sincer e vai mama lui. Stoica e o mare enigma pt mine, azi nu a dat o pasa buna, el care dadea pase perfecte de 50-60 de metri. Nu stiu de ce nu il incearca pe Gangioveanu macar acolo 10-15 min ca e tanar si e dornic de afirmare. A spus ca vor fi multe schimbari in echipa de baza ... care au fost? Ne asteapta un nou an f greu daca patronul nu isi baga mintile in cap si nu inceteaza cu mentalitatea asta idioata de genu avem jucatori dar nu avem echipa, Stanga va fi un mare antrenor, sunt sigur, ii trebuie timp. Poate va fi mare amtrenor, dar noua ne trebuie acum unul care deja este antrenor. Nu ave nevoie de experimente, nu avem nevoie de praf in ochi cu Ionescu, vrem cativa fotbalisti, nu jucatori, vrem o echipa manageriala competitiva si cu experienta, vrem sa ne reprezinte cineva care conteaza cu adevarat in fotbal.

Interu
membru
membru
Mesaje: 240
Membru din: 24 Apr 2004, 16:43

Mesaj de Interu » 16 Sep 2007, 01:03

In haosul de la Craiova nu va veni nici un om sanatos la cap : nici jucatori si nici conducatori. Ne amagim degeaba. Echipa asta nu va mai fi niciodata ce a fost. Ne mancam nervii degeaba. Ca patron poti sa iubesti echipa ca nimeni altul , daca nu te duce capul sa faci si ceva ca lumea cu ea este degeaba. Imi pare rau de mititelu. Greseala lui ca s-a inconjurat de oameni de nimic. Unde este acum rosca? Mai apare pe forum? Daca Florin Costea mai sta mult la noi se rateaza. Pacat de el ca are un talent extraordinar!

Închis