[Cupa Romaniei] Pandurii - U Craiova

Moderator: grup_moderatori

Închis

Ne calificam in optimi?

Da
31
39%
Nu
48
61%
 
Total votes: 79

Avatar utilizator
Copacul
fanatic
fanatic
Mesaje: 2684
Membru din: 08 Mar 2004, 14:28

Mesaj de Copacul » 28 Sep 2007, 15:22

drejania scrie:Am discutat acum cu Richard Gavrilescu. Au fost niste neintelegeri, iar lipsa de comunicare a dus la acest razboi, stins in urma cu cateva minute. Va rog eu sa nu-l mai injurati.
Mi-am cerut scuze fata de el daca am gresit, dar si pentru ce am spus mai sus. Chiar nu am nimic cu el, credeam ca e invers, desi au existat fel si fel de interpretari.
Dupa o discutie barbateasca se ajunge la un consens, ca doar nu suntem animale
Mai da-l ma dracu' de dragut. Ce discutii? Nu vezi ce mizerii scrie in ziar? Nu stiu cum ajunsasi tu la concluzia ca sunt neintelegeri. E un zeu care scrie la o fitzuica.
C O P A C U LImagine

aurica
nou pe forum
nou pe forum
Mesaje: 1
Membru din: 28 Sep 2007, 15:15

Mesaj de aurica » 28 Sep 2007, 15:27

Exact, e un neica nimeni, care pupa si el anumite cururi pt a manca o paine, de aici si expresia mananca "rahat pe paine".
Il injuram pt ca suntem impotriva copiilor facuti la betie, si a gunoaielor care scrijelesc gazetele de 2 bani.
Cu durere in suflet ca nu ma pot sa iti ascult doleanta ii dedic acetui richard un clasic TE [cenzurat] IN GURA

Avatar utilizator
stuparu_alexandru
fanatic
fanatic
Mesaje: 8172
Membru din: 30 Oct 2005, 21:24

Mesaj de stuparu_alexandru » 28 Sep 2007, 15:33

sunt scarbit de jucatorii astia !! m-am uitat la jegosii aia de canguri,daca n-a dat Rose la picioare ,parca special sa-l dea afara ! Baird e pamant ! de ce nu pleci in mortii ma-tii de la echipa odata !!!!!????
oricum,as putea sa umplu` o pagina de injuraturi,da ma opresc,ca n-are rost.
dupa ce-am judecat la rece,mi-am dat seama,ca singura gresala a lu` mititelu e ca nu-i da pe astia afara de la echipa ! Baird,si alte panarame de nu joaca si baga si strambe pe deasupra ! din cate vedem,e o gresala destul de mare,dar eu unu n-as vrea sa plece de la echipa.......inca....da` simt ca momentu` in care o sa zic sa plece mititelu e aproape
Nu fi si prost si tare-n gura... ca ... cine stie

Avatar utilizator
BluBoy
fanatic
fanatic
Mesaje: 6959
Membru din: 13 Noi 2005, 17:51

Mesaj de BluBoy » 28 Sep 2007, 16:58

vere suntem dezastru. s-a dus draq tot anu asta. parca niciodata n-am fost asa de pramatii. catastrofe rau de tot
Unii sunt tarfé, altii sunt prosti. Si unii si ceilalti sunt insa sclavii zdrentei de marin.
Si cum se schimba unii in curvé nici nu-ti vine sa crezi !

Avatar utilizator
FanStiinta
fanatic
fanatic
Mesaje: 1806
Membru din: 05 Mai 2005, 18:53

Mesaj de FanStiinta » 28 Sep 2007, 18:57

drejania scrie:Am discutat acum cu Richard Gavrilescu. Au fost niste neintelegeri, iar lipsa de comunicare a dus la acest razboi, stins in urma cu cateva minute. Va rog eu sa nu-l mai injurati.
Mi-am cerut scuze fata de el daca am gresit, dar si pentru ce am spus mai sus. Chiar nu am nimic cu el, credeam ca e invers, desi au existat fel si fel de interpretari.
Dupa o discutie barbateasca se ajunge la un consens, ca doar nu suntem animale
vai ce sa pun... ia mai da-l in mm de imputit!!! sa nu mai abereze in copiuta aia...

Avatar utilizator
DarkComy
fanatic
fanatic
Mesaje: 8298
Membru din: 27 Mai 2006, 21:39

Mesaj de DarkComy » 28 Sep 2007, 19:30

AdrianR scrie:
drejania scrie:Am discutat acum cu Richard Gavrilescu. Au fost niste neintelegeri, iar lipsa de comunicare a dus la acest razboi, stins in urma cu cateva minute. Va rog eu sa nu-l mai injurati.
Mi-am cerut scuze fata de el daca am gresit, dar si pentru ce am spus mai sus. Chiar nu am nimic cu el, credeam ca e invers, desi au existat fel si fel de interpretari.
Dupa o discutie barbateasca se ajunge la un consens, ca doar nu suntem animale
doar nu crezi ca este injurat aici doar pentru ca s-a luat de tine :)(
CORECT !! o:

P.S. :-x richard gavrilescu :-x
When injustice becomes law, resistance becomes duty.

PoeUCV
fanatic
fanatic
Mesaje: 1543
Membru din: 29 Noi 2006, 12:18

Mesaj de PoeUCV » 29 Sep 2007, 16:24

stuparu_alexandru scrie:sunt scarbit de jucatorii astia !! m-am uitat la jegosii aia de canguri,daca n-a dat Rose la picioare ,parca special sa-l dea afara ! Baird e pamant ! de ce nu pleci in mortii ma-tii de la echipa odata !!!!!????
oricum,as putea sa umplu` o pagina de injuraturi,da ma opresc,ca n-are rost.
dupa ce-am judecat la rece,mi-am dat seama,ca singura gresala a lu` mititelu e ca nu-i da pe astia afara de la echipa ! Baird,si alte panarame de nu joaca si baga si strambe pe deasupra ! din cate vedem,e o gresala destul de mare,dar eu unu n-as vrea sa plece de la echipa.......inca....da` simt ca momentu` in care o sa zic sa plece mititelu e aproape
unii de pe forum il vad de neinlocuit pe rose...pe gangioveanu il tinem la echipa a doua :(

LiviuB

Mesaj de LiviuB » 30 Sep 2007, 12:14

[Brigada26]Poe scrie:
stuparu_alexandru scrie:sunt scarbit de jucatorii astia !! m-am uitat la jegosii aia de canguri,daca n-a dat Rose la picioare ,parca special sa-l dea afara ! Baird e pamant ! de ce nu pleci in mortii ma-tii de la echipa odata !!!!!????
oricum,as putea sa umplu` o pagina de injuraturi,da ma opresc,ca n-are rost.
dupa ce-am judecat la rece,mi-am dat seama,ca singura gresala a lu` mititelu e ca nu-i da pe astia afara de la echipa ! Baird,si alte panarame de nu joaca si baga si strambe pe deasupra ! din cate vedem,e o gresala destul de mare,dar eu unu n-as vrea sa plece de la echipa.......inca....da` simt ca momentu` in care o sa zic sa plece mititelu e aproape
unii de pe forum il vad de neinlocuit pe rose...pe gangioveanu il tinem la echipa a doua :(
nu pot sa inteleg modul in care acest club isi bate joc de jucatorii tineri. :mad:

Uzzi

Mesaj de Uzzi » 30 Sep 2007, 12:44

Livius scrie:
[Brigada26]Poe scrie:
stuparu_alexandru scrie:sunt scarbit de jucatorii astia !! m-am uitat la jegosii aia de canguri,daca n-a dat Rose la picioare ,parca special sa-l dea afara ! Baird e pamant ! de ce nu pleci in mortii ma-tii de la echipa odata !!!!!????
oricum,as putea sa umplu` o pagina de injuraturi,da ma opresc,ca n-are rost.
dupa ce-am judecat la rece,mi-am dat seama,ca singura gresala a lu` mititelu e ca nu-i da pe astia afara de la echipa ! Baird,si alte panarame de nu joaca si baga si strambe pe deasupra ! din cate vedem,e o gresala destul de mare,dar eu unu n-as vrea sa plece de la echipa.......inca....da` simt ca momentu` in care o sa zic sa plece mititelu e aproape
unii de pe forum il vad de neinlocuit pe rose...pe gangioveanu il tinem la echipa a doua :(
nu pot sa inteleg modul in care acest club isi bate joc de jucatorii tineri. :mad:
eu inteleg :-) nu clubu isi bate joc !!! Stanilescu :-x , costea si gancioveanu sunt o amenintare pt canguri !!! mititelu e o marioneta si un botanist o:

Avatar utilizator
praetorianus
fanatic
fanatic
Mesaje: 6373
Membru din: 02 Ian 2006, 18:35

Mesaj de praetorianus » 30 Sep 2007, 19:07

Uzzi scrie:mititelu e o marioneta si un botanist o:
...adica...ii plac CACtusii??! :-(
Fă-ți de cap până peste cap dar...cu cap!!

sezione
suporter
suporter
Mesaje: 844
Membru din: 23 Aug 2005, 09:50

Mesaj de sezione » 02 Oct 2007, 18:46


Închis